reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny w weekend mnie rozlozylo -wstrętna choroba nie chce sobie pójść. Od wczoraj dokuczaja mi zatoki, glowa pęka... A na czosnek i inne babcine sposoby nie mogę już patrzeć.
U mnie przez weekend napadali ponad 30cm śniegu a teraz zaczyna sie to topic. Nie lubię....

Amelia współczuję mdłości, w tej ciazy też miałam ale mnie o dziwo mijały kiedy coś zjadalm, więc nie dopuszczalam uczucia głodu. Na szczęście nie wymiotowalam.

Dzięki dziewczyny za rady odnośnie rozstepow. Moje zniknęły więc albo fałszywy alarm, albo widziałam je tylko pod wpływem gorączki
Na razie smarujemy sie.
Zauważyłam że brzuch mi inaczej rośnie niż z Kornelia, bardziej do przodu, oszczędzajac narazie moje boczki

Vinga czas płynie nieubłaganie. Torba do szpitala spakowana?

Dziewczyny bola mnie okolice kości ogonowej. Czy to normalne?
 
reklama
Hej , ale beznadziejna pogoda , pada deszcz i cały dzień w domu : /

Wasila - współczuję , mam nadzieje że szybko przejdzie , zatoki - masakra , może jakieś inhalacje pomogą ? . Ja nie mam mdłości jak jem , jak skończę to znów się pojawiają , no ale nie mogę cały czas jeść :) . Mnie kość ogonowa bolała ale pod koniec ciąży .
 
Vegas spóźnione życzenia urodzinowe dla córci.
Fuma faktycznie most był zamknięty, ale ogólnie wydaje mi się że miesiąc temu jak były te wiatry bardziej wiało. Moja siostra wczoraj wracała do Polski i siedziała z babeczką która leciała do Danii w czwartek i jej samolot był ostatnim jakim kopenhadzkie lotnisko przyjęło i mówiła że przy lądowaniu to ludzie wrzeszczeli ze strachu !
Wasila zdrowia dla Ciebie, co do rozstępów ja smarowałam się drogą mustelą a i tak wyszły więc teraz używam zwykłą oliwkę.
Amelia jeju ja też zdycham :( dlatego prawie wcale nie siedzę na kompie, jak mała tylko idzie spać to się kładę, dziś oglądałyśmy do drzemki tv bo żywcem mnie mdli, tylko bym leżała i spała, i ogólnie czuję się do dupy, obym tylko nie wymiotowała bo nie myśli mi się latać za małą z miską w ręku :(
Jeszcze jakiś hormonek odpowiedzialny za wysyp pryszczy u mnie się pojawił, no wyspało mnie strasznie, pryszcz na pryszczu. ehh
idę kończyć robić obiad i idę dalej leżeć bo mi panna wstanie niedługo :(
 
Hej kobitki.
U nas tez pogoda taka,że lepiej nie mówić..
Wasila- zdrówka życzę.Ja codziennie łykam tran i póki co tfu tfu przeziebienie mnie omija
Amelia-mam nadzieję,że mdłości szybko miną.Albo przeoczyłam albo nie zdałaś nam relacji.Jak mąż zareagował na radosne wieści?Wybuch radości w skali od 1 do 10 wyniósł 11? :p
 
Wasila mi też brzuch inaczej urósł niż z Natanielem, jest o wiele niżej, a ostatnio jeszcze bardziej się opuścił. przez to zgaga tak mi nie dokucza jak w poprzedniej ciąży, tak naprawdę dopiero teraz się pojawiła i to też nie codziennie...
co do toreb to praktycznie już spakowane, dzidziusiowa już zapięta na ostatni guzik i teraz kończę pakowanie mojej tobry. najlepsza teściowa dziś, wrzucam do torby jeszcze jakieś duperelki a ta wielkie oczy na mnie że ja JUŻ torbę pakuję... nie, no najlepiej jak między skurczami porodowymi był podkłady i cyckonosze do karmienia zamawiała :sorry2: dziwna kobieta. Zdrówka kochana ;*
 
Hej dziewczyny, w koncu do was dotarlam

Przez ten orkan Xaver powodz nawiedzila moje miasto, najwieksza od 1962 roku i byl lekki sajgonik.Zamkneli w piatek szkoly i przedszkola, poruszanie sie autem w porcie bylo mozliwe 5kmh. Nasze biuro jest w porcie, 200m mam do rzeki no i zalalo nam jedno auto firmowe, shit, mam nadzieje, ze ubezpieczenie to przejmie.
Wogole od piatku moje dziecko co rano biega do obuwia zobaczyc czy aby Mikolaj znowu czegos mu nie zostawil :-)

Dorcia- moj badal nasienie, jakies 4 lata temu. Dostal skierowanie od mojego gina do urologa. Nie byl happy z tego powodu ale moj gin go przekonal - mial autorytet chlop u mojego m. no i poszedl na wizyte do urologa-badanie, usg no i potem musial dostarczyc material, pamietam ze kazala pielegniara w cieplym miejscu trzymac pojemniczek wiec w dekolt wsadzilam i pojechalismy dostarczyc do praxis:-)
A moj jak sie okazalo ze ma dobra armie to dumny chodzil jak paw

Amelia, Ianka- wspolczuje Wam mdlosci kobietki

Wasila- zdrowka, sproboj moze ta ciepla sol przykladac na zatoki, Ianka mi doradzila ten sposob, ulga byla niesamowita

Vegas- spoznione zyczenia urodzinowe dla corci, impreza udana

Vinga- hehe tesciowa niezla, moja to sie dziwila ze kompletowalam wyprawke w ciazy no bo wedlug jej zajebiaszczych sredniowiecznych zabobonow dopoki dziecko sie nie urodzi to sie nic nie kupuje:szok:

pozdrowki dla wszystkich
 
ehhh Gabryśka kocham takie zabobony :no: moja jak chodziłam w ciąży z Natanielem to krzyczała żebym się nie obwiązywała paskiem w płaszczu, albo pod sznurkiem do prania żebym nie przechodziła, bo dziecko się pępowiną owinie... ciekawe ;)
to nieźle was ksawery urządził :(
 
GABRYSKA kurcze, to kiepsko z powodzią, a już lepiej?
IANKA oo mdłości;-) A co do pryszczy to mnie też tak na początku ciąży wysypywało. Co jedne zniknęły to zaraz następne się pojawiały. Ostatnio, odpukać, jest już OK. Hormony buzują;-)
WASILA zdrówka:*
DORCIA i jak tam? To jednak infekcja?
AMELIA mam nadzieję, że znajdziesz lekarza i w sb będziesz wiedziała co u Twojego Maluszka słychać:tak:
 
U nas też strasznie brzydko ;( I do tego jeszcze @ przyszła, więc zdycham podwójnie. Zazdroszcze Wam ciężarówki, że przez rok nie będziecie miały @ !!!
 
reklama
Witam się i ja...nie będę powtarzać że nie lubię poniedziałków...nie będę !!!

Byłam u ginki...jestem po owulce bo zrobiła mi usg i nie ma żadnej infekcji...może od częstego współżycia mam dziwne uczucie ???

Wasila
zdróweczka kochana...może spróbuj zakupić syropek na przeziębienie dla ciężarnych ?

Amelia na mdłości podobno dobra cola....albo migdały...ale ile w tym prawdy-nie wiem.Ja migdały jadłam na zgagę. Muszą wypowiedzieć się dziewczyny które to przeszły. Udało Ci się znaleźć gina z Ujastek?

Muffi trzymam kciuki oby ta dzisiejsza @ była tą ostatnią na najbliższy rok !!!

Vegas jak samopoczucie ???

Samosia gdzie obiecane foty ???

Ianka mdłości i Ciebie nawiedziły....niebawem miną i będziesz cieszyć się ciążą !!!

DOBREJ NOCKI KOCHANE
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry