reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
IANKA ja pierdziele u Ciebie już 18tc?:szok::szok::szok: Cudny brzusio:tak: Ja to uwielbiam być w ciąży. Chyba tylko wtedy nie narzekam na figurę:-D:-D Bo jednak dzidzia wymarzona w środku, więc jak można narzekać;-)
AMELIA nadal Was trzyma, jejciu, zdrowiejcie prędko:*


U mnie się ostatnio wszystko psuje - najpierw cyfrówka - już naprawiona, potem pralka - naprawiona już, teraz padło na moją prostownicę:baffled: Już 2 dni bez prostowania włosów:-p Naturalne mam takie większe loki - niby nie ma tragedii, ale zdecydowanie wolę proste:tak: Może da się jeszcze naprawić moje cacuszko, a jak nie to będę musiała zakupić nową;-)
 
reklama
Hej Kobietki, no nie nadrobie Was, nie dam rady, a moze ktoras mi stresci co sie dzialo? ;) Ja wyzdrowiala w koncu, ogolnie nie bede przynudzac o chorobach, bylo minelo, jedyny plus tej jelitowki to minus 3 kilo na wadze lol A i w sobote nowy cykl rozpoczelam. Do gina sie dzis umowila, 21 mam z nim posiedzenie ;) A co do psucia rzeczy to one lubia hurtowo sie psuc , mi ostatnio mikser sie popsul i aparat fot. :( Milego tygodnia Kobietki!!!
 
Gabryska na podglądanko do ginka idziesz...to będzie czas okołoowulacyjny nie ??? Trzymam kciuki żeby sama wizyta była lecznicza i żebyś zaciążyła w ekspresowym tempie.....z mężem oczywiście !!!

Vegas ja kocham oglądać ciążowe brzusie !!! Każde i małe i duże !!!

Ianka cudowny masz ten brzuchatek...wcale nie jest duży !!!

Wasila mnie mój stomatolog pokazał że w ulotce środka znieczulającego jest napisane że brak przeciwskazań do stosowania u kobiet ciężarnych oraz karmiących piersią...widziałam to na własne oczy !!!
A w drugim ( mocniejszym) jest napisane że nie stosować w pierwszym trymestrze....pytałam ginekologa i powiedział że lepiej wziąć znieczulenie niż cierpieć.
Taka samą zasadą kierują się przy atakach kolki nerkowej ... lepsze zło to środek przeciwbólowy....znam kobitkę która urodziła za wcześnie bo miała ból kolkowy jelit...i cierpiała dwa tygodnie aż ból wywołał poród.
Wiadomo decyzja należy do Ciebie .... i też zależy jak bardzo i długo będzie bolał ten ząb !?

Jeśli chodzi o moją pracę... wskoczcie na grupę .... załamka !!!
 
Ostatnia edycja:
Dorcia- dzieki, no wlasnie dlatego wybralam taki termin u gina, to bedzie 14 dc. A wlasnie myslalam czy zadzwonili do Ciebie, zaraz lece na grupe. Fuma- gdzie jestes???
 
Hejka :)
Ja tylko na chwilkę bo dzisiaj padam na pysk, nocka ciężka, dentysta zaliczony - na szczęście zęby zdrowe - potem wizyta u mamy, po rozliczałam pity, później odebrać auto A spod firmy, potem pojechaliśmy po moje itp. a potem jeszcze mężuś się uparł na nowego laptopa dla mnie- to miałbyć prezent za urodzenie córci w kwietniu, no ale powiedział, że już mi teraz kupi bo to i tak nic nie zmieni a przynajmniej szybciej będe miała nowego :) no i teraz mnie serce boli, że kase udał :szok::szok::szok::szok: - nigdy nie potrafiłam sie cieszyć z drogich prezentów - wiem głupia jestem.

Amelia - ale Was trzyma, duzo zdrówka życzę,

Dorcia - odpisałam n a grupie,

Ianka - piękny brzuś i wcale nie duży jak na ten TC, normalnie same laski na tym forum :)

Vegas - no to widze, że z włosami mamy tak samo :) uwielbiam mieć proste :) no i katuje je wysoką temperaturą niestety... a teraz sprzęty takie robią, że tylko gwarancja sie skończy i już zaczynają się psuć, wiem coś o tym :)

Gabryska - trzymam kciuki za nowy cykl :) no i powodzenia na wizycie :)

Wasila - że też musiał się ten jeden ubytek przyplątać... ja zawsze lecze zęby bez znieczulenia...

Miłego wieczorku.
 
Gabryska to kochana zaciskam kciuki i poślady....po co poślady to nie wiem...ale dla zasady zacisnę wszystko co mogę !!!

Właśnie a co u Fuma-foch ???
 
Ianka- super brzuch, delikatnie zaokrąglony. Prawie połowa ciąży u Ciebie a prawie nic nie widać!

Vegas złośliwość rzeczy martwych, tez miałam kiedyś okres, że wszystko dookoła się psuło. Kiedyś to minie;)

Dorcia- zaciskasz poślady?! Kocham Cie!!!!!!:-):-)Dzięki za info o znieczulenie. Biorę jak dają. Już dawno nie miałam żadnych zębów do naprawy, więc nie chce sobie przypominać jaka to przyjemność:no:

Aniołek- a Ty chyba miałaś leżeć i się oszczędzać?:-)ale Ci mąż prezent sprawił. ja za urodzenie córki odstałam kwiaty:)Nam tez by sie przydał nowy laptop, ale czekamy az nasze stare odmówią posłuszeństwa. I jakoś nie chcą:) Fajnie, że ząbki zdrowe.



Fuma- no właśnie odezwij się!

Gabryśka- dobrze, że już zdrowa! oby 3 kg nie wróciły no i trzymam kciuki za nowy cykl&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Vegas nigdy nie obwiniam dzidzi za swój wygląd, ewentualnie moje obżarstwo, uwielbiam kopniaki uwielbiam czuć pod ręką ruchy dziecka, ale dalej się trzymam tego że nie lubię ogólnie tego stanu. Teraz chodzę na spacery i już mnie całe biodra, tyłek uda bolą, (czego nie miałam z Roksanką) dziś miałam wrażenie jakby dziecko już parło! tak mnie złamało w pół. Dla mnie ciąża powinna trwać 2 miesiące. A taka natura rzeczy martwych że jak się zaczynają psuć to albo idzie lawinowo albo w najmniej odpowiednim czasie
Gabryska to jednak przyszła @ , szkoda :( mam nadzieję że gin coś poradzi i że ta @ będzie ostatnią
Aniołek niech Cię serducho nie boli! przyjdzie dziecko to zobaczysz ile będziecie mu kupować, im bardziej będzie rosło tym będzie bardziej wymagające, wtedy sobie nie kupicie tylko niuni, bynajmniej u nas tak jest. Mój mi tez sprawił przed urodzeniem małej nowy tel i też żal mi było kasy bo to mała się miała lada moment pojawić, ale teraz się cieszę bo go mam a teraz kasy by mi było szkoda :)
Amelia zdrówka dla Was.
Wasila no widać widać :) po wizycie u stomatologa daj znać jak z tym znieczuleniem ,bo się w kwietniu wybieram, ja się ostatnimi czasu nauczyłam robić zęby bez znieczulenia, przynajmniej potem nie gryzę sobie dziąseł, poboli chwilę i z głowy, niby nie mam wielkich ubytków ale zobaczę jeszcze, może spanikuję na krześle

u mnie w sklepie pojawiły się już pierwsze czekoladowe króliki i jaja wielkanocne !!!!
 
Ostatnia edycja:
Ianka jaja to sobie robią Ci którzy z początkiem lutego jaja i zajce na półki dają...niedługo w czerwcu będziemy szykować się na Boże Narodzenie ...szok !!!

Wasila Ianka powiem Wam tylko tyle że ja z Młodą w ciąży miałam kilka razy znieczulenie stomatologiczne...a dawniej nie było takich dobrych jak teraz. Jeśli ubytek jest maleńki i wystarczy kilka razy dotknąć zęba to spoko...i ja to wytrzymam ! Ale jak mi piłuje pół zęba i nie daj Boże kanałówke robi to nie ma opcji nie wziąć znieczulenia....ja to ogólnie panikara jestem i bólu się boję !!!

Dzisiaj poniedziałek...czekam na "klinikę urody" :happy2:
 
reklama
Amelia a jaki jest twój wyuczony zawód? ;]

Ianka bardzo zgrabny brzuszek !!!

Gabryska 3mam kciuki za wizyte u gina !!!

Aniołek łaaaaał to Ci mąż prezent zrobił ;)


Fuma ???? HALO!!

Tesiak… urodziłaś ??? ;]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry