reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej laski !!!

Wklejam aktualną :( tabelkę. Dorcia jak tam?

Carla30.10.2013chłopiecTomasz
Vinga8909.01.2014chłopiecGabriel
1.Tesiak14.02.2014?????
2.AniołekBB08.04.2014dziewczynkaJulia
3.Kurczak!11.04.2014chłopiecKarol
4.Wasila09.05.2014dziewczynkaZofia
5.Venna15.06.2014
6.Vegas20.06.2014dziewczynkaZofia
7.Ianka14.07.2014
8.Amelia.02.08.2014
 
reklama
Vegas - ale masz zgrabniutki brzuszek , no ale chudzinka z Ciebie , mnie to w dupę jak nic pójdzie .Widać różnicę :tak:. To mamy dwie Zosieńki :) a właściwie to trzy :) Wypisz tą listę imion dla dziewczynki bo mi jakoś nic szczególnie się nie podoba : /

Gabryśka - szkoda :( , trzymam kciuka za kolejny cykl , i zaglądaj częściej :)

Aniołek - to może wpadnij na tego torta , aż tak daleko nie masz :) , a czego się obawiasz ?

Ianka - znam ten przepis :) jeszcze cebulkę i ogórka konserwowego dodaje , myślałam , ze jakiś inny masz :)

Pokroiłam te sałatki , jutro tylko wymieszam , jeszcze tylko posprzątać mi zostało .
 
AMELIA moja lista imion dla córeczki:
- Julia
- Laura
- Lena
- Milenka
- Zosia
- Zuza
- Iga
- Blanka
- Nadia
- Nikola

Bardzo podoba mi się też imię Maja i Natalia, ale Maja to nasza Chrześniaczka a Natalia szwagierka, więc odpada;-)
No i wszystkie mężuś przekreślił zostawiając Zosię:-) No mi się jak widać sporo podoba dla dziewczynki. Z chłopcem w ogóle nie mielibyśmy problemy a teraz 2 dni przegadane i jednak Zosia a tak się produkowałam z listą:-) 30min wymyślania a mężuś 30s przekreślania:-)
A może Ty będziesz miała syna i wtedy może nie będziesz musiała wymyślać imienia dla dziewusi:-p
 
Jak bylam mala to zawsze bylam jedyna Zosia w klasie a nawet w szkole a tu prosze juz dwie Zosie w naszej grupie;)
 
Witajcie! Ja tak szybko. Jestem po zabiegu. Weszli przez twardą i zamkniętą szyjkę,bo przez dwa dni się nie otwarła i nie zaczęład sama ronić. Zarodek obumarł około 5 tygodnia. Podejrzewają zaśniad groniasty. Za dwa tygodnie wyniki. Pozdrawiam. Odezwę się kiedy będę w domu! Buziaki wielkie dla Was!
 
Dorcia- Boże Dorcia! Przez zamkniętą szyjkę? Współczuje. Dobrze, że już masz to za sobą. Mam nadzieję, że szybko wrócisz do domu.

Vegas- brzuszek urósł ale tylko on. Figurka jak modelki;) Imię mi się oczywiście bardzo podoba. Nie wiem czy się orientowałaś ale Zosia była na chyba 5 miejscu najbardziej popularnych imion w 2013r. Także nie mamy co liczyć na wyjątkowość.

Samosia- teraz jest mnóstw Zosiek:) Wtedy krółowały Kasie, Asie, Agnieszki itp;)

Gabryśka
- przykro mi:( Niedługo trzymam kciuki ponownie!

Amelia- ja mam zawsze problem z imieniem. W końcu to na całe życie. Mamy z mężem odmienne zdania, ale kilka nam się podobało m.in. Liwia, Blanka, Karolina, Marysia ( niestety teściowa ma tak na imię więc nie będę składać hołdu nazywając tak wnuczkę). Dla mnie numerem jeden jest Alicja - ale moja siostra ma tak na imię, też nie chcę powielać. A może Amelia:-) Jeśli będzie dziewczynka. Tez ładne, ale moja ciężarna siostra już sobie zarezerwowała jeśli będzie mieć dziewczynkę.

Vinga- szybko wracasz co siebie. Ja dwa tygodnie na tyłku nie usiadłam- po nacięciu :/ Oby mnie teraz oszczędzili.

Aniołek- tez myślę o sesji pod koniec marca, żeby połączyć to z urodzinami Kornelki. Przyjemy, zobaczymy. Mam w domu lustrzankę, ale ja nie potrafię do końca wykorzystać jej możliwości. Marzy się profesjonalna sesja:)

Odważyłam się i ja!
Oto moje dziecko na zimowym spacerze i ja aktualnie.
IMAG0388.jpg24 tc 1 dz.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0388.jpg
    IMAG0388.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 38
  • 24 tc 1 dz.jpg
    24 tc 1 dz.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 45
Vegas podobnie u nas, uparli się na Karola i koniec,tak jakby tylko jedno imię istniało ;) także u nas już też nie będzie zmian.

Ianka może nawet przy tej samej położnej ;) o ile dopuszczą mnie do sn.

Gabryśka kciuki za kolejny cykl trzymam !!!!!!!!!!!

Amelia szykownie się odrobiłaś.

Wasila piękny brzusio, tak się napatrzyłam na te Wasze piękne mini brzuszki, że ja swojego nie wklejam !!

Dorcia mam nadzieję, że szybko wypiszą Cię do domu, tulę mocno :*

Ktoś tu pytał o sny ciążowe - dołączam się - dzisiejszy sen przebił chyba wszystkie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
piszę z niunią na kolanach a to nie łatwe dlatego tylko na sekundę
Dorcia fajnie że napisałaś, jeju strasznie to zabrzmiało przez zamkniętą szyjkę, mam nadzieję że się czujesz dobrze i że wrócisz lada moment do nas i że podejrzenie o zaśniadzie się nie potwierdzi!
Wasila śliczny brzusio! i córcia też :)
nie dam rady pisać... będę potem
 
Amelia - a co mało Ci gości, że jeszcze ja Ci potrzebna :) hhehe, ale po dzisiejszym ważeniu rezygnuje z torta :) a czego się obawiam.... hmmm wszystkiego... jak to będzie czy podołam obowiązkom przy dziecku...

Vegas - no widocznie ta Zosia Wam jest pisana :)

Wasila - Fajny brzusio, boziu ja nie wiem co wy dziewczyny tak narzekacie na swoje figury.... są cudowne nic dodać nic ując...
.Córcia super, no i zazdroszcze sniegu....

Dorcia - dobrze, że już jesteś po, lada dzień wyjdziesz do domu :)

Ja miałam ciężka noc.... nie spałam chyba do 4 oczy jak 5 zł, nie wiem co mi się stało, wypiłam ok 17 szklaneczke coli, czyżby kofeina mnie tak załatwiła.... no ale pewnie odeśpie w dzień.

Miłej soboty.
 
reklama
Aniołek bankowo to od coli, miałam tak przy Kice, piłam cole często bo mi bardzo pomagała ale od 6 miecha wystarczyło, że napiłam się choć jednej szklanki w ciągu dnia i noc nieprzespana :( musiałam odstawić.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry