reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Venna fajnie kochana że się odezwałaś !!! BUZIAKI DLA CEBIE I BOBASKA !!!

Amelia jak mdłości ??? Nie znasz kochana jakiegoś dobrego gina który pracuje w Rydygierze ???
Mam plan znaleźć tam lekarza i już tam zostać bo mam tam urologa...i miałabym wszystko w jednym szpitalu ! Co myślisz na temat Rydygiera ?

Vinga życzę szybkiego i bezbolesnego porodu,ale myślę że pomęczysz się jeszcze kilka ładnych dni...jesteśmy w kontakcie !

Vegas fajnie że Wam się imprezka udała i że córcia zadowolona !!! U nas najbardziej przerażony hukiem był kot :szok:

Wasila Aniołek Tesiak Ianka jak u Was samopoczucie ???

Która teraz pierwsza w kolejce do II ???
Gabryska, Samosia Muffi czy Fuma ???

Carla kochana jak się macie ????
 
reklama
Muffi nie przeoczycie mojego porodu ;) jestem w kontakcie z Dorcią i jak tylko coś się dziać zacznie to będziecie wiedzieć ;-). zazdroszczę popijawy ;) mnie strasznie do alkoholu ciągnie, wczoraj łyka winka pociągnęłam ale wyrzutami sumienia to przypłaciłam
Dorcia jak się czujesz mamuśka? ;-)jakieś dolegliwości ciążowe?
 
Vinga kochana powiem Ci że nic nie czuję....aż się martwię bo nic nie czuję !!!
Miałam dzisiaj usg nerek ... nareszcie znalazłam dobrego urologa... i kuknął mi na macicę i mówi że chyba jakaś panienka tam mieszka bo taka chętna na oglądanie !!! Więc wiem że coś tam jest....a czy wszystko w porządku dowiem się dopiero za dwa tygodnie !
Jestem dobrej myśli ... staram się nie panikować !
Od kilku godzin nie boli mnie nerka ani pachwina a za to czuję że dół brzucha mam taki...twardy,wzdęty czy coś...przy mojej ilości tłuszczu słabo wyczuwalne ale jest :-D
Mdłości nie mam, cyce bolą tylko jak się uderzę albo ścisnę. Nie mam apetytu...to tyle !
 
Hejka, Melduję się w Nowym roku :)

Normalnie nawet o 9 miałam problem wstać.... szok... ale kawka postawi mnie na nogi, potem jade w odwiedziny do Firmy no i zawieźć L4, ogólnie czuje się dobrze, ale zaczynają mnie ciągnąć pachwiny, bolą krzyże i mam mega zgagi.....
Sylwester udany, posiedzieliśmy, pojedliśmy, była kupa śmiechu :) ale o 2 już byliśmy w domu, oczywiście przyszło mi wracać w mega mgłę, ja to zawsze mam zajebiste warunki na powrót.

Pozdrawiam i miłego dnia.
 
I ja się melduję w Nowym Roku :))


Zabawa udana, dzieciaki się wyszalały, chłopy też zwłaszcza po paru głębszych ;) a mamusie ciężarówki też się dobrze bawiły a co :D
Kika ucieszona jak ona to mówi z fajowerków ale szampon nie przypadł jej do gustu bo gazowany a ona nie pija gazowanych napojów i chyba dlatego.

Jeszcze raz życzę Wszystkim wszystkiego co Najlepsze !!!!!

Vinga ale Ci zazdroszczę wkroczenia w bezpieczny czas, też chciałabym go doczekać.

Venna napisz jak się czujesz, jak Dzieciątko w brzuszku?

Dorcia doczekasz się dolegliwości, zobaczysz, tak dobrze to nie ma :D

Tesiak odezwij się, jak się czujesz, Ty też powoli już zmierzasz ku końcowi, więc też Ci zazdroszczę ;)

Ianka zdrówka dla Was :*

Coś to jeszcze miałam napisać ale mi wyleciało, idę kawkę sobie zapodać.
 
Witam Was kochane w Nowym Roku!
Wybawiłam się,wytańczyłam i wyśpiewałam :) Mam nadzieję,ze wszytskie dobrze sie bawiłyście!
Dorcia-Ty działasz też na watku o planowaniu płci prawda?ciekawa jestem jak to wygląda jesli chodzi o skuteczność?kiedys widzialam taka tabelkę ale nie mogę sie do niej dokopac,strasznie dużo piszecie :) A co do delegliwosci tez mi sie wydaje,ze niedlugo Cie "dopadną" wiec sie nie martw :)
 
czesc dziewczyny, ja tez sie melduje w Nowym Roku, szczesliwego dla Was, zdrowka bo to najwazniejsze, jak najmniej trosk i spelnienia swoich zalozonych celow!!!

U nas tez sylwester sie udal, mlody szalal z dziecmi znajomych, padl o 1 po puszczaniu fajerwerkow na kanapie w salonie, nawet muza na pelna pare mu nie przeszkadzala, a my dalej balowalismy do rana.
Ja mam laski termin nie przyjscia @ na 15 stycznia takze slijcie ciezarowki fluidki to nalapie

Buziaczki
 
GABRYSKA ja po 15 stycznia będę Ci słać ...słać i słać fluidziory ! Tobie ,Samosii, Muffi i Fumie !!!

Samosia tak powiem Ci szczerze że są tam niesamowite babki...naprawdę super dziewczyny !
U mnie jak wiesz płeć całkowicie nie ma znaczenia ale gdybyś stosowała się do rad Piranhy ( rewelacyjna babka z meeega wiedzą i rewelacyjnym usposobieniem) na 100% będziesz mieć taką płeć dziecka jaką sobie zamarzysz ! Ale ...właśnie ale..dla mnie ta cała dieta, kochanie na zawołanie, suplementy itp. było by baaardzo męczące, niezdrowe i drogie !!!
Ja poszłam na żywioł ! Wszystkie dziewczyny które spełniły wszystkie czynniki na daną płeć będą mieć to co chciały.
BUZIAKI

Fuma ...where R U ???????????????
 
Helou w Nowym Roku.

Najpierw zyczenia na Nowy Rok:

Niech na codzien,nie od swieta
buzia bedzie usmiechnieta.
Niech tez zdrowie tegie bedzie
i kasiory niech przybedzie.
Niechaj dary plyna z nieba
tyle ile bedzie trzeba:-D.


DORCIA-ty mnie chyba telepatycznie zawsze przyciagasz-zawsze co sie biore za pisanie to w tym samym czasie widze,ze mnie wywolujesz:-D.

SAMOSIA-chcialabys celowac w jakas konktretna plec?Troche to pracochlonne ale zapewne skuteczne.

GABRYSKA-ja mam malpowy termin na 13 stycznia to razem mozemytestowac.

AMELIA-jak samopoczucie?

IANKA-zdrowka.

Wlasnie,Gabryska ma racje,zapodalybyscie ciazowych fluidkow to nalapiemy.

Albo moze VINGA-przejme brzuszek po Tobie,dobra/:tak:?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorcia-dokopałam się do tych wszystkich czynników które muszą być spełnione,żeby trafić w konkretną płeć i troche tego jest faktycznie..Nigdy nie bylam dobra w przestrzeganiu diety wiec z tym mi pewnie nie wyjdzie ale kupiłam dziś te suplementy czyli wpań,magnez witamine C..nie zaszkodzi a moze akurat cos pomoze :p
Fuma-mi sie marzy dziewczynka..mam duzo do czynienia z dziecmi i z cala pewnoscia moge stwierdzic,ze dziewczynka by mi bardziej pasowała :) ale jak bedzie chlopczyk to sie bede rownie bardzo cieszyc :) a moj tata to by był wnieboziety gdyby mial wnuka bo mowi ze same baby go otaczaja :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry