reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wasila, Carla krocze już w porząsiu :) już szwy nie ciągną więc jestem w niebie :p a malutki na razie tylko je i śpi, dwa razy w dzień ma czas czuwania i leży sobie z godzinkę i świat ogląda
Amelia można powiedzieć, że się wysypiam, chociaż mały w dzień dłużej śpi niż w nocy. w dzień dobudzić na jedzenie go nie można :)

ciekawe czy Dorcia już po zabiegu :(
 
reklama
Hej. U nas była kiepskawa noc, Mała skarżyła się na ból nóżek, więc pewnie rośnie. Zazwyczaj kiedy skarżyła się na nóżki to sprawdzało się później jak ją mierzyłam. I potem odsypiała noc i wstała 12.20:-p My już zaczęłyśmy z Malutką w brzuszku 5 miesiąc ciąży;-) Mała ślicznie kopie, aktywna z niej dziewusia:-)

AMELIA kurcze, teraz co rusz słyszę, że ktoś ma biegunki. Mam nadzieję, że u Mai to jednorazowe było;-)
VINGA o to ja miałam podobnie z malutką Martynką. W nocy jadek a za dnia ciągle by spała:-p Jak tam Nataniel teraz w relacjach z bratem?
GABRYSKA daj znać bo mi kciuki zbielały:-p Są II?
 
Ianka - ja mam odwrotnie , ciasto prawie każde zepsuję , za to torty nawet mi wychodzą i lubię je robić . Na sałatkę wrzuć przepis jak masz czas .

Vinga - a Nataniel śpi jeszcze w dzień ?

Vegas - kurcze już 5 miesiąc:) , duży brzuszek masz ?
 
AMELIA sporawy. Tu 18tc


Tu dla porównania z 16tc, więc rośniemy:-)
page.jpg

Chociaż im dłużej patrzę na te zdjęcia to wydają się być podobne te brzuchy:-p Mam zwidy, że rośniemy?:-D No ale w sumie 2 tyg to nie taka duża różnica. Kolejną fotkę cyknę w 20tc taką z komórki bo planuję też sobie porobić takie ładniejsze jakieś z cyfrówki 'sesyjkowe' jak z Martynką w ciąży:-p
 

Załączniki

  • page.jpg
    page.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
Czesc Babencje,

ja nie wiem czemu ostatnio taka niezorganizowana jakas jestem, kompletny brak czasu

Dorcia- silna baba z Ciebie, buziaki :***

Vegas- nie ma II, @ w srode przylazla, ale nie poddaje sie, w koncu i mi sie uda ;)
Ale laska z Ciebie, ulala, mi sie wydaje ze na tych gornych fotach wiekszy brzusio, czyli to nie zwidy- rosniecie ;)

Amelia- zdrowka dla corci i sily do imprezkowego weekendu

Vinga- ciesze sie, ze dobrze sie czujesz i ze Gabrys taki grzeczny chlopczyk.

Buziaki dla calej naszej forumowej bandy ja lece robic z synciem muffinki, milego weekendu!!!
 
Witam :)

Vinga - no to fajnie, że synuś taki grzeczniutki, i że szwy już nie ciągną :)

Amelia - no to niezły maraton się zapowiada, ale dasz rade... podrzuć kawałek torta:)

Vegas - no ładnie rośniecie jest różnica między tymi zdjęciami :) Mi się marzy taka sesja brzuszkowa, ale jeszcze zobacze czy pójdę taką robić.

Gabryska - a to @ wstrętna, ale kiedyś musi się w końcu udać, więc działajcie dalej.


A ja byłam dzisiaj u kuzynki, jej mała już ma ponad dwa miesiace :) rośnie kruszynka :) słodka jest, ja jeszcze dwa miesiace z haczkiem i też będe miała takie cudo w domu, a im bliżej tym mam większe obawy.....

Pozdrawiam
 
Dorcia przede wszystkim całuski dla Ciebie :*:*:* trzymaj się, czekamy tu na Ciebie !!!

Amelia dzięki, że pamiętałaś, zapisałam sobie.
Zdrówka dla małej i siły dla Ciebie, no i udanej imprezki.

Vinga widać, że synuś oszczędza mamusi, taki spokojny i grzeczniusi.

Vegas różnica jak najbardziej jest między zdjęciami, także na pewno rośniecie :)

Aniołek oj doczekamy się doczekamy :*

Swoją drogą ładnie ten czas zapiernicza Gabryś za chwilę będzie miał tydzień a Tomuś podchodzi już pod 3 miesiące - szok :O
 
Kurcze taka długa lista imion była dla dziewusi, które mi się podobają dla ewentualnej córy a wystarczy taki wybredny mąż by wszystkie wykreślić prócz jednego - Zosieńki:-p Teoretycznie było to do przewidzenia, ale mi się sporo podoba imion dla dziewczynki. Imię Zosia podoba mi się od 9 lat /kiedyś byłam nianią takiej Zosi i tak mnie zauroczyła - blond loczki, aniołeczek dosłownie i to imię nadal bardzo mi się podoba/. A mężowi też podoba się x lat, kiedyś nawet tu pisałam, że Martynka miała być Zosią lub Julią, ale ostatecznie wybraliśmy Martynkę bo wtedy był zbyt duży boom na Zosie i Julki. Jednak gusta nam się nie zmieniły. Gdyby był chłopak byłby Oskar bo inne imię nam nie podpasowało a przy dziewczynce trochę więcej zachodu z tym było. Tak więc...... MUFFI możesz wpisać mi Zosię:-) Trochę głupio, że się będą powtarzać na forum Zosie, ale kurcze co zrobić - wina męża:-D


ANIOŁEK ja nie byłam nigdzie na takiej sesji ciążowej, sama sobie pstrykałam:-p Ale byłam zadowolona. Teraz też będę sama sobie pstrykać. Mam statyw na aparat i działam:-p
GABRYSKA szkoda.. trzymam kciuki za kolejny cykl:tak:
 
vinga już zapomniałam jak takie maleństwa długo śpią w dzień :) to jest duży plus jak się ma jeszcze jedno dziecko. Kupowaliście Gabrysiowi łóżeczko czy miał po Natanielu? jak tak to on w czym śpi? wiem że raz pisałaś na pewno o tym ale skleroza....całuski dla obu Twych przystojniaków
Vegas siostra też mi opowiadała że jej już 5 letni synek czasem noc przepłakał bo nóżki bolały i wtedy pierwszy raz o tym słyszałam, takie dziwne mi się to wydawało. A brzusio urósł przez te 2 tygodnie :)
Amelia amba wcieła gdzieś przepis ale plus minus z głowy co pamiętam : 2 puszki tuńczyka, 1 puszka groszku konserwowanego, 1 puszka kukurydzy , chyba 30 dk startego sera żółtego, sól, pieprz 2 łyżki majonezu (lub więcej) i kurde chyba było tylko tyle bo wiem że w 5 min ją robiłam , ale zawsze można dodać np makaron lub paprykę
gabryśka też czekałam na te Twoje 2 kreseczki a ty już dwa dni masz@ życzę Ci żeby to już była naprawdę ostatnia @ !!
kurczak leci leci, Gabrysiowi już stuknął tydzień i dzień :)
kurczak Aniołek Wy będziecie rodziły w tym samym szpitalu ?
Dorcia jesteś już ?
 
reklama
Ianka - ja robie podobną sałatke, czasem z ryżem gotowanym no i daje jeszcze ogórka konserwowego i fasolke czerwoną :) co do porodu to tak będziemy z Kurczakiem rodzić w tym samym szpitalu :)

Vegas - no ja takich sprzętów nie mam więc sama sobie zdjęć nie zrobie :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry