reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dorcia - widzisz jeszcze niedawno chciałaś mieć mdłości a teraz masz ich dość :) , nie doradzę Ci nic bo sama już ledwo daje radę , mi zupełnie nic nie pomaga , jedyne co to jak gdzieś idę to muszę mieć jakąś miętówkę w buzi by nie zwymiotować na kogoś . Brzuch mnie dalej boli , plamienie jest ale nie bardzo intensywne na szczęście . A i byłam u tego dentysty i mówił żeby w pierwszym trymestrze nie robić zębów .

Wasila - też bym się poruszała a tu lipa .
 
reklama
Amelia powiem Ci że mi bardziej dokucza ból nerek niż mdłości ... ale cóż zrobię ?!
Nie mogę doczekać się środy...wizyta koło 19 !
Odpoczywaj kochana..ważne że plamienie i ból się nie nasilają !!! Buziaki dla dwulatki !!!
 
Amelia jeju nie zauważyłam, a i Ty się nie chwaliłaś! Sto latek dla Majeczki :* Impreza jakaś była? A wycisk był, w poniedziałek o 20:30 trening nastawiony na brzuch, w czwartek były pośladki i nogi. Wierzyć mi się nie chce że jesteś jakaś wielka, na pewno wyglądasz pięknie :)
Ja powiedziałam sobie, że za nic w świecie nie nauczę dziecka zasypiać na rękach, podczas bujania czy przy suszarce, bo bałam się że później będzie problem.
Dorcia cieszę się Twoimi mdłościami, przynajmniej jesteś spokojniejsza :) Za buziaki dziękujemy, również przesyłamy :* A na ten blog weszłam, przeczytałam i płakałam... Piękna rodzina, cudowny poród,i taka tragedia ;( Pogrzeb Mattiego będzie w urodziny Neli... Strasznie mnie to dotknęło, ponieważ Matt był w wieku mojego Tomka, a jak patrzę na młodego to nie mogę uwierzyć że ot tak umierają takie maluszki... Dlatego też ja w boga nie wierzę, gdyby był to nie pozwalałby na takie rzeczy, a skoro tak się dzieje to albo jego nie ma, albo jest bezduszną istotą.
Oby córa nie podsłyszała bo na pewno byłoby jej przykro że nic nie mówisz.
Wasila dobrze że chodzisz na basen, ja w ciąży tylko spacerowałam. Za to marzyłam o ćwiczeniach i zakwasach, a wcześniej nie uprawiałam żadnego sportu.
Vegas pizza mniammm!! Ależ ja kocham takie jedzenie :) Chyba tylko ja tak tyłam w ciąży, 1,5 kg na plusie to ja miałam w drugim miesiącu.

A Vinga już wyszła z Gabrysiem do domu? Ciekawe jak Nataniel zareaguje na maluszka...??

Mój synuś od godziny leży w łóżku i coś zasnąć nie może, dobrze że dał mi Zemstę oglądnąć, a teraz film oglądamy.
 
Witam z rańca z kawką :)
Ale się rozpisałyście :) Komplemetów tyle to ja przez całe życie nie usłyszałam, Już mi tak nie słodźcie :) hehe bo mnie to zawstydza....

Carla
- no to dobrze, że są zakwasy, tzn, że dałaś odpowiednią dawkę ruchu zastanym mięśniom oby tak dalej :) Przewijak już kupiony taki usztywniany na łóżeczko :) dla mnie rzecz niezbędna :-) co do ubranek, to są zawalone w łóżeczku kocykami, pościelami, pieluchami przewijakami itp, od tego tygodnia biore się za pranie i sprzątanie to policze ile czego mam, ale takich rzeczy na pierwsze 4-5 miesięcy powinno mi starczyć bo mam ok 16 szt bodów o 1-3 i mniejwięcej taka sama ilość od 3-6 śpiochów i pajaców też mam gzieś ok 8-10 szt z rozmiaru, z 2-3 bluzy 4 sukieneczki, z 6 par półśpiochów i getrów, wiec z tym nie ma źle, gorzej z cieplejszymi ciuszkami, nie wiadomo jaka będzie pogoda i jakie temperatury, mam może ze 2-3 bluzy w tym jedna taka cieplejsza, jeden kombinezonik ale taki zaraz na wyjście ze szpitala bo na metce pisze 3,4 kg, no ale to się bede w kwietniu martwić najwyżej mąż pojedzie do sklepu i coś dokupi. A z kołyską póki co rozglądam się używaną :)

Amelia - Najlepsze życzenie dla córci :) i nie narzekać mi tutaj bo też masz świetną figurkę, o włosach już nie wspomnę :p Czego Ci bardzo zazdroszczę. No i mam nadzieje, że te plamienia w końcu ustaną...

Dorcia - No to jednak dopadły Cię mdłości :) to dobrze... czemu masz mieć lepiej niż my :-):-):-):-) żart :) jeszcze tylko 3 dni i ujrzysz swoją dzidzie, fakt córa już duża i kumata więc wcale się nie zdziwie jak faktycznie coś podejrzewa, mnie ta niemoc z obowiązkami domowymi też denerwuje, ale już nie długo :)

Vegas - smaka robisz tą pizzą :) ale ja wczoraj też pojadłam dobroci na urodzinach no i od razu waga w góre :)

Wasila - mi też cholernie brakuje ruchu, Ty to przynajmniej na basenie ostatnio byłaś :) ale nadrobimy straty :-):-)


Miłej niedzieli życzę :)
 
Ostatnia edycja:
Witam się niedzielnie !!!

Vinga wyszła wczoraj z Gabrysiem do domku...jak się zorganizuje i odpocznie to na pewno do Nas zaglądnie...czekamy !!!

Skrobnę później cos więcej bo .... muszę coś zjeść !
 
Aniołek- też jestem zwolenniczką przewijaka. Ubranek na moje oko masz dość zwłaszcza na początek. Moze malutka dostanie jeszcze jakies ubranka w prezencie. Kombinezonu długo używać nie będziesz. Liczę, że wiosna przyjdzie szybko. W chłodniejsze dni zawsze możesz ubrac dziecko na cebulkę i przykryć kocykiem. Poza tym tak jak piszesz- lepiej kupić w razie potrzeby niż ma leżeć nieużywany. Co do ruchu- po porodzie będziesz miała go w nadmiarze- zwłaszcza jak maluch zacznie się sam przemieszczać:-)

Dorcia- tak myślałam, że Vinga już w domu:)

Vegas- mało przytyłaś, widocznie takie geny:)

Amelia- jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla córci:)

Dziewczyny chodzicie codziennie na spacery ze swoimi dzieciaczkami? Jak długo? Ja ostatnio po pół godzinie wymiękam. Mała nie chce słyszeć o wózku a bieganie za nią mnie nie męczy:) Chodzi już za rękę, ale cały spacer w spokoju jest jednak rzadkością.
 
Hej laski !!!

Przepraszam za moje milczenie, ale odkąd pracuję nie mam w ogóle czasu na nic ;/ Wkurza mnie to!

Przeleciałam poprzednie posty, patrzę: a tu takie wieści !!!!!!!!!!!!!!!!

VINGA Kochana !!! Największe gratulacje dla Ciebie i całej rodzinki !!! Ekspresowy poród! Cieszę się, że Ty i maleństwo jesteście w dobrej kondycji, Garbyś jest śliczny !!! jeszcze raz GRATULACJE !!!

Carla śliczne dzieci !!! Cuda malutkie :D:D:D A Tomuś faktycznie bardzo podobny do Nelki !!!

Aniołek śliczny brzuszek i pokoik dla Malutkiej !!!

Amelia, weś ludzi nei strasz z tymi plamieniami !!!

Hmmm co ja tu jeszcze miałam napisać… może mi się przypomni :D

Aaaa Dorcia byłaś już u lekarza? Na kiedy masz termin?
 
Muffi kochanieńka już myślałam że o nas zapomniałaś....jak się pracuje ?
Ja wizytę mam we środę ...trzymajcie kciuki !!!

Aniołek ja dla Młodej miałam przewijak twardy nakładany na łóżeczko...byłam z niego bardzo zadowolona. Mam cały czas Twój brzusio przed oczami...taki śliczny zgrabniutki !!!
Co do Młodej to będzie miała wielki żal jeśli dowie się od kogoś przypadkowego a nie od nas...nie wiem co robić ! Boję się jej powiedzieć bo gdyby nie daj Boże coś było nie tak to ona się załamie !

Carla widziałam zdjęcia Mattiego...taki idealny, cudny.Cała rodzinka wspaniała !!! Ehhhhh
 
Hej Babeczki. My z racji niedzieli leniuszkujemy;-) Jutro z rana lecę do laboratorium na podstawowe badania /krew, mocz/. Dzisiaj z tej okazji jestem na dietce by w moczu nie powychodziły cuda:-p
Dzisiaj się czuję jakbym miała coś cięższego poprzyczepiane do każdego jajnika. Mam nadzieję, że to tylko objaw rozciągającej się macicy bo ogólnie czuję się bdb:tak:

WASILA no może takie geny u mnie, ale nie wiadomo ile teraz przybiorę:-p Ja na spacer z córą chodzę codziennie /plus pies a i same też lub w 3kę/. Spacery różnej długości, raz 30min po kilka razy za dnia, a raz 2h raz dziennie. Wiele zależy od pogody i chęci bo moja nie zawsze ma ochotę iść a trudno bym na siłę ją ciągała na spacery jak teraz jest max 5st za dnia. Co innego wiosną czy latem, wtedy spacery są przyjemniejsze;-)
AMELIA jak się czujesz?:*
 
reklama
Hej Dziewczyny,

podczytywalam Was na tel. ale jakos wogole nie mialam czasu odpalic kompa, zeby napisac.
Ciagle cos do roboty, dzis mielismy gosci na obiedzie, wiec troche napichcilam w kuchni, ciasto 3 bit jeszcze zostalo ktoras chetna??? Trojka dzieci w wieku 2, 3, 4 lata roznosila mi chalupe, ale w pozytywnym sensie, znaczy dobrze sie bawili ;)

A ja jestem od kilku dni jakas taka zmeczona, ciagle senna, dzis mnie brzuch pobolewal wzielam nospe, nie doszukuje sie objawow bo wiem ze rownie dobrze moze to byc pms.

Carla- udaly Ci sie dzieciaki, piekne zdjecia

Fuma- nie ten cykl to nastepny, trzeba walczyc

Amelia- najslodszego urodzinowego dla corci. Dobrze, ze z dzidziolkiem ok wszystko, kurcze wyobrazam sobie jaka musialas byc przerazona. Mam nadzieje, ze znajdziesz jakas mozliwosc aby troche odpoczac I oszczedzac sie

Aniolek- pokoik sliczny, no i pieknie wygladasz w ciazy, zgrabny brzusio

Dorcia- doczekalas sie I mdlosci ;) jak Ci sie znudza to troche moge przejac z przyjemnoscia ;), odliczamy teraz do Twojej wizyty

Vegas- gratki poczucia ruchow

Wasila- moj jak byl w wieku twojej niuni to grzecznie jezdzil w wozku, a jak szlismy bez wozka to za raczke szedl. Skonczylo sie jak zaczal na rowerku biegowym popylac, ja wtedy sprintem za nim razem z naszym psem ;). Teraz w zaleznosci od pogody wychodzimy, roznej dlugosci spacery, czasami nie wychodzimy wcale, jak mam jakies sprawy do zalatwienia na miescie albo najzwyczajniej w swiecie nie mam ochoty

Muffi- pozdrowki, kobieto pracujaca ;)



Kurczak, samosia- dla Was rowniez pozdrowienia

Ianka- gdzie Ty???

Dobra uderzam do wanny I w kimono
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry