reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Amelia za chwilkę napiszę do Vingi....ciekawe co tam u nich !!!
Jak dzisiaj samopoczucie...plamienie ustapiło ?
Mnie kochana brzuch tez pobolewa...ewidentnie coś się w nim dzieje ! A rano to mnie tak pachwina ciągnie że muszę wstać i pochodzić...nie ma mowy o dalszym spaniu !

Aniołek bratowa miała kosz Mojżesza przez 3 miesiące...później nagle się "skurczył"
Kołyskę dopinaną do nóżek łóżeczka odradzam....można tylko bardzo lekko bujać uważając żeby nie przesadzić bo wtedy jest taki "stuk" i dziecko się przestraszy ( ja tak miałam )
Uważam że ta kołyska z linku jest super...buja się na pewno lekko i cicho...a i na małą nie wygląda...ja myślę że jest ok. I wcale nie droga !
Aaaa kiedyś znajoma mówiła mi że jak nauczyła sobie młodego bujania prawo/lewo to teraz musi go bujać tak we wózku...i jej ciężko ! Nie wiem co to ma za znaczenie ale może faktycznie lepiej jak buja przód/tył ??? Tak mi się skojarzyło !
Moja bujana była róznie...i nie protestowała !!!
 
reklama
Najświeższe wieści od Vingi...
Po 11 ma być obchód i będzie wiadomo czy idą z Gabrysiem do domku.
Gabryś mały łakomczuszek a produkcja mleczka pomału rusza
Podwozie super...nic nie boli !!!
Vinga pozdrawia Was wszystkie !!!

Jak tylko coś więcej będę wiedzieć to napiszę !!!
 
CAM00122.jpgCAM00119.jpg

Tak rośniemy :szok::szok::szok::szok::szok:
 

Załączniki

  • CAM00119.jpg
    CAM00119.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 74
  • CAM00122.jpg
    CAM00122.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 72
Dziękuję za miłe słowa, nie będę skromna w tym temacie i przyznam, że dzieci mam piękne :) Jak patrzę na Tomeczka to widzę malutką Nelkę, kilka razy nawet powiedziałam do niego "Nelunia, córeczko" :)

Mam takie zakwasy że na kibelku nie mogę usiąść, uda mnie bolą...

Czekam na męża, zaraz skończy zajęcia. Jak wróci to jadę do bawialni zostawić zaliczkę i wziąć zaproszenia, później skoczę do tesco bo wyprzedaże są.

Aniołek pokoik śliczny, na początku wiadomo że lepiej mieć dziecko pod ręką, a kołyska będzie jak znalazł. A myslalaś nad przewijakiem? Jak dla mnie opcja konieczna, chociaż znam osoby, które nie korzystały w ogóle. Może dorwiesz gdzieś używaną kołyskę? A brzucholek już spory, no ale Ty już masz 29 tc :) Wyglądasz bardzo zgrabnie, ja na tym etapie miałam z 15 kg na +
Napisz ile jakich ubranek masz, a ja Ci napiszę według mnie czy wystarczy :) Powiem Ci że ja myślałam, że tych poczatkowych będe miała za mało, a okazalo się za dużo. Na początku to i tak tylko w body i śpiochach dziecko leży póki pępek nie odpadnie.
Fuma Foch kurcze, chyba słabo trzymałyśmy kciuki :(
Amelia a nie myslałaś żeby na czas ciąży pomieszkać z mężem? Podziwiam Cię, ja sama z dzieckiem i w ciąży nie dałabym rady... Oby plamienia nie wróciły, super że fasola ruchliwa i zdrowa :)
Ja bym się bała rentgena w ciąży.
Dorcia ale będę przeżywała Twoją wizytę :)
Wasila Nela nie cierpiała leżaczka, za to Tomuś potrafi siedzieć ze mną w łazience albo w kuchni po 40 minut w tym leżaczku :) On jest fajny chłopczyk, wiadomo że płacze i ma gorsze dni, ale w porównaniu do Neli jest grzeczniutki (tfu tfu).
Kurczak a Twoja córa chodzi do przedszkola? Bo jakoś przeoczyłam.
 
Aniołek....kurde babo aleś laska WOW !!! A brzuś mnie się wydaje malutki ... i taki zgrabniutki !!!

Carla buziaczki duże dla Tomcia i Neli !!! Ja niestety walczę z mdłościami...jak na razie jestem na przegranej pozycji :-(
Widziałam Carla że zaglądałaś na blog o Mattim....nie mogę uwierzyć że takie rzeczy się zdarzają ... jak Bóg na to pozwala !!!???
 
Hej , ciut lepiej u mnie :)
Wasila - w sypialni mam tylko szafy i łóżko i nie da się nic nigdzie przesunąć , pomierzyłam i łóżeczko nawet wejdzie ale zablokuje mi dostęp do szaf : / , muszę pomyśleć

Aniołek - fajna ta kołyska ale kurcze drogie to jak na kilka miesięcy użytkowania , ciekawa jestem jak mocno się to buja , boje się że Majce by się to spodobało :) , zajebiście wyglądasz , zazdroszczę figury , naprawdę :) , ja to już patrzeć na siebie nie mogę a co dopiero za kilka miesięcy , ja w 30 tyg się już ruszać nie mogłam taki wielki brzuch miałam .

Dorcia - ja nie mam w wózku opcji bujania :) , wiadomo człowiek się przyzwyczaja , ja np jak Majka była mała to spała tylko przy suszarce i szczerze to później ja sama bez niej zasnąć nie mogłam :))

Carla - dobrze że boli , tzn że wycisk był :) , mój mąż często wyjeżdża , bardziej martwi mnie to co będzie już z dwójką .
 
Aniołek- szczuplutka jesteś:-) brzuch mam taki sam mniej więcej a gdzie ja do Ciebie!!!!!!!!! Miesiąc różnicy!!!!! Kołyska bardzo fajna:)Jesli będziesz karmić dziecko piersią to dobrze jest w nocy dzieciaczka blisko siebie. No w właśnie napisz ile masz tych ubranek- doradzimy.

Dorcia- jeszcze kilka dni temu pisałaś, że zero objawów. Więc dzidzia, żeby nie martwić mamy postanowiła dać o sobie znać:-) Pocieszające jest to, że mdłości kiedyś mijają, Nie wiem co Ci biedaku poradzić. Kazda z nas ma inny spoób na tę dolegliwość. U mnie pomagało tylko jedzenie małych porcji w niewielkich odstępach czasu. Dziękujemy za wieści od Vingi:)

Carla- głupio to zabrzmi, ale zazdroszczę Ci zakwasów. Ja też chcę ćwiczyć. We wtorek zapytam lekarza o to, czy są jakieś przeciwwskazania. Jeśli nie to wyciągam piłkę i zacznę trochę się ruszać. No i jutro znowu na basen:)

Amelia- też jesteś laska:) nie narzekaj:)
 
Ostatnia edycja:
Amelia będzie dobrze....mówię Ci !!! A plamienie i ból brzucha ustąpiły ?
Ja dzisiaj troszkę poszalałam ze ścierką i musze leżeć bo mnie bebech boli...nie lubię takiej niemocy. Nauczona jestem że najpierw robię co muszę a później odpoczywam...a tutaj się nie da! Wczoraj Młoda chodziła jakaś taka "dziwna" i nie wiem czy czegoś gdzieś nie podsłuchała i się nie domyśla...wolałabym jej sama powiedzieć w odpowiednim czasie ... nie teraz !
Idę leniuchować ... zerknę później !
 
Wasila dziękuję ...pocieszam się że nie ja pierwsza i nie ostatnia...mam gorsze i lepsze godziny...te gorsze próbuję przespać :-) Mnie też pomaga jedzenie niewielkich ilości za to częściej ... ehhh...sama chciałam !

Dobrej nocki kochanieńkie i miłego weekendu !
 
reklama
Witam sobotnio. Nasza dzidziulina chyba woli tatusia:-) Ja leżałam, dotykałam brzuszka, ruszałam nim, by się dzidzia uaktywniła a ta nic. Za to jak J. dał ręce na mój brzuch to dzidziuś zaraz był aktywny:-) Dziś dzień niezdrowego żarełka, zamówiliśmy sobie giga pizzę:-p Odliczam dni do środy, już chcę zobaczyć co tam w brzusiu porabia nasz mały Skarb:-)

ANIOŁEK chudzinka jesteś:-) Brzuś nie taki duży:-) A pokoik super:tak: Martynia do 4rż miała pokoik też z taką zielenią tylko jeszcze kolor morelowy był do tego:-) Teraz dzidzia będzie miała pokoik po Martynce:tak:
CARLA śliczne masz dzieci a Tomcio ma niezłą czuprynkę od samego początku:-)
AMELIA jejciu jak dobrze, że z dzidzią wszystko w porządku:tak: Trzymaj się:*
DORCIA i dobrze, masz mdłości to się nie stresujesz:-)
FUMA szkoda..:-( A może jeszcze nic straconego? Okaże się.



Pisałyście niektóre o wadze. Ja mam na plusie 1.5kg:tak: Więc nie jest źle. Z córą w ciąży najpierw chudłam, tym razem nie chudnę, ale też nie przybieram nie wiadomo ile. Byle tak dalej:-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry