reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wasila - super brzusio :) ja tam nie widzę, żeby był większy od mojego :) Fajnie, że wczoraj tak spędziłaś dzień, od razu człowiek inaczej śpi itp, czasem trzeba troszkę się poruszać :) oby w tym foteliku faktycznie było 3 kg a nie 4 :-D:-D:szok::szok::szok:

a ja sie wziełam z nudów za rozliczanie pitów :) ot taki mam niedzielny poranek :)
 
reklama
Wasila ale cudny domeczek !!! SUPER !!! Kocham oglądać takie brzusia !!!

U nas dzisiaj znowu wiosennie...czas na spacerek !!!

MIŁEJ NIEDZIELKI !!!
 
Hej Kobietki. U nas 13st., mąż wziął Perłę na plac zabaw i ogólnie na spacer. Ja nie szłam, dziś mają czas tylko dla siebie, głównie przez to, że Martynka ostatnio mało widzi tatusia. On w tygodniu ostatnio pracuje 18-6 a nim odeśpi to jest popołudnie i znowu do pracy musi jechać, a teraz nawet weekendu nie ma wolnego, pracuje 22-6, z czego też musi swoje odespać;-) Więc dziś mają czas dla siebie:-) A ja mogę z kawusią usiąść a potem pieczeń jakąś dobrą zrobić:tak:

WASILA malutki brzuszek:-) Śliczny:tak: W ogóle zgrabnie wyglądasz:tak:
ANIOŁEK łooo nie cierpię wypisywać tych pitów, Tobie to serio musi się nudzić:-D:-D
 
Aniołek- no to niech w tym foteliku będzie takie standardowe 3,5kg:) Tez bym sobie rozliczyła Pita, ale póki co nie mam z czego. Czekam na ten z Zus a oni się nie spieszą:) W pasie mam 100:) Na wadze 80 kg. Na szczęście za dużo w tyłek nie poszło:laugh2:

Vegas- bardzo miło ze strony męża. że dał Ci czas na odpoczynek i zabrał Martynkę, czasami tak trzeba odetchnąć samej. Ja marzę o kawce i spokoju, żeby poczytać książkę:) Kochana! Zgrabna to ty jesteś! Ja jestem z tych dużych kobiet.

Korzystajcie babeczki z wiosennej pogody. U mnie dziś pochmurno, ale spacer zaliczymy po obiadku. Miłego popoludnia
 
Wasila śliczny brzuszek !!! Bardzo zgrabnie wyglądasz ! ;)
 
WASILA nie wierzę, że jesteś z większych kobiet:no: Albo inaczej postrzegamy te większe kobitki:-p Bo Ty do nich na pewno nie należysz:-) Serio:tak:
No cieszę się, że wziął Młodą, jeszcze nie wrócili, fajnie tak ciapnąć na dupci i nie słuchać tego słodkiego ''mamo a pobaw się ze mną'', ''mamo no chodź'', ''mamo a mogę?'':-D Ciszaaaaaa:-p Ciekawe jak to będzie jak Zosia zacznie nawijać:-D
 
Hej , my dalej chore , jak na złość mam masę rzeczy do załatwienia , dobrze że chociaż słonko świeci, mam nadzieje że taka pogoda się już utrzyma i nie sypnie śniegiem .

Carla - dawaj fotki !! , ja ostatnio natknęłam się na zdjęcia mojego brzucha zaraz po porodzie , to był szok ! a pokój mogę wstawić ale muszę najpierw go ogarnąć :)

Muffi - ja też nigdy nie pracowałam w swoim zawodzie , niestety

Wasila - jak zwykle przesadzasz :) super wyglądasz i brzuszek niezbyt duży , ja to z Majką na Twoim etapie wyglądałam jak w 9 miesiącu

Fuma ,Samosia - co u Was ?
 
Hej dziewczyny!
Aniołek-wow 6 kg na plusie to tyle co nic! figure masz rewelacyjna!!:)
Amelia-Adam to bardzo fajne imię dla chłopca:) Tez słyszałam,że Adamy to grzeczne chlopaki;P
Dorcia-dobrze pamietam,ze dzis mieli sie odezwac z pracy?trzymam kciuki!:*
U nas wiosna-wczoraj przeszlismy z mężem 12 km tak sie rozpedzilismy :)
 
Hej

Amelia- dzięki, może podobnie jak Ty mam same powiększające lustra w domu:) Bo Ty tez nie powinnaś narzekac, A zdjęcie brzucha po porodzie też sobie zrobiłam i teraz też zamierzam. Dla motywacji:-)

Byłam u dentysty, generalnie jest w porządku, ale mam jeden ubytek i dziś go nie robiłam, bo nie wiedziałam czy brać znieczulenie czy nie. Ona powiedziała, że odczuwanie bólu przez ciężarna gorzej wpływa na dziecko niż samo znieczulenie. Zgłupiałam więc umówiłam się do niej jeszcze raz i skonsultuje z ginem. Dziewczyny a Wy brałyście znieczulenie w ciąży u stomatologa?
 
reklama
Aniołek sylwetka marzenia, wyglądasz bosko
Wasila Amelia wasze brzusie małe są! popatrzcie na mój! ogólnie jestem zakompleksiona ale ja też należę do babek które nie lubią być w ciąży.
Wasila ja byłam w styczniu u dentysty,robiłam 2 zęby bez znieczulenia, zresztą stomatolog powiedział że w 2 trymestrze lepiej nie brać znieczulenia, teraz będę w kwietniu jeszcze miała 2-3 wizyty i chyba bez znieczulenia zrobię, ale po tym co napisałaś to się zastanowię.

IMG_8251.jpg
 

Załączniki

  • IMG_8251.jpg
    IMG_8251.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 24
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry