reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carla no to Tomuś mega siłacz, skoro już ma jedną drzemkę :) co do cc słusznie, tak zrobię.

Amelia - jakoś mimo wszystko właśnie wole sn, ale tak jak napisała Carla i Ty, jak gin każe tak też będzie - bezpieczeństwo najważniejsze !
No i pięknie wyglądasz z mini-domkiem ... co do parki, mam tak samo, z ciuchami jak i z pokoikiem :D no ale pozmienia się to i owo :))

Wasila - powtarzam się, no ale ... zazdroszczę tego basenu :/
No i brzusio mini-kompaktowy a to 28 tc :O piękny !!!

Aniołek - cudny domeczek, ślicznusi i podrósł sporo :D figura idealna.

Ianka - u Ciebie też domeczek piękny i wcale nie taki duży.

Gabryśka - kicuki za nowy cykl - powodzenia na wizycie u gina.

Dorcia - grupę zaraz nadrobię. Beta pięknie spada i nie jest taka duża - wszystko na dobrej drodze.

Vinga - kciuki zaciśnięte.

FumaF - jesteśmy z Tobą w następnym cyklu.
 
reklama
Hej babeczki. Jestem padnięta. Tak intensywnego dnia dawno nie miałam. Rano pojechałam po zwolnienie bo mi gin przełożył wizytę ale kazał wpaść po l4. potem zawiozłam je do pracy, odebrałam przy okazji Pita, potem biblioteka, poczta i szukałam prezentu dla męża na urodziny. W końcu wpadłam na pomysł, że zabiorę go do teatru tego dnia. Zarezerwowałam nam bilety na spektakl, ostatnio w teatrze byliśmy jak byłam z Kornelią w ciąży. Mam nadzieję, że mężuś się ucieszy.

Dorcia- dobrze, że beta spada. światełko w tunelu:)

Kurczak- a nie masz gdzieś w okolicy basenu? Ja teraz zamierzam korzystać ile się da z tego, bo u nas ciężarne mają wejście za darmo. Jesli jutro bedzie padać deszcz to znowu idziemy z małą:) Naprawdę polecam- nie wiem co to bóle kregosłupa.

ianka- widziałam o tej zyrafie w tv., Bardzo drastycznie i niehumanitarne. Jak to można dzieciom pokazywać!!!!!

Fuma- kurcze wredna @!!!!!!!!!!!!!!!! To już ostatnia na pewno!

Amelia- jeśli będziesz się czuła bezpieczniej pisz tylko na grupie. A na ogólnym tylko daj cynk, że napisałaś.

Tesiak- jak tam?

Ja na ciąże narzekać nie będę, bo i czuję się rewelacyjnie. W tamtej od 20 tc bolał mnie kręgosłup. nie mogłam w nocy spać, teraz zero dolegliwości, noce w większości przespane, nawet do wc ostatnio nie wstaje.Na poaczatku miałam delikatne mdłości i zawroty głowy tylko. Tak to ja moge jeszcze raz chodzić w ciąży, tylko niech ktoś za mnie urodzi! Wiem, że ta sielanka trwać wiecznie będzie, jeszcze z miesiąc i będę narzekać;)

Tesiak ma 15.02 urodziny, może będzie miała najpiękniejszy prezent urodzinowy:-)jeśli już się nie pojawił;)

Vinga- kochana bądź dobrej myśli. Ja również trzymam kciuki!!!!
 
Ostatnia edycja:
Dorcia odpowiedziałam Ci na grupie. A betka bardzo ładnie Ci spada !!! ;)

Vinga 3mamyy kciuki :*

Ianka słyszałam o tym…. daj spokój dla mnie to by było za ostre, a co dopiero dla dzieci ;/
 
Wasila - mam, do koloru do wyboru - ale boję się z tymi moimi skurczami, nie chcę ryzykować. Pięknie się dziś wysmykałaś :)

Ianka - widziałam relację w TV - patrzyły na to dzieci - potem ktoś to komentował z "organizatorów" tłumacząc, że to przecież nie film Disneya :O
 
Ianka ja tez to widziałam ...biedna żyrafka !!! Podobno jakieś inne zoo chciało ja "wykupić" ale ci psychole jej nie sprzedali...woleli zabić,zamordować !!! SZOK !!!

Tesiak odezwij się !!! Kochana masz urodzinki w moją rocznicę ślubu !!!

Wasila ...ja mogę za Ciebie urodzić....a Ty w zamian ponosisz moją ciążę 9 miesięcy...co ???
 
Dorciu- z przyjemnością! wow, walentynki a potem rocznica ślubu. Podwójne świętowanie:)
 
Hej hej, ja na chwilunię jak zawsze... Zaraz Tomka idziemy kąpać, o dziwo tak późno bo zasnął po 17 i chwilę drzemał i teraz nie marudzi. Ten mój dzieciak nie spi w dzień, dziś na spacerze darł się ciągle i przespał może z 20 minut podczas 2 godzinnego spacreu.
Ja od niedzieli miałam podobnie jak Gabryśka przygody żołądkowe :/ Dziś już mi lepiej, chociaż rano jeszcze mnie muliło...
Aha i zdjęć nie dodam, zrobiłam, porównałam i się załamałam.

Vinga &&& mocno zaciśnięte!!
Dorcia ładny spadek, &&& za szybkie staranka.
Fuma Twoja kolej też nadejdzie!
Vegas ja nie lubiłam być w ciąży, nienawidziłam rosnącej wagi, płakałam że jestem duża, że mam rozstępy- zdecydowanie ciąża nie jest dla mnie miłym stanem, ale czego się nie robi dla upragnionego dziecka. Chociaż wczoraj oznajmiłam mężowi ze jak będę chciała trzecie to chciałabym adoptować, przede wszystkim dlatego że chciałabym uszczęśliwić jakieś dziecko i dać mu dom i miłość, no i w sumie też dlatego, że w ciąży już nie chciałabym być.
Aniołek jak ja lubię pity wypełniać :) Pamiętasz o uldze na internet że teraz zmienili zasady i nie każdy może skorzystać? Ja na szczęście tescia oświeciałm bo już się ze mną kłócić chciał że źle wyczytałam.
 
Ianka - widziałam w faktach tą żyrafę , coś okropnego !

Wasila
- super pomysł z teatrem , my też chodzimy w takie okazję , teraz na walentynki :) a na co się wybieracie ? Zbyt skomplikowane pisanie na grupie by było , w sumie nie pisze tu nie wiadomo czego , muszę się pilnować :)

Carla - pewnie przesadzasz:-), na pewno jest lepiej , przecież chodzisz na zajęcia to musi być ! nie łam się . Z tą ulgą to jest tak że jak ktoś już odliczał to teraz nie może ? dobrze pamiętam ?
 
Dziewuszki u Tesiak wszystko ok...nadal w dwupaku !!!
Jak będzie chwilka to skrobnie tutaj !!! I obiecała że da znać jak tylko "coś" się zacznie dziać !!!

Spokojnej nocki !!!
 
reklama
Hejka

Ale pogoda buuuuu z tej zgryzoty zaczęłam dzień od kawki i ciastek :-), zgaga murowana ale co tam :)

Wasila - o jak fajnie, teatr - lata nie byłam, w kinie w sumie też ostatni raz chyba z dwa lata temu....

Ianka - okropieństwo z tą żyrafą, i jeszcze na oczach dzieci....

Carla - wrzucaj fotke i nie sciemniaj, pozwól, że same ocenimy, co do pitów to też to lubie :) tak tak wiem internetu już nie można rozliczać no chyba, że ktoś rozlicza dopiero po 2012 roku to jeszcze może rozliczyć. W tym roku po raz pierwszy wysyłam elektronicznie, teraz tylko czekać na zwrot, bo to będzie oznaczać, że wszystko zrobiłam ok :)

Dorcia - dzięki za wieści odnośnie Tesiak :) za mnie też możesz urodzić..... bo czym bliżej tym mam większego stracha?

Miłego dnia :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry