reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
do dupy z tym wszystkim :-(

u mnie ten zabieg był pod całkowitą narkozą, nie czułam nic i potem nie bolało bardziej niż @, mówię o cierpieniu fizycznym :(

vinga napisz jej od nas sms że czekamy tu na nią i że się martwimy i że jesteśmy z nią.
 
reklama
Dziewczynki Wy moje! Boże dziękuję Wam żejesteście!!! Mam od Was większe wsparcie niż od własnej rodziny ! Przepraszam że zasiałam tu grobowe humory,ale musiałam Wam napisać jak jest. Nie cierpię pisać z tel. Proszę Was rozchmurzcie się! Ja limit łez wyczerpałam-psycholog stwierdził że twarda ze mnie babka,szkoda że mnie wczoraj nie widział.A dziś wyglądam jak gołota! Czekam aż się szyjka otworzy i będzidm możliwy zabieg. Odezwe się jak tylko wróce do domu. Całuję mocno!
 
Dorcia - ciężko się rozchmurzyć gdy jedna z nas przezywa coś tak okropnego :( , mam nadzieję , że szybko Cię wypuszczą , trzymaj się dzielnie :*
 
reklama
Dorcia. Piszesz z takim optymizmem... Niesamowite. Faktycznie silna babka jesteś. :*
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry