reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dorciu dzielna jesteś niesamowicie!! Ściskam Cię mocno!!!!!!:***
Co do imion to faktycznie wraca moda na imiona typu Zosia,Marysia,Antoś,Ignaś.Mi się osobiscie bardzo takie imiona podobają.Ja już imiona dla dzieci w głowie mam,ale pewnie jeszcze zmienie zdanie 100 razy ;P
Amelia-wrzuć koniecznie zdjecia z imprezki :)
Wasila-brzuszek super masz,zgrabna jesteś bardzo.
Ja dziś robię mężusiowi niespodziankę i zaserwuję mu muffinki truskawkowe

Muffiny truskawkowe

co prawda z mrozonymi truskawkami ale chyba nie bedzie narzekał :)
Milego dnia kobitki
 
reklama
Hej Wam:-) Kurka, ale dziś miałam sen:szok: Że urodziłam psa:szok: Chyba uwierzę, że sny w ciąży są głupie!!:-p A tego psa nie urodziłam normalnie jak się rodzi tylko wyszedł sam przez pępek razem z pępowinką:sorry2: Boziu Boziu, już źle ze mną:-D
Zaraz zmykam na zakupy weekendowe. Domek ogarnięty.


WASILA Ty to jesteś zgrabna, super wyglądasz:tak: A brzuszek śliczny:tak: W moim otoczeniu moja córa będzie jako wyjątek z imieniem, serio:-p Koleżanki nazywają najczęściej Oleńka, Amelka, Emilka, Maja lub Julia:tak: Ostatnio jedna nazwała Laura a inna Lilianka.
Boże u Was jest śnieg?:szok: U nas wczoraj prawie 7st było:-p I gdzie tam śnieg:-p

DORCIA trzymaj się Kochana:*
 
Hejka

Wracam wreszcie do świata żywych !!! Wreszcie w domu !!! Uffff !!!
Lecę się rozpakować i wrócę poczytać co naskrobałyście !!!
 
Dorcia super że już w domku jesteś ;**

u mnie dzień dziecka właśnie się chyba skończył... mały prawie cały dzień nie śpi! zaraz go wykąpię i może wreszcie na noc uśnie ehh.
 
Vinga no to się umęczyłaś ...bidulko...ale wiesz Gabryś sobie unormuje wszystko,ale pomału !!!
Buziaki przesyłam !
 
właśnie znajomi wyszli więc teram na minutę jestem
Dorcia super że jesteś, jak się czujesz ?
jutro nadrobię resztę, zmykam spać
 
Witam :) jestem , jakoś przeżyłam :-), źle nie było

Dorcia - ciesze się , że już w domku , strasznie to wszystko brzmi :( , masz w sobie dużo siły , podziwiam . Jestem pewna , że w niedługim czasie los Ci wszystko wynagrodzi .

Samosia - rozpieszczasz męża :)

Vegas - dla chłopca bym coś wybrała bo dużo mi się podoba ale dla dziewczynki mam problem , najwyżej będzie 4 - ta Zośka hehe
na razie mam
Amelia
Gabrysia
Nina

Do Mai pasowała by Kaja . Maja Kaja :)


Wasila - super wyglądasz , ja się nie odważę ;) , a Kornelka już taka duża :) , ja na sanki chyba do Warszawy pojadę bo u nas albo słońce albo deszcz , nawet w górach nie ma . Amelia to jak na razie mój faworyt - dla jasności nie mam tak na imię :) , Marysia też spoko

Aniołek - wyrzuć wagę :) , dasz radę , jak ja daję to Ty też :) , ja też coraz gorzej śpię , boje się , że będzie jak za pierwszym razem , dzień w dzień do 4 - tej czytałam książki bo nie mogłam usnąć , tylko mogłam odespać , a teraz to mogę sobie pomarzyć o drzemce w dzień , tym bardziej że mała już nie śpi : /
 
Dorcia - no to super, że już jesteś w domku :) Trzymaj się :) Buziaki :)

Amelia - no to fajnie, że imprezka udana i że dałaś sobie ze wszystkim rade :) Ta noc zdecydowanie lepsza :)

Vegas
- haha niezły koszmar, mi sie też dziwne cuda czasem śnią :)

Samosia
- pięknie rozpieszczasz męża, ja to jakbym mojemu chciała dogodzić to musiałabym przed nim postawić kufel zimnego piwka i jakieś golonko albo karczek :)

Miłej niedzieli.
 
Dorciu,dobrze ze juz w domku jestes!teraz juz bedzie tylko lepiej;* Amelia-ale sie zdziwilam teraz..To imie tak do Ciebie pasuje..;)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry