reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Aniołek...jak cudnie !!! Pokoik rewelka ...widzę bujak i kawałek wanienki...łóżeczko super...podobają mi się ciemne łóżeczka ...a i misio też jest !!! SUPER !!!

Amelia ja chyba zrezygnuję z sierpniówek...nie ogarniam tego wątku...tych wszystkich babeczek. Tu mi dobrze i chyba tutaj tylko będę pisać ! Jak się teraz czujesz ? Krwawienie ustało ? Bolał Cię brzusio przy tym krwawieniu?
 
Amelia - No na takie kolorki pomalowaliśmy już w marcu, neutralnie i dla chłopca i dla dziewczynki, a bujaczek to prezent od Tatusia pod choinkę :)
Dorcia - no misi jest troszkę trzymałam z myślą o dziecku, wypiore i będą jak nowe, ja na kwietniówkach też się nie mogę odnaleźć, za dużo się dzieje hehe :) wolę tutaj bardziej kameralnie :)
 
o matko! jak przeczytałam Twojego posta Amelia to jak Boga kocham przeżyłam chwile grozy!! aż się mnie mąż pytał co się dzieje bo miałam taka minę przerażoną..ale mi ulżyło jak się doczytałam,że wszystko z dzieckiem dobrze.Nie strasz mnie tak więcej!!! :** i odpoczywaj na tyle ile to możliwe.
 
Carla jakim cudem ja nie widziałam zdjęć !!!??? Coś mnie podkusiło żeby się cofnąć w postach a tu takie cudości...pięknośći !!! Ale masz cudnego synusia...po prostu cudeńko...a Nelcia jaka kochaniutka...oj...oj...oj zakochałam się normalnie !!! Naprawdę Tomasz to dziecko wyjątkowej urody !!!

Ciekawe kiedy Vinga wyjdzie do domku ??? Nie napiszę jej smska bo już późno ... napiszę jutro !
 
Carla ja tez dopiero teraz zobaczylam zdjecia.Tomuś jest niesamowity!! :) udały Ci się dzieciaczki,nie ma co :)
 
Amelia- jak to dobrze, że to tylko fałszywy alarm. Oszczędzaj się, chociaż doskonale Cię rozumiem - jak to łatwo powiedzieć

Aniołek- Dziecko od razu będzie spało w swoim pokoju?Ja na początku znowu łóżeczko w sypialni.Z wygody własnej przede wszytskim, ale też po to żeby dzidzia nie budziła w nocy siostry. Fajny pokoik. Taki ciepły, przytulny. Komoda piękna, łóżeczko też. Te ubranka w łożeczku zmotywowały mnie, żeby przejrzeć to co mam po Kornelce. Chyba jutro wyśle męża po karton do piwnicy.

Carla
- Tomek rośnie jak na drożdżach. I te włosy) Boski jest. Lubi leżeć na brzuszku? Moja to nienawidziła.

Dorcia- ja też nie ogarniam swoich majówek od dawna i pisze tylko z Wami. Po prostu też jesteśmy bardziej zżyte i łatwiej mi się odnaleźć bo tak jak mówi Aniołek jest bardziej kameralnie. I pogadać można o wszystkim:) Vinga pewnie już lada moment w domu będzie. Po naturalnym porodzie chyba wiecej niż 2 pełne doby nie trzymają jeśli z mamą i dzidziusiem wszystko ok. Daj znać jak będziesz mieć od niej wieści.

Fuma- może jeszcze nie wszystko stracone?
 
Dorcia - ja też nie ogarniam , na razie kojarzę tam tylko Ciebie heheheh , boli mnie brzuch ale nie jakoś strasznie mocno a czuje się troche jak' dziecko we mgle" i boje się że coś się może stać .

Samosia - nie będę :)

Dorcia - napisz Vin(dze ? ) nie wiem jak odmienić :) że mocno ściskamy ją i Gabrysia .

Wasila - Aniołek chyba myśli o kołysce do sypialni , kurcze ja po remoncie zupełnie nie mam gdzie wstawić łóżeczka i też nie wyobrażam sobie latać w nocy po pokojach :/
Miała któraś z was tą kołyskę ? ciekawa jestem na ile to starczy ?
 
Amelia u mnie w sypialni też ciasno bo niedawno wstawilismy jeszcze komode, ale lozeczko jeszcze sie zmieści. O kolysce nigdy nie myślałam bo mojej znajomej córka spala w niej tylko kilka miesięcy. Nasze lozeczko jest z funkcja kolysania i bardzo sobie to chwale. Ale zdawało egazmin do momentu aż mała nie zaczynała siadać. Potem musiałam zablokować. Może pomysl o przemeblowaniu sypialni?
 
reklama
Wasila dokładnie tak jak Amelia pisze, do sypialni łóżeczko mi nie wejdzie, bo jest malutka a pokoik dziecięcy jest zaledwie za ściana, mimo to chcę kupić kołyskę, zwłaszcza na te pierwsze kilka miesięcy bo taka kołyska jest mniej więcej do 5-6 mcy jak dziecko jeszcze nie potrafi samo siadać, no i Taka kołyska spokojnie mi się w sypialni zmieści a potem już będe chciała, żeby maluszek spał w swoim pokoiku..
myślę nad czymś takim, "BABY-RAJ" KOŁYSKA-MATERAC i 5el pościel (3851564393) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wasila co do ubranek cały czas się zastanawiam czy aby na pewno wszystko mam i czy nie za mało....

Amelia
- Jak samopoczucie, brzusio przestał boleć??

ja myślę, że Vinga dzisiaj wyjdzie do domu, bo już jest dwie pełne doby po porodzie :) Mam nadzieje, że się odezwie i znajdzie 5 minutek dla nas :)

Ja konczę kawkę, potem jakieś porządki a po południu do taty na urodziny :)
Miłego weekendu życzę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry