reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny czy huragan Ksawery Was wywiał ???

Ja właśnie wróciłam z "mikołaja" u chrześnicy...radość Małej...bezcenna !!!

Życzę Wam kochanieńkie miłego weekendziku !!!
U nas biało...ale Ksawery sobie poszedł na szczęście !!!

DOBREJ NOCKI
 
reklama
Hej. Dzięki za życzenia dla córy:-) Udana imprezka była, Martynka zachwycona prezentami i wyszalała się z kuzynostwem:-)

WASILA zdrówka:*
VINGA no co Ty, ciesz się, że tak szybko będziesz miała drugiego Skarbusia do tulenia:-)
 
Ale pustki...

Carla halo!!! Co z Tobą? Dawno Cię tu nie było ;(
 
Ostatnia edycja:
Hej , rzeczywiście coś pustkami wieje tu ostatnio , szkoda :(

Vegas - 100 lat dla Martynki :) , kurcze nie podzielam Twojego entuzjazmu co do mdłości , a szkoda może jak bym się pozytywnie nastawiła jak Ty , byłoby lżej ? :)

Dorcia - miałam mdłości ale nie pamiętam ich intensywności , teraz mam praktycznie cały dzień , mam nadzieję że przejdą bo nie wyrabiam .

Ada - co u Ciebie ?

Vinga - fajne te zakupki, ten otulaczek ciekawy . Mam do Ciebie prośbę , pamiętam że przechodziłaś z wychowawczego na l4 , możesz mi napisać jak to wygląda ? czy dając pismo o powrocie mówiłaś że idziesz na l4 ?

Wasila - zdrówka !! , ja się smarowałam wszystkim możliwym chyba , fissan , vichy , elancyl , palmers , oliwką , babydrem , rozstępy wyszły mi pod sam koniec , także polecam chyba smarowanie się czymkolwiek

Muffi - jak tam Gdańsk ? śnieg macie ?
 
Amelia dałam pracodawcy pismo że wracam do pracy a po miesiącu "pracy" dałam l4. pracodawca wiedział, żem ja w ciąży i że zaraz na zwolnienie idę bo to znajomy ;) a tak nieoficjalnie to zapłaciłam po prostu zus i do żadnej pracy nie wracałam. no właśnie sama jestem ciekawa tego otulacza, jak on się będzie sprawdzać :)

faktycznie wieje nudą na forum :p halo dziewczyny, meldować się ;-)
 
Jak ja jestem ...to Was nie ma . Jak Wy jesteście to mnie nie ma !
Oglądam właśnie program na TLC o operacjach, a wcześniej był :ostry dyżur" i czternastolatka która skleiła sobie oko klejem super glue !!!

U nas śnieżnie...ale już mniej wieje !
Humor dopisuje , Młoda zdrowa...tylko M coś zachrypł i katar ma :wściekła/y:

Co u Was?
Amelia wiesz mówi się że jak są mdłości to jest pewność że wszystko jest ok...hormony są na odpowiednim poziomie.
Kiedy wybierasz się do gina ??? Robisz betę ???

Idę spać...jutro mam wizytę u ginki... bo chyba mam jakiś stan zapalny ! Niby nie szczypie ,ale wolę to sprawdzić

Do jutra babeczki !
I czekam na kolejne testowanka....która teraz sikacza robi ???
 
U nas śniegu dużo napadało ale niedawno deszcz zaczął padać, więc pewnie zmyje śnieżek :(
 
Vinga - aaa to jak znajomy to inna sprawa :) ja nie bardzo mam jak wrócić i tak sobie myślę że w dniu powrotu do pracy zaniosę im l4 tylko chyba powiem że nie wracam żeby im nie mieszać : / , a jak to jest z wynagrodzeniem ? od razu płaci zus ?

Dorcia - a u nas nie ma śniegu ? jak to jest ?:) bety nie robię bo nie chce młodej ciągać po przychodniach , boje się że mi coś złapie a zaszczepić ją muszę, na wizytę się na sobotę chcę umówić , szukam jakiegoś lekarza co pracuje na Ujastku , nie znasz ?
 
Amelia na Ujastku ....znam tylko Panią Anię-ona mnie przyjmowała...ale opinie ma średnie. Musisz kuknąć na opinie w necie ! Tak najlepiej. A na stronce Ujastka masz wymienionych lekarzy którzy u nich pracują...więc zadanie ułatwione.

U nas WIEJE i śniegu już nie ma bo się deszcz rozlał !!! Buuuuuuuuuuuuu
 
reklama
Amelia pierwszą wypłatę robi pracodawca a potem już zus, czyli tak jak zawsze przy zwolnieniu

u nas też śniegu już nie ma, mamy 5 stopni na plusie :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry