reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ianka -to nie jestem sama :-), ale ja jakoś się nie boje , bardziej się boje tego że mi każą urodzić SN . Ja chyba zostanę przy OFE.

Kurczak - no właśnie tak mi się zdawało , a czemu o bliznę pytałaś ? z Twoją coś się dzieję ? , miałaś poród 2 w 1 więc możesz ocenić co wolisz bardziej , ja miałam kilka skurczyków i tak naprawdę nie wiem czym pachnie SN , i może dlatego nie chce wiedzieć . Wiadomo zdrowie Twoje i dziecka najważniejsze , jeśli lekarze zdecydują o cc to chyba nie ma co dyskutować.

Wasila - to ja Ci zazdraszczam tych dwóch dziewczynek :tak:, rzeczywiście jest czego współczuć ……., wiesz ja chciałam siostrę dla Majki , tym bardziej że różnica wieku nie duża , no ale to nie koncert życzeń :-), ja raczej na 3 się nie zdecyduję , chyba że adoptowane :) , właśnie dziś przeglądałam ciuchy Majki i nawet mama mówi żebym zostawiła , może mnie jeszcze najdzie ochota.

Carla - no właśnie takiego małego to nie wiem jak obsłużyć :), Ja bym wybrała w sumie inne imię ale o już Majka miała być Adamem więc nie dyskutuje z mężem , niech się cieszy :). Strasznie mało Tomek śpi w dzień . a i waga to nie wszystko , najlepiej ją wyrzuć , zobacz , Twoje ciało na pewno wygląda lepiej mimo że ważysz tyle samo , ćwicz i nie zniechęcaj się :)
 
reklama
Dziewczyny ja od samego początku chciałam dwie córeczki i bardzo sie cieszę, że bedą miały ze sobą dobry kontakt. Tylko dla ludzi patrzących z boku jest to problem:)

Carla- waga może stac w miejscu jak ćwiczysz. Wage możesz schować:) Mięśnie ważą więcej niż tłuszcz. Mierz się i rób sobie zdjęcia sylwetki w odstępach czasu np miesięcznych a sama będziesz w szoku co się dzieje z ciałem. Mało spi Twój Tomeczek, noce tez nieciekawe masz,

Aniołek- kiedyś się zastanawiałam dlaczego ciężarne chodzą jak kaczki:) Dopóki sama nie doświadczyłam. Już niedługo: rozwiązanie. Po porodzie poczujesz się lekko :)

Amelia- pewnie, jesli miałaś cc to nie ma co kombinować z sn. Tym bardziej, że dwa lata dopiero minęły. Jak dla mnie skurcze porodowe przyjemne nie były, zwłaszcza te po odejściu wód. No może jeszcze się skusisz na córeczkę?:)

Vegas- też wole dziewczynki. Miałam tylko wstręt do różowego i na początku kupowałam unisexy a potem się przekonałam i do tego koloru.

Kurczak- miłego weekendu

ianka- jednak są dzremki w dzień:) Moja tesciowa też niepocieszona z drugiej dziewczynki, bo ich "piękne" nazwisko zaginie:) Tylko siostry P. mają chłopców. brat ma dziewczynkę hehe

Mnie ogarnęło dziś totalne lenistwo. Pól dnia siedzę na kanapie i jem za dwoje. A potem bedę narzekać, że kg w górę ida. Córka od rana mi gada, że chce na basen, wieć jutro pakuje ją w samochód i idziemy pomoczyć tyłeczki:)
 
CARLA to faktycznie ma moc Tomeczek:-) Moja w wieku Tomka spała 3x za dnia, ale różnej długości drzemki. Z tym sikaniem to wiem o czym piszesz, jak moi bratankowie byli malutcy to nieraz oberwałam z sikawki:-D



Ja rodziłam sn i nie wyobrażam sobie inaczej rodzić, no ale często nie mamy wpływu na to jaki poród będzie, więc nie ma co gdybać, będzie co ma być;-)
 
Gabryska współczuję :* Zdrowiej !!!


Carla30.10.2013chłopiecTomasz
Vinga8909.01.2014chłopiecGabriel
1.Tesiak14.02.2014?????
2.AniołekBB08.04.2014dziewczynkaJulia
3.Kurczak!11.04.2014chłopiecKarol
4.Wasila09.05.2014dziewczynkaZosia
5.Venna15.06.2014
6.Vegas20.06.2014dziewczynkaZosia
7.Ianka14.07.2014
8.Amelia.02.08.2014chłopiecAdaś
 
hej , ale pogoda , słońce 10 stopni , normalnie wiosna :) , dobrze by było bo kurtkę dopinam na styk : / , wstawiłam na grupę domek Adaśka . Powoli się oswajam że będzie synek , szkoda mi pokoiku Majki bo dużo pracy w niego włożyłam a że jest typowo dziewczęcy to trzeba będzie w przyszłości coś pozmieniać bo niestety będą musieli dzielić pokój , przynajmniej na razie .

Wasila - może bym chciała więcej dzieci, ale szczerze przyznam się że ciążą nie jest dla mnie cudownym okresem , ja wiem że są kobiety które wręcz uwielbiają być w ciąży ale ja jakoś nie czuje się dobrze w tym czasie . Wczoraj na tlc oglądałam program wielodzietni i tam babka rodziła 16 dziecko :szok:, wyobrażacie to sobie , być wiecznie w ciąży ??, i jeszcze mówiła że nie zamierza na tym poprzestać
 
Amelia - Ty chudzinko :) ja w tym okresie miałam większy brzuszek :) a z tą babką z 16 dziećmi to już przegięcie masakra...
a pokojem się nie przejmuj - cos wymyślisz :)
u mnie też dzisiaj termin fotografowania

tak sie prezentuje domek Julki :) 6 kg na plusie :) 96 cm w obwodzie :-)

CAM00170.jpgCAM00169.jpg
 

Załączniki

  • CAM00170.jpg
    CAM00170.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 51
  • CAM00169.jpg
    CAM00169.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 49
Amelia przynajmniej bedziesz miala powod zeby cos pozmieniac w domku ;] A 16 dzieci to juz przeginka na maxa… ta kobieta niezle wyniszczony organizm bedzie miala po tylu dzieciach… masakra ;/

Aniolek pieknie wygladasz ;] I wydaje mi sie ze malo przytylas… przeciez to juz koncowka ciazy ;)
 
Amelia też oglądałam ten program ... Mało tego że babeczka rodziła 16 dziecko to jeszcze w tym samym czasie została babcią ! U nas jest rodzina z 12 dzieci...radzą sobie nieźle. Starsze dzieci opiekują się młodszymi.
Idę na grupę

Aniołek ​cudny masz brzuś...poprostu piękny ! I coraz bardziej okrąglusi!
 
Aniołek - super :) , ale widać że urósł od ostatniej fotki :) , 6 kilo , ja to tyle pewnie już ma hehe tylko nie w brzuch poszło a tradycyjnie w doopę i nogi

Muffi - jeszcze przypomniałam sobie że to 16 dziecko 20 min rodziła ,no nie dziwie się , pewnie samo wypadło : /

Dorcia - no tamci jeszcze na wakacje jechali , nieźle :) , fajna duża rodzina ale tyle ciąż ??
 
reklama
Aniołek- Ty na pewno za 2 miesiące rodzisz?:-)Slicznie wyglądasz, mało przytyłaś. Zazdroszczę.
Ja mam miesiąc więcej do porodu i więcej kg na plusie i cm w pasie:shocked2:To niesprawiedliwe;P

Amelia- 16 dzieci? i nie koniec? To chyba jakieś zboczenie. Ja u Ciebie jeszcze ciązy nie widze:)Płaściutko
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry