reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Aniołek moja siostra leżała od 5 miesiąca, miała już wtedy 2-letniego synka przychodziły do niego babcie za dnia, ale popołudniami i wieczorami była sama (mąż za granicą), z tym że ona ogólnie fatalnie się czuła, też jej się nudziło leżenie ale jak tylko chwilę pochodziła już jej brzuch twardniał i bolał. jak ja byłam w ciąży z Roksanką cały czas kazała mi się oszczędzać, ale u mnie nigdy nie było problemów takich. niech gin za dwa tygodnie ma same dobre wieści.
Dorcia to super że wyniki w porzadku, czyli wcześniej może psychika coś blokowała, teraz się skupcie na sobie a dzidzi wyjdzie w praniu" :-D
vinga gin porażka skoro nawet przytulanek nie zakazał (myślę że w tym wypadku powinien) Ale dziewczyny naprawdę dobrze radzą z tym IP, w sumie i wizyta u ordynatora tez może być dobra , ale idź gdzieś.
Amelia z tej strony już robiłam kupę ciast, uwielbiam ta stronkę, ta strucla wygląda smakowicie, może w weekend zrobię na próbę. A te duplo to pod moją pannicę też już będą ? myśle właśnie co jej dać pod choinkę :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny czy to któraś z Was ostatnio pisała przepis na pierniki ??? Czy widziałam to na innym wątku ???
 
Vinga bo ja oczywiście gdzieś go posiałam i nie pamiętam gdzie !!!

Muffi jeśli to Twoje pierniczki to poproszę raz jeszcze o przepis !!! Naszło mnie na pierniczki !!!
 
Ianka- myślę, że spokojnie możesz kupić , moja dostała ją już parę miesięcy temu , i do dziś się nią ładnie bawi allegro.pl/lego-duplo-10558-pociag-z-cyferkami-2013-dhl-24h-i3790567168.html

Dorcia - ja też się zbieram by pierniczki zrobić ale mocy nie mam :( , może kupię gotowe ciasto w ikei i wytnę tylko :-p
 
Hej Kobitki:-) Kurcze czas tak zasuwa, że nawet nie zauważyłam, że tu mnie wczoraj nie było. Byłam pewna, że byłam:-p
Moja szwagierka ma synusia w brzuszku, więc w marcu zostanę ciocią po raz któryś:-p Kurcze a tak jej córy życzyłam:-p Bo ja chciałam syna:-p To mam za swoje, hihi, ja mam córę raczej a ta syna:-D


FUMA o to najważniejsze by interes się rozwijał;-) powodzenia:-)
ANIOŁEK przypuszczam, że nudzi Cię to leżenie, ale co zrobić. Mam nadzieję, że Twój gin. będzie miał super wieści za 2tyg:tak:
WASILA hehehe no za stara jesteś, nie znasz się na trendach w zabawkach:-D Fajnie Ci babka powiedziała:-D Martynka lubi Monsterki, ale lalki ma tylko 2 i to nie oryginalne, ale strasznie podobne do oryginalnych, lubi ich motywy np na nalepkach, ma książeczki z nimi, kolorowanki, torbę:tak: Ale i tak wygrywają księżniczki i syrenki:-) Potem dopiero Monster High i Pony:-)
AMELIA mi tam się podobają te Monster High:-) Martynka nie ma jakiegoś fioła na ich pkt, ma trochę rzeczy z ich motywem, naklejki, torbę, książeczki, ma 2 lalki, ale nie oryginalne acz bardzo podobne:tak: Na pierwszym miejscu u Martynki są księżniczki i syrenki, potem Monster High i Pony:tak::-)
CARLA super, że się odezwałaś:tak: Boże jakbym dorwała tego chłopca co krzywdę zrobił Neli to:no: nieźle bym go ochrzaniła. I ten brak reakcji ze str wychowawczyni - brak słów!! Duży chłopaczek z Tomusia:tak:
VINGA kurcze obyś ładnie donosiła chociaż do 38tc:tak: Trzymam kciuki:tak: Oszczędzaj się:tak:
 
Dziewczynki co tu taka cisza ?

Muffi , Samosia , Wasila , Ianka
...gdzie jesteście ???

Fuma jak tam?

Carla co u Ciebie ???
 
ale moja dama dała mi pospać, co prawda zjadła flasię o północy ale jeszcze leży w łóżeczku !! żebym to ja przed nią wstawała :) lubiałabym haha
Dorcia z teraz jeszcze weekend to pustki pewno będą, I robiłaś te pierniczki?
Vegas jeszcze nic pewnego z tą Twoją dziewczynką, jeszcze może jej coś urosnąć :-D Mój też mówi że wolałby chłopca, ja dziewczynkę, ale wczoraj się urodziła druga córcia znajomego i sam powiedział że moda na dziewczynki jest, i faktycznie przeleciałam w myślach znajomych i przeważnie dziewczynki są, ojj będą się za parę lat biły o facetów :)
Amelia jak tam żyjesz? u mnie narazie jest ok z czego jestem przeszczęśliwa, nawet drzemek w południe nie robię.
A mój gin nie przyjmuję w Polsce jak będę akurat wtedy ma wolne :( znalazłam jakiegokolwiek, zapisałam się na 8 stycznia musi mi zrobić badanie przezierności karku mam czas zrobić je do 12 stycznia a wtedy właśnie wracamy do Danii o i tu nie da rady zrobić.
która kiedy testuje bo musimy trzymać kciuki !!!
 
Witam :)

No ja w końcu mogę powiedzieć, że ta noc była cudowna, tylko raz wstawałam na siku ok 1 a potem zasnęłam i spałam aż do 6 bo mój wstawał do pracy, no i ja wtedy wędruje na góre do sypialni - tak od kilku dni śpie w salonie - sama - bo wstawałam w nocy siku dosłownie co godzinne, i to łażenie po schodach nie fajne, więc przeniosłam się do salonu. Ogólnie czuje się dobrze, mała szaleje w brzuszku, jeszcze chwilka i święta a potem nowy rok, no i zostaną mi 3 mce do końca :)

Vinga - i co byłaś gdzieś skonsultować swoje rozwarcie?? mam nadzieje, że grzecznie odpoczywasz przynajmniej....

Dorcia
- no własnie - robiłaś pierniczki.... faktycznie ostatnio cisza na forum, u mnie też jakieś chęci mniejsze na pisanie....

Ianka - no to super, że córcia dała mamie pospać :) jeszcze troszkę i będzie spała całą noc :)

Pozdrawiam i miłego weekendu.
 
reklama
Hej Laseczki,

witam weekendowo. Wczoraj mialam wigilie pracownicza, bylismy u portugalczyka takze najadlam sie dobrego jedzonka mniami :)


Vinga- oszczedzaj sie tyle ile mozesz ale ja tez slyszalam ze z rozwarciem mozna chodzic nawet z miesiac

Wasila- dobrze, ze u Ciebie cacy po wizycie

Fuma- kciuki za biznes &&& bo za staranka to I tak caly czas trzymam ;)

Ianka-swieta w PL, juz sie nie moge doczekac, z tego co wyczytalam Wy tez do Polski mykacie?

Aniolek- ciesze sie ze dobrze wszystko u Ciebie I zycze abys sie wysypiala :) znam bol z lazienka na dole bo sami tak mamy, ze sypialnia na pietrze :)


A ja mam termin niechcianej @ na 19.12.

Pozdrowionka dla wszystkich i milego weekendu!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry