reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dorcia - trzymam kciuki za robotę :) , łabędzie nad Wisłą są strasznie agresywne , trzymała chlebek a ten skoczył i ją dziabnął , cham jeden , ryku było tyle , dobrze że jej tylko lekko skórkę z paluszka zdarł., głodne raczej nie są bo tam mnóstwo ludzi je karmi . Uśmiałam się z tego zusu choć śmieszne to nie jest a żałosne .

Muffi - możesz wpisać Adam , Tesiak będzie mieć dziewczynkę to się wyrówna :)

Gabryska - a ile się staraliście o synka ? Moja córa miała być Gabrysia ;-)

Wasila - Adaś :)

Dorcia - :-):-) nie trzymaj zbyt mocno :-) aaaaaa jeszcze o Medicover :) , nie zupełnie za free , musisz wykupić pakiet :) , wszystko zależy od rodzaju pakietu , np w podstawowym nie możesz bezpłatnie korzystać z usług wszystkich specjalistów .
 
Ostatnia edycja:
reklama
WASILA szwagierka mówi, że da nam wór z tymi ubrankami, pewnie tak będzie, coś poprzebieram i coś zostawię z pewnością:-) Co nie zmienia faktu, że jestem uzależniona od robienia zakupów dla dzieci i na pewno mimo wora, które ma do nas wrócić to będę szaleć z zakupami, taka już jestem:-p Jeszcze mnie mąż przez kolano za to nie przełożył, więc ..:-p Ale serio czasem ciężko się oprzeć, takie cudeńka robią..;-)
AMELIA oo Adaś, całkiem ładnie - jak mój brat:-p
 
Amelia mój tato to Adaś !!! Adaśki są grzeczne podobno !!!
A ten pakiet to pracodawca opłaca...i na bank mam ginekologa za free bo to mówiła ale co jeszcze ???
Tak mnie zaskoczyła tymi pytaniami że zabrakło mi języka w gembie...uwierzysz mi brakło języka...szok !!!
Ja wiem że praca jaką opisałam na grupie to nie szczyt marzeń ale lepszy rydz niż nic !!! A niestety wykształcenie mam marniutkie więc na nic więcej liczyć nie mogę niestety !!!
 
Vegas - jak coś kupisz to pochwal się :)

Dorcia - jak grzeczne to na 100 % będzie Adaś :) , przydałaby się jakaś miła odmiana :-)
 
Ostatnia edycja:
AMELIA hehe to ja Ci nie napiszę jaki mój brat był, trzymaj się opcji tej pozytywnej:-D


Dziewuszki miłego!:-)

images.jpg
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 15
Amelia- Adam ladne imie, a Gabrysia mi sie zawsze podobalo, ale ja mam inaczej na imie ;) starania o mlodego tak z poltora roku nam zeszlo, dla jednych duzo dla innych malo, dla mnie to trwalo wiecznosc, ale nauczylo cierpliwosci i pokory

Bosz bede smecic, od 2 w nocy nie spie, dopiero teraz dopadl mnie ten wirus jelitowki, co mlody mial nosz pohlastac sie idzie. Do przedszkola mlodego zaprowadzilam jak istne zombie, na dodatek moj M. na wyjezdzie wiec nie ma nawet kto o mnie zadbac :-(

ide zdychac dalej:wściekła/y:
 
GABRYSKA kurcze że też musiało Cię dopaść. Zdrówka:*
My o Martynkę staraliśmy się 7 miesięcy, o drugą ciążę 4 miesiące a o obecną 6;-) Więc tak w sam raz chyba, choć dla mnie to były wieki:tak:
 
Oj Gabryska to jednak Cię dopadło :( dużo zdrówka :)

Amelia - piękne imię :) Mój mąż to Adaś - i faktycznie za dziecka był grzeczny, do dzisiaj się z niego smieje bo mi kiedyś opowiada, że wolał nie wyciągać zabawek żeby potem nie musieć sprzątać :D

Wasila - kurcze też mam kilka perełek i kurcze teraz to sie zaczynam zastanawiać czy faktycznie później się tego pozbywać... no ale większość stricte dla dziewczynki i co będzie jak okaże się drugi chłopak, no ale przemyślę te kwestie z ubrankami :)

Dorcia - odpisałam na grupie.

Mój ma dzisiaj wolne, musimy w końcu zamontować lampy w Julii pokoju, no i biore się za pranie pościeli dla Niuni :)
Miłego dzionka :)
 
Amelia - w dooope, przy tej ciąży moja intuicja mnie zawodzi, za każdym razem - a jednak chłopczysko :* - fajnie, gratuluje - to jak powiedziałam, że Tesiak urodzi chłopca tzn. że urodzi dziewczynkę :)) Poza tym wszystko okey, szyjka fporzo ? Gin coś nadmienia o bliźnie na wizycie czy na razie nie ?

Dorota moja przepona ledwo zniosła Twój post o zusie !!!!!!!!!!!!!

Aniołek co będzie co będzie - będzie jak ze mną :D piszę o ciuszkach ;)

Gabryśka - zdrówka - w podobnych warunkach zaszłam w ciąże z Córuchną.


Dziewuszki podziwiam Was, że chcecie cc, nie mogę się przemóc, zapodajcie jakieś argumenty .....


Powiedziałam, że nie będę narzekać tylko zachwalać - ale nie wiedziałam, że spotka mnie to tak szybko - dzisiejsza nocka cudna, nic nie bolało, brzucha nie czułam, nawet sprawdzałam rano czy go mam - pierwsza pobudka o 3.20 druga po 6 - żyć nie umierać !!!!!!!!! A spałam od 21 :O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Amelia tak ja też chcę cc jeszcze mam spotkanie 23 kwietnia w szpitalu i pewnie o tym będziemy dyskutować. Biedna malutka, ja się boję łabędzi są śliczne ale ja nie podejdę.Adam ładne imię
Dorcia słyszałam tą historię z Zus Mam pytanie do was odnośnie zusu czy wy przenosicie tam swoje składki z OFE ? bo ja się nic nie znam na tym
Gabryska durna jelitówka, zdrówka
Kurczak hmm no ja nie mam wiele argumentów, przede wszystkim strachu się najadłam przy Roksance jak szybko trzeba było ją wyciągać, i ciul z bólem ale ten strach że coś może się jej stać. Po drugie nie wiem czy nie za szybko u mnie na sn, a trzecie to nawet mój gin w Polsce mówił że przy tyłozgięciu (ja mam ) częściej dochodzi do takich sytuacji że dziecko nie chce się wbić w kanał.
pół godz pisałam tego krótkiego posta, muszę się niunią zająć. miłego dnia
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry