reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Muffi kochanieńka a Ty pracujesz jako ??? Nadal nic nie wiadomo z umową ?

Mam wynik betaHCG ....68 !!!
Ostatnio było 112 ( 3 luty) ...więc ładnie spada !!!
Cieszę się ogromnie !!!

DOBREJ NOCY !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wasila - ja byłam ostatnio to nie brałam , teraz też idę , ja nie będę brać , nie mam dużych ubytków więc pewnie nie będzie jeździć z głęboko , to dam radę , ale wiadomo jak gdzieś przy dziąśle będzie dłubać to nie ma co cierpieć .

Ianka - Ciebie to w doopę kopnąć ;-), następna która przesadza i to mocno !! super brzusio , taki zgrabniutki .Ja też otwarcie mówię że nie przepadam za samą ciążą , nie ma to nic wspólnego z uczuciami do dziecka oczywiście . Ale nie mamy najgorzej , słonica chodzi w ciąży prawie dwa lata :-)

Vegas
- tak to jest że jak się psuje to wszystko na raz, plus taki że włoski trochę odpoczną od prostowania :)

Gabryśka - dobrze że znajdujesz plusy w tym wszystkim :) , daj znać co gin wymyślił

Aniołek - super prezent, nic tylko się cieszyć i korzystać :) , ja dostałam Lilou :)

Muffi - pozwól że ci napisze na grupie , może podczepię się pod tematyczny wątek Dorci , w ogóle nam wrażenie że ktoś mnie śledzi na forum : / , nie wiem jak to możliwe ale wydaje mi się że pewne rzeczy piszę tylko tutaj a później dziwnym trafem wszyscy wszystko wiedzą , super !

Dorcia - super że betka spada :-), oby tak dalej !
 
Dorcia - super, że betka spada :) jeszcze troszke i spadnie do zera :)

Amelia, Ianka - no mnie ciąża też nie oszczędza i nie uważam że to taki super stan jak się wkoło słyszy, marze, zeby już urodzić i pozbyć się tych wszytskich dolegliwości :) No ale pocieszmy się, że słonice mają gorzej :-D:-D
 
hej

Troche mnie nie bylo ale dzisiaj jestem.Niestety @ przyszla i to strasznir zle sie czulam pierwszego dnia.
Rozwijalam tez moj tzw.interes handlowy.Poki co jestem jednak uziemiona bo wczoraj wjechalam w wielka dziure i to dwoma kolami.Co gorsza felgi sie wygiely i teraz sa w naprawie.
A co to za granda z tym enpr?ja sobie tam wykresik prowadzilam a tu cos pisze,ze zamykaja.Ovu frienda nie chce bo tam placic trzeba,musze inny darmowy znalezc.

DORCIA-widze,ze beta ladnie spada.Moze nie bedziesz musiala dlugo czekac,trzymam kciuki.
 
hej kochane, przepraszam, że was tak zaniedbuję :(

proszę trzymajcie za nas jutro kciuki, mamy wizytę w warszawie na niekłańskiej u ordynatora, ma zobaczyć te nasze stopy nieszczęsne :( oby obyło się bez gipsu bo ta metoda leczenia mnie przeraża (nie sam gips ale to, że dziecku bez znieczulenia przecinają ścięgno Achillesa) proszę kciuki
 
Vinga oczywiście że zaciskamy ...wszystko co zacisnąć możemy !!! Ale będzie dobrze !!! Mówię Ci !!!

Amelia też miałam takie wrażenie wcześniej kiedy ze szczerego serca dodawałam własne zdjęcia...to był błąd...ale mamy grupę !!!

Fuma buuuuuuuuuuu miałam nadzieję że pojawisz się z dwoma krechami na sikaczu ! Następny cykl będzie Wasz !!!
 
Vinga - oczywiście trzymam mocno kciuki i wierzę że obejdzie się bez gipsu !! ale jak to bez znieczulenia ? pamiętam że mój brat miał w znieczuleniu ogólnym a nie tak dawno to było ?

Fuma - głupia @ !!!, Ty to masz z tym okresem , strasznie Cię wymęczy .
 
Dorcia to ładnie beta spadła za tydzień! po prostu super
Amelia a nawet nie mów 2 lata! jeju to bym poprzestała na jednym dzieciątku :)
Aniołek masz ten konfort że już tak niedużo Ci zostało :) ja to w 32 tygodniu to pewnie się ze sofy nie podniosę
Fuma wstrętna @ ! też już myślałam że pochwalisz się II kreskami :( Nasze kochane drogi! a dopiero dziur po zimie wyjdzie...
Vinga pewnie że trzymamy kciuki, Dorcia proroczo tu piszę więc będzie dobrze!!!

Babeczki słyszałyście o tej żyrafie w duńskim zoo co zabili a potem na oczach dzieci poćwiartowali ją i nakarmili nią lwy? http://wyborcza.pl/51,75477,15434602.html?i=1 chory kraj!!
 
Vinga - trzymam kciuki &&&&& będzie dobrze...
Fuma - ale wstrętna @ dałaby sobie już na wstrzymanie..

A ja chwile podrzemałam i jestem tak słaba że szok, a muszę sie za obiadek wziać.
 
reklama
DORCIA ładnie spada betka:tak: Potem tylko staranka i upragnione II:tak:
VINGA mocno zaciskam kciuki:tak: Będzie dobrze:*
ANIOŁEK o, ja na urodzenie córci dostałam od męża sukienkę:-) Ciekawe co teraz wymyśli;-) Fajnie, że ząbki zdrowe:-)
IANKA ja mam koleżankę, która świadomie starała się o dziecko a potem tylko zwalała winę na męża(!) bo nie załatwił jej cc i przez to ma tu za szeroko, tu za dużo rozstępów i to wina i męża i syna, to dopiero trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby zwalać winę na męża i dziecka kiedy to się świadomie starało o dziecko:baffled:
GABRYSKA trzymam kciuki za wizytę i za cykl. Może z pomocą lekarza będzie on owocny za co mocno trzymam kciuki:tak:
FUMA buu, szkoda, że @ przyszła, ale miejmy nadzieję, że kolejny cykl jest Twój i Gabryski:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry