reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
By to szlag !!!
Zeżarło mi całego posta...idę sprzątać napiszę później ....uuuuuuuuuu...ale jestem zła !!!

Aniołek życzę jak najwięcej przespanych nocek !!! A dlaczego tak często siusiasz...dzidzia naciska na pęcherz ? Bo chyba nie przyplątała Ci się jakaś infekcja ?

Ianka ....to faktycznie pospałaś !!! Już niedługo Niunia nie będzie jadła w nocy i wszyscy będziecie spać do oporu :tak:
Nie zrobiłam pierniczków bo nie mam przepisu...buuu

Vegas
jak samopoczucie ???

Muffi gdzie jesteś ...poproszę o przepis na pierniczki !

Gabryśka ze zdwojoną mocą trzymam &&& przez najbliższe 5 dni
A reszta dziewczyn ??? Kiedy macie terminy niechcianej @?

Vinga jak tam ???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej. My dziś w trójkę pojechaliśmy sobie do mojego brata i jego żony i dzieciaczków, prawie całe popołudnie poza domem bo brat nie mieszka w tej samej miejscowości co my. Ale się dzieciaki wyszalały, czwórka ich do tego była:-p A jutro stroimy choinkę:-) Zawsze ok 20ego stroiliśmy, ale nie chce mi się już czekać a dla Martynki to sama frajda:tak:
Od wczoraj zażywam witaminki od 13tc Femibion Natal 2. Tam w opakowaniu jest 30 tabletek z witaminkami i 30 kapsułek z tranem. Kurcze i cena 60zł:-p Ktoś takie też zażywa?
W ogóle ostatnimi wieczorami jak leżę przed snem i rano zanim wstanę to trzymam dłonie na podbrzuszu i czasem wyczuję 'kulkę' twardszą gdzie reszta brzuszka mięciutka i wiem, że tam jest dzidzia:-p Z Martynką miałam dokładnie tak samo, więc cóż innego by to mogło być? No ale jak sobie ją pomacam to potem znika:-p Hmmmm..;-) W ogóle czekam już na te przemieszczania się dzidziusia ze zniecierpliwieniem:tak:

DORCIA czuję się bardzo dobrze, aż nie wiem czy nie za bardzo dobrze:-p Ja tam serio wolę mdłości, jestem wtedy spokojniejsza:tak:
GABRYSKA oo to 19y tuż tuż, zaciskam mocno kciuki:tak:
ANIOŁEK u Ciebie od początku ciąży to siusianie aż do teraz? Bo mi ono ciągle dokucza:-p Ostatnie siku przed snem mam ok 1-2 w nocy zanim pójdę spać a ok 6, przed 7 muszę znowu bo pęcherz pełny;-) A jak chodzę wcześniej spać, ok 23, to latam jeszcze ok 4:-p
Ale Ci zazdroszczę tych ruchów Małej:-)
AMELIA, VINGA jak się czujecie?
IANKA dlatego życzyłam szwagierce córki co by mojego małża żal nie ściskał, że ona ma syna:-p No ale ona ma w brzuszku syna /za wredna byłam, mogłam jej życzyć syna, miałaby córkę:-D/, a u nas po nowym roku mam nadzieję na 100% już mi ginka powie kto tam siedzi:-p Fajnie by było bo ja to taka niecierpliwa jestem:-) Fajnie, że się wyspałaś, ja to uwielbiam się wysypiać, potem od czerwca będą problemy ze snem to trzeba korzystać:-p
 
Hej :)

Dorcia - kurcze, żebym ja pamiętała na której stronie Muffi wrzuciła ten przepis... a co do mojego siusiania to na pewno nie infekcja, siusiam bo dzidzia naciska, zresztą przez ostatni tydzień nieźle mi brzuszek wywaliło :) wyczytałam, że w w tym okresie ciaży macica jest wielkości piłki do siatkówki :)

Vegas - Ja jak kupowałam pierwsze witaminki w aptece to porównywałam chyba ze 4 różne, kupiłam wiadomo te które się najbardziej opłacało, a skład tych witaminek praktycznie bez różnicy, ja mam Prenatal classic 90 tabl czyli na 3 mc-e płaciłam ok 40 zł, Femibion był właśnie ok 70 zł a tylko ta różnica, że ma tą drugą kapsułkę z kwasami DHA. no i tu żeby kupić Femibion na 3 mce musiałabym dać ok 200 zł a tak to dałam tylko 40 zł więc różnica ogromna.
Fajnie, że się córcia wyszalała z dzieciakami, mam nadzieje, że już po nowym roku będziesz wiedziała na 100% kto mieszka w brzuszku, ja mimo iż wiem to i tak czasem nachodzą mnie wątpliwości czy oby na pewno :) najwyżej będe miała synka ubranego w różowe ciuszki :) hehehe

Miłej niedzieli.
 
Jejuśku jaka tu cisza...dziewczynki czemu nic nie skrobiecie ???

Aniołek ja Cię kochana proszę o dodanie aktualnej foty brzusiątka !!! Pozwól mi się nacieszyć tym cudnym widokiem !!!

Vegas Ty tam też cykaj foty....i wrzucaj nam tu ... a co !

Miłego wieczorku koleżankom życzę !!!

A gdzie się podziała Muffi , Fuma , Wasila , Vinga ??? Hellloł babencje gdzie jesteście !?
 
Ostatnia edycja:
HELOU

Ja dalej zalatana bo jestem teraz (jak to mowi moj tesc) bizneskobita.
Przed Swietami najwiekszy ruch,potem bedzie spokojniej to obiecuje,ze bede pisac czesciej.

Cos dzisiaj czuje nadchodzaca @.Termin mam na srode.Taka jestem zajeta,ze nie mam nawet czasu sie tym przejmowac.

Wczoraj bylam na targu w innym miescie,gdzie nikt nas nie zna,Moj byl ze mna.
Nagle patrzymy a tu idzie tesciowa,babcia Mojego i jego ciotka.Jak sie okazalo przyjechaly mi robic sztuczny tlok.Narobily halasu,udawaly,ze sobie wydzieraja rzeczy z rak i cudowaly jaki to piekne lumpki.Tesc tez byl ale sie trzymal z boku.Moj sie malo nie posikal ze smiechu.Normalnie nie podejrzewalam tesciowej i babci o taki talent aktorski( ciotka to zawsze miala sklonnosci do przesady ale one).Efekt ofiagnely-zlecialy sie kobiety z calego targu i zaczely ogladac.Poszlo mi jak nigdy,moze je zamowie na stale;-).
 
[h=1]PIERNICZKI[/h]
50 dkg masła
50 dkg miodu
50 dkg cukru
3 dkg kawy mielonej
15 dkg kakao
3 jaja
5 żółtek
1,5 kg mąki
3 łyżeczki sody oczyszczonej
2 przyprawy do piernika

Jaja utrzeć z cukrem. Miód z masłem roztopić. Wszystkie składniki zagnieść ze sobą. Wałkować ciasto na 0,5cm i wykrawać ciastka. Piec ok 10min (w 200 stopniach).

ROBIĆ Z POŁOWY PORCJI - wystarczy
 
Hej laski !!!

Przepraszam Dorcia za nieobecność :( Ale miałam urodziny, tak więc szykowanie i impresski… Masakra !!!

Vinga mam nadzieję, że donosisz maluszka do końca, trzymam kciuki ;)

Vegas nie bądź taka niecierpliwa z tą płcią ;)

Aniołek nie dziwie się, że Ci się nudzi :(

Fuma super, że interes idzie ;]

Kurcze, nie pamiętam już co pisałyście…. mmoże później jeszcze napiszę ;]

Pozdrawiam wszystkie Panie i 3mam kciuki za każdą z osobna :*
 
Muffi a czy ja nie mam Cię na FB !!!
STO LATEK....spełnienia marzeń !!!
Pierniczki czas zacząć !!!

Fuma...oj to super...dzisiaj sztuczny tłok...a za tydzień taki prawdziwy !!!
Skoro głowa zajęta czym innym może się Wam trafi jakaś wyjątkowa niespodzianka ???

Fuma ile dni mają Twoje cykle ??? Powiem Ci że ta Twoja tempka to ładniutka !!!!
 
reklama
DORCIA-tak srednio to 29-30 dni ale ten jest zestresowany przez HSG i owu byla pozniej to jest dluzszy.Mam juz jakies plamienia to niw wiem czy cos z tego bedzie ale kto wie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry