reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ianka - tak chcę cc . A ty ? a jeszcze miałam Ci dopisać że jak jest drugie cc to tną w tym samym miejscu i wycinają tą starą bliznę. No muszę luknąć ile mam unisexów i na pewno się wybiorę, kurczę nie mogę się oswoić … Kaczki fajna sprawa , moja się zraziła bo ostatnio łabędź ją dziabną w palca : /
 
reklama
AMELIA wow, fajnie, że znasz płeć:-) Miałaś problemy jak nazwiesz drugą córę to teraz może mniejszy problem z imieniem będzie:-)
DORCIA jak tam rozmowa w sprawie pracy? To teraz trzymam kciuki za szybki spadek bety i szybkie staranka:tak:
GABRYSKA może jednak @ nie nadejdzie:-) Trzymam mocno, mocno, mocno kciuki!!
ANIOŁEK cudna ta kołyska:-)!
WASILA szkoda ubranek, ale co zrobić.. Leć do Lidla 10ego:-) Ja ubranka po Martyni dałam Chrześniaczce, urodziła się jak Martynka miała 9 miesięcy i do dziś z czego Martynka wyrośnie to dajemy Mai:tak: Ja tam uwielbiam kupować te malusie ubranka, więc mi nie jest żal, że rozdałam ubranka:-) Wręcz przeciwnie:-)
 
Amelia to cóż to za dzikuski z tych łabędzi...albo może głodne że dziobią ???
Będzie parka...suuuuuuuper !!! Cieszę się przeogromniaście !!!

Ja byłam na dwóch rozmowach kwalifikacyjnych...na każde pytanie odpowiadałam "nie wiem" ,"ciężko powiedzieć", "nie mam pojęcia". W poniedziałek czekam na telefon !!! Więcej na "staraczki.."
Któraś z Was ma pakiet do Medicovera....Ty Amelia !!! I jak to jest...faktycznie za free do lekarza można pójść ???

Co do Zusu....nie słyszałyście o słynnej akcji w Krk???

Pewien Pan któremu pociąg uciął obydwie nogi poszedł do Zusu po rentę
I dostał na pół roku
Po pół roku znów poszedł do swojego lekarza i znów do Zusu
Dostał rentę na pół roku
Po pół roku znów...i znów ...i znów
I w końcu jego lekarz wystosował pismo do Zusu
"U****....o mu obie nogi i już mu kur...a nie odrosną" dokładnie tak brzmiało pismo !!!
I gość dostał rentę stałą !!!!!!!!!
Ot, taki nasz ZUS !!!
 
Ostatnia edycja:
Tesiak aaa nie wiem tak jakoś…. strzelam !!! ;]

Aniołek fajna ta kołyska ;) Pasuje do małej księżniczki ;)

Samosia hahaha niezła agentka jesteś ;]

Wasila… nic nie mów a propos ZUS i naszego chorego kraju ;/ na każdym kroku człowiek się tylko wku…wia ;/ Ja już nawet nie mam siły na narzekanie ;] A co do ubranek dla malutkiej to przynajmniej masz teraz wymówkę, żeby zaszaleć na zakupach ;] Wiesz, że faceci nie myślą o takich rzeczach, nie przewidują… nie mają wyobraźni po prostu hehe ;]

Gabryska, dawno Cie nei było !!! Co do funduszy to niestety nie mam magicznej różdżki :( Co do tego cyklu to ja też w tym miesiącu miałam taką akcję… zawsze cyklu o długości 28-30 a ten cykl 24 dni ;/

Amelia łaaaaaaaa super, że teraz chłopak !!! Gratulacjeeeeeeee !!!!!! Maja będzie miała brata. Muszę spytać…. macie imię??? Twój synek zachwiał równowagę w naszej tabelce ;]

Dorcia 3mam kciuki za nową pracę :)



Carla30.10.2013chłopiecTomasz
Vinga8909.01.2014chłopiecGabriel
1.Tesiak14.02.2014?????
2.AniołekBB08.04.2014dziewczynkaJulia
3.Kurczak!11.04.2014chłopiecKarol
4.Wasila09.05.2014dziewczynkaZosia
5.Venna15.06.2014
6.Vegas20.06.2014dziewczynkaZosia
7.Ianka14.07.2014
8.Amelia.02.08.2014chłopiec
 
Amelia- wow chlopak, super!!! Bedzie synus mamusi :-)

Dzieki Kochane za kciuki, trzymajta jeszcze, poczekam na rozwoj wypadkow. W cierpliwosci jestem wycwiczona, bo na pierwsza ciaze tez sie naczekalam troche...
 
Gabryśka ja to nawet trzymam chłopa za *********...żeby tylko się udało !!! Hehehehe !!!
 
Amelia- gratulacje synusia ! No to rodzinka kompletna! Jakie imię będzie miał synek?

Dorcia- hahahahahah

Gabryśka- trzymam kciuki... ale tylko kciuki...wybacz;)

Vegas- zakupy w Lidlu mnie ominą...a szkoda bo takie fajne te ubrania:-) Mam jeszcze sporo nadających się do uzytku. Jak większość miałam za dużo tych maleńkich ubranek. Potem oddaje je do rodziców. Bedą jeszcze miały obieg w przyszłości. A ubrania po Martynce, które oddałaś nie wrócą do Was? Szkoda kupować ubranek na miesiąc/dwa.

Aniołek- tez początkowo chciałam sprzedawać ciuszki,ale mąż mnie przekonał, że na rodzeństwo Kornelcia nie będzie czekać. no i się nie pomylił.

Muffi- dziękujemy za uaktualnienie listy:)Mam nadzieje, że i Ty niedługo się tam dopiszesz
Zaczynam jutro 28 tydzień.:shocked2:Jak ten czas zapierdziela.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry