reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie

"Ksawery" daje popalić...nie idzie wyjść z domu !!! SZOK !!! Mam nadzieję że już sobie pójdzie !?
A w TV mówią że w małopolsce nie będzie szalał....ciekawe !!!

Amelia ... a z córcią miałaś mdłości ??? Może równie szybko odejdą jak przyszły !?

MIŁEGO DNIA !!!
 
reklama
Hej. U nas w nocy burza była;-)
Martynka zadowolona z prezentów mikołajkowych:tak: Bawi się lalką a puzzle ułożyłyśmy z samego rana:-)
U nas nie ma śniegu.

AMELIA oo mdłości:-) Przynajmniej wiesz, że jest OK:-)
WASILA zdrówka:* i dla córci i dla Ciebie, bo zrozumiałam, że Mała też zaziębiona?
 
hej,
bylam u tego lekarza.musze dzwonic do szpitala w sprawie operacji...
Dodatkowo ostro poklocilam sie z moim.
Chyba przez ten wiatr taka nerwowa jestem. @ jeszcze nie dostalam. Znow te jajniki :/
 
hej laski :)
Venna a no ciąża zasuwa zasuwa ;) sama nie wiem kiedy tyle czasu minęło... Co do łóżeczka, to Nataniel śpi w turystycznym łóżeczku. On w nocy strasznie dużo "chodzi" po łóżku i w szczebelkowym strasznie się obijał wszędzie głową, stąd zmieniłam mu na materiałowe, a szczebelkowe idzie dla Gabrysia :) on jeszcze się nie nadaje do "dorosłego" łóżka bo jak pisałam, za dużo się kręci... może jak będzie miał ze 2 latka to zmienimy... też mam sporo rzeczy po Nacie, matę czy karuzelę specjalnie droższe kupowałam, żeby były też dla drugiej dzidzi :) aczkolwiek nie odmówiłam sobie tej przyjemności i kupiłam kilka rzeczy tylko dla Gabrysia :)
wczorajsze zakupy :) kocyk Produkty dla niemowląt BabyOno
i otulaczek w samochodziki Otulaczek | motherhood.pl

ale strasznie u nas wieje... do 16 nie mieliśmy prądu, jak to człowiek docenia wtedy elektryczność ;)
 
VINGA fajne rzeczy kupiłaś:tak: Moja córcia też długo się wierciła, takie pozy odstawiała, że długo miała szczebelkowe wyrko. Tak spytałam gdzie śpi Nataniel bo aż byłabym pełna zaskoczenia gdyby spał już w doroślejszym:tak:



Jutro Martynka kończy 4 latka, już trochę dzisiaj ogarnęłam to jutro będzie mniej. Ok 16 zjadą się goście;-) No i imprezowa sobota jutro:-)

Wybaczcie, że ja tak o jednym ostatnio, ale coś tu słabo z produkcją i nie mam do czego się odnieść:-p
 
Vegas DUUUUUUUUŻY URODZINKOWY BUZIAK DLA MARTYNKI !!! CMOK !!!

Coś tu cisza ostatnimi czasy...co się dzieje dziewczyny ???

Ja dzisiaj przez pół dnia prądu nie miałam...jak dawaniej ludzie dawali sobie radę bez prądu,wody w kranie itp. !!!???

Spokojnej nocki...choć ja pewnie oka nie zmrużę przez to wietrzysko !!!
 
Hey laski !!!!

Jaki paraliż u nas !!! Aaaaa jechałam do/z pracy łącznie ponad 4h ;/ JA pierdziu…. śnieg sypie już całą dobę… cały czas ;]

1.Vinga8921.01.2014chłopiecGabriel
2.Tesiak14.02.2014?????
3.AniołekBB08.04.2014dziewczynkaJulia
4.Kurczak!11.04.2014chłopiec
5.Wasila09.05.2014dziewczynka
6.Venna15.06.2014
7.Vegas20.06.2014dziewczynka
8. Ianka14.07.2014
9. Amelia.02.08.2014
 
Witam , u mnie mnóstwo sniegu, pies jest szczęśliwy, wraca biały jak balwan

Vegas najlepszego dla córeczki

Vinga moja od 14 m-ca spi w normalnym łóżku ale i tak w nocy przychodzi do nas, bardzo ładny kocyk, szkoda że tyle i h mam bo chętnie bym sprawiła dziecku jeszcze jeden

U mnie wszystko do d.... Mam goraczke ale nie mogę sie położyć bo mąż wczoraj i dziś cały dzień w pracy, nie mam też kogo poprosić o pomoc, córka ma tylko katar więc czuje sie świetnie. Tak to już jest z kobietami-nie mają czasu na chorowanie, tylko kiedy facet ma katar to już tragedia i niepelnosprawnosc. W dodatku moje drugie dziecko postanowiło mi zostawić pamiątkę w postaci rozstepow, tak to wygląda. Po pierwszej ciąży nie mam ani jednego a teraz w 5 miesiącu. Co polecacie na rozstepy? Teraz używam oliwki i kremu z Ziaji
 
reklama
wiecie co, ten dolny suwaczek mnie przeraża i chyba go usunę :baffled:

Wasila ja po pierwszej ciąży byłam caaała w rozstępach - oprócz brzucha... ale dziś zauważyłam, że druga ciąża i brzucha nie oszczędzi. już na dole się pojawiają - pomimo smarowania.
ja smaruję się babydream z rossmana. wcześniej tylko oliwką


VEGAS 100 latek dla córci!!!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry