reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Laski wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! Zdrowych dzieci, szczęścia, bezproblemowych ciąż, szybkich porodów, grzecznych mężów a tym, co jeszcze się starają II kreseczek!!
Cieszę się, że to koniec tego roku, był dla mnie wyjątkowo ciężki poza narodzinami syna.

Muffi Tobie życzę szybkiego załatwienia sprawy uzębienia po pierwsze, a po drugie żeby dali Ci umowę :)
Vegas moja Nela w tym samym wieku co Martyna, ale ona ma problemy ze skupieniem się, dziś o dziwo ułożyłyśmy 2 rodzaje puzzli i zagrałyśmy w Memory, a to w jej przypadku sukces.
Dorcia za izolatkę mąż zapłacił ok 130 zł za za 5 dób.
Samosia doczekamy się tych zdjęć?
Fuma Foch to Wy wybawieni widzę, ja jestem inna i nie lubię wesel :) Byłam tylko na 2 i celowo my nie wyprawialiśmy wesela. Ale na imprezę bym poszła pokręcić bioderkami :)
Kurczak super że ospa nie daje popalić, a brzusio super :) A u dzidzi nie widzę nic między nogami, mój to centralnie jajca wystawiał na pierwszy plan :)
Amelia o sorry, ale musiałam napisać co widziałam :) Biedna jesteś z tymi wymiotami...
Gabryśka z samochodami tak jest, ehh jak nie urok to sraczka. Ja po pobycie w szpitalu też obżarta jestem, pół kilograma przytyłam :) Widać że pozytywnie naładowana jesteś, oby w 2014 ta energia Cię nie opuszczała :)
Aniołek ale bym sobie zjadła bigosu, mniam, wyślij trochę :) Miłej zabawy!
Vinga zdrówka dla Nata, a co go dopadło?? Powiem Ci że ja zaczynam się zastanawiać dlaczego na każdy katarek dają antybiotyk? Jeśli Nela znów zachoruje (tfu tfu) to nie dam jej antybiotyku, będę nalegać na inne leki bo szkoda niszczyć dziecko.
Wasila no pewnie, pij wino, walnij setkę i popij browarkiem :/ Wiesz, moja teściowa i jej mama też nie raz proponowały mi np. szampana czy wino, teściowa wykształcona kobieta a alko mi chciała dać, masakra!

My w domku oczywiście, jakąś sałatkę i grzanki zrobimy, popijemy picollo, jakieś przytulanie z mężem i lulu :) Mnie muli od wczoraj, pierwszy raz w życiu wczoraj zasłablam, tzn. padłam na glebę jak odkurzałam. Reakcja mojego męża- siedział dalej i pytał co mi się stało :/ Co za mózg, nie mam pytań...

Trzymajcie się Kochane, bawcie się dobrze i do zobaczenia w przyszłym roku :* :* :*
 
VINGA zdrówka dla Nataniela:*
WASILA na szczęście święta u teściów masz już za sobą;-)


SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WAS, DUŻO ZDRÓWKA I SPEŁNIENIA MARZEŃ:tak: DLA STARACZEK II KRESECZEK:-)
 
hejka babeczki, jako taka wróciłam ale u moich rodziców tak chodzi internet słabo że rzadko w ogóle kompa włączam. U mnie święta zleciały szybko, jeden dzień u teściów drugi u siostry. Moja mała jest tu przeszczęśliwa, ma babcie dziadka ciocie, z kuzynami się widuje niemal codziennie, serce mi będzie pękać jak będziemy wyjeżdżać. My żadnych planów na dziś nie mamy i nie mieliśmy, niunia jak się przebudzi chce tylko mamę lub tate nikogo innego nie zaakceptuje w nocy, więc zakładam że parę kolejnych lat spędzimy pod pierzyną, a zresztą o północy niunia ma dostać lek bo bidulek złapał lekkiego zapalenia ucha, ma czerwone gardełko, w niedzielę tak przepłakała pół dnia, nic nie chciała jeść nic pić, 38 gorączki w południe o i pojechaliśmy na izbę, dzieci tam co nie miara, 2 godz czekania, dostała lekki antybiotyk na ucho niby lepiej widać się czuje bo się chociaż śmieje i pije ale z nosa leci jak nie wiem, a ja poszłam w jej ślady i od wczoraj ledwo oczy otwieram tak mam zapchany nos a głowa boli że ma ochotę pęknąć, poszłam do apteki po coś dla ciężarnych i dostałam tylko syrop ehh przesrany ten nasz los w ciąży, tak że trochę zdycham idę spać zaraz
Życzę Wam wszystkim aby kolejny rok był dużo lepszy od obecnego, abyście przechodziły ciąże a potem macierzyństwo zgodnie z oczekiwaniami, bez niespodzianek, aby Ci Wasi (nasi :)) faceci byli grzeczni i nie działali nam za bardzo na nerwy, ogólnie samych radosnych chwil. Aha i co najważniejsze zdrowia dla dzieciaczków bo to najważniejsze
Carla podczytywałam na tel przez święta że byliście z małym w szpitalu, cieszę się że już jesteście w domu.
Dorcia Ty biedaku też wylądowałaś w szpitalu, musisz coś z tymi kamykami zrobić, bo przed Tobą 8 miesięcy zmian w organizmie i żeby nie było komplikacje w tym czasie.
Vegas ładny staż rodziców, miłej zabawy !
Amelia współczuję Ci z całego serca tych mdłości, mam nadzieję że masz teraz męża obok że może się małą zająć, strasznie długo musisz czekać na wizytę!
Vinga zdrówka dla małego, Ty jak się czujesz? tak mało Ci zostało ...
Wasila mój teściu chyba do 5 miesiąca z Roksanką się mnie pytał czy napiję coś, jemu się wydawało że to z grzeczności a mnie to do granic wytrzymałości doprowadzało.
dziewczyny wiem że mam wielkie zaległości ale chciałam się tylko odezwać że żyję, nie odniosę się dziś do wszystkich, moja mała śpi tak źle ostatnie pare nocy że chodzę jak lunatyk, jeszcze zaczynają już bić petardami więc to tylko kwestia czasu jak się obudzi
naskrobię coś jutro mam nadzieję
miłej zabawy, wybawcie się też za mnie :) i jeszcze raz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
 
Ostatnia edycja:
Wszystkiego najlepszego w Nowym 2014 Roku dla wszystkich!!!! Ciężarówkom przede wszystkim życzę bezbolesnych szybkich rozwiązań, wielu przespanych nocy, pogodnych i uśmiechniętych bobasów oraz wiele zdrówka.

Starającym się oczywiście dwóch kreseczek:)

Mam nadzieje, że cały rok będziemy tu w takim samym gronie:)
 
Hej Kobietki:-) No u nas się impreza domowa udała, z rodzicami świętowaliśmy ich 40lecie po ślubie, fajnie było:tak: Martynka chciała doczekać się fajerwerek i udało jej się - poszła spać o 1 a fajerwerkami była oczarowana:-) Jeszcze 2 lata temu wyła kiedy je słyszała;-)


IANKA ojoj, zdrówka dla Was Kobietki, szybko wracajcie do siebie:*


I jak dziewczyny, wybawione?;-)
 
Hej Kobietki!
Wpadłam dzisiaj złożyć Wam życzenia noworoczne i przejrzałam kilka stron, bo oczywiście nadrobić Was nie sposób i proszę proszę :szok::szok::szok: działacie widzę :)

Gratuluję Dorci i Amelii. Bardzo się cieszę dziewczynki, naprawdę!! :) Widzę też że wszystkie pozostałe ciążówki czują się dobrze :) Bardzo mnie to cieszy i milo widzieć, że wszystko u Was w porządku :)

Życzę aby ten 2014 był jeszcze lepszy niż poprzedni.. baa, musi tak być! niech wszystkie dzieciaczki rozwijają się i rosną zdrowo na mądre i piękne .. a staraczkom oczywiście owocnych plonów.. !
Wierzę, że jak zajrzę przy następnej okazji, już wszystkie będziecie Mamusiami :)
 
Ostatnia edycja:
witam w nowym roku ;*
dziewczynki wszystkiego co najlepsze dla Was i waszych rodzinek! starającym się żeby szybko ujrzały te upragnione dwie kreseczki, paniom brzuszkowym szybkich bezproblemowych porodów i oczywiście pociechy z naszych forumowych dzieciaczków :)

ja jutro już mogę rodzić, wkraczam w bezpieczny termin i przestaję się obchodzić z sobą jak z jajkiem... mam już dość tej ciąży, wszystkich dolegliwości z nią związanych, tego, że nie mogę się przekręcić z boku na bok bez bólu... ciąża jest piękna, ale jej końcówka to wykańczająca rzecz. ledwo chodzę, bo miednica się rozchodzi tak, że czuję kości w niej przeskakujące ... masakra. modlę się, żeby do 10 stycznia być już z Gabrysiem

Natanielowi już lepiej, nie wiem czemu tym razem antybiotyk dostał... wcześniej miał zapalenie ucha więc był potrzebny, a teraz tylko gardełko i katar...
 
reklama
Witam Laski w Nowym Roku ;)

Życzę wszystkim duuużo szczęścia i spełnienia marzeń na Nowy 2014 Rok ;)

Mam potwornego kaca po wczoraj, a jutro do pracy :( Tak więc rozpiszę się obszerniej pewnie w weekend ;) Buziaki!!!

Vinga no to teraz będziesz musiała się regularnie meldować na BB, żebyśmy nie przeoczyły twojego porodu ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry