reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
IANKA wpisz sobie kalkulator ciąży w google i tam powpisuj o co Cię pytają i Ci wyskoczy w którym jesteś tygodniu od ostatniej miesiączki:-) I na kiedy masz termin porodu wg OM też Ci wyjdzie:tak:
 
reklama
ianka- zrób tak jak pisze Vegas, jest mnóstwo kalkulatorów w necie. Mam nadzieje, że uda Ci się zrobić to usg

Czuje się jakbym przekwitała, ciagle mi gorąco. Do tego nasz pies w nocy przychodzi do łożka, kładzie się koło mnie i śpi a to potęguje to odczucie. Mąż mówi, że czuje moją ciąże i broni swojego stada haha.
Dziś rano miałam myśli, żeby wziąć taxi albo jecha do pracy autobusem, ale P. zostawił mi kluczyki do swojego auta i powiedział, że jak teraz nie pojadę, z każdym dniem będzie mi trudniej. Mam to za sobą, nie było tak źle:-)Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę się jeszcze obawiać jazdy samochodem.
W pracy wszyscy byli dla mnie wyjątkowo mili, nawet mój szef, chyba cieszą się z mojej nieobecności:-)Nie ukrywam, że i ja również cieszę się z tego dodatkowego wolnego czasu, bo wiem ze nigdy sie już nie powtórzy.
 
Hej Dziewczyny,

ianka- jak istnieje mozliwosc to idz na usg, bedziesz spokojniejsza, a w ktorym tyg. ciazy jestes to wylicz tak jak Ci dziewczyny pisaly tymi kalkulatorami z neta

Vinga- pewnie juz sie doczekac nie mozecie az sie wprowadzicie do nowego mieszkania:)

Dorcia- niezly zakup, widac ze duzy bagaznik ma, i do tego automatik :)

Wasila- dobrze, ze sie odwazylas wsiasc za kierownice, maz mial racje, ze im szybciej tym lepiej

Carla- napewno szybko dojdziesz do rozmiaru sprzed ciazy, a cwiczonka zawsze dobre zeby smukla sylwetka byla :)

U mnie nic ciekawego sie nie dzieje, jakos ostatnio weny nie mam na pisanie, jesienne doly mnie lapia


Pozdrowionka dla wszystkich
 
Dorcia super auto !!!

Laski kto teraz testuje??? Zróbcie jakąś listę plz ;]
 
LISTA STARACZEK
termin niechcianej @


gabryska- 22.11
Dorcia - 23.11


Gabryśka jeśli pozwolisz to ciut pozmieniałam wizualnie :-p chyba się nie obrazisz ???
A na jesienne doły najlepsze jest BB albo ciepła czekoladka :-D

Wasila super że objechałaś spokojnie ! Nerwa na pewno miałaś i wcale się nie dziwię ...zuch kobieta jesteś !!! A jak z mdłościami,są ?

Muffi dopisz się do listy !!!

Ianka jak samopoczucie..idź na USG , uspokoisz się ...a ile kosztuje ?

Vinga Vegas Venna Tesiak
jak się czujecie ???

Samosia chwal się teraz Ty mieszkankiem...czekamy !
 
Ostatnia edycja:
Dorcia - Wow ale fura :) gratuluję :) fajny rodzinny samochód :) teraz do szczęścia brakuje tylko jednego więc trzymam kciuki za ten cykl :) :) My będziemy chcieli zmienić samochód w przyszłym roku na kombi :) co by się duzo pomieściło razem z wózkiem :D
Wasila - no i fajnie, że sie odważyłaś wsiąść za kółko, potem lęk mógłby być jeszcze większy, no i fajnie, że w pracy atmosfera ok.
Ianka - koniecznie idź na to USG :) trzymam kciuki :)
carla - no to kg powinny szybko spadać, zwłaszcza, że karmisz piersią....
Ja mam urwanie głowy w pracy.. ale jeszcze tylko 1,5h i do domu, potem Was bardziej nadrobie.....
 
LISTA STARACZEK
termin niechcianej @

Gabryska- 22.11
Dorcia - 23.11
Muffi - 10.12



właśnie dziś dostałam @ bleh ;/
 
Muffi nosz cholera jasna...niech ta wredna małpa idzie wreszcie na urlop , co ?
Kurde kopnij ją porządnie w doopę na odchodne-niech już nie wraca !!!

Aniołek jak się czujesz kochana...nie wiem jakim cudem nie zapytałam o to w poprzednim poście ? No tak do kombika to zdecydowanie więcej wejdzie niż do zwykłego sedana ... naszym typem prócz Alhambry było Audi A6 combi...ale jednak Alhambra większa...jak złoże te dwa dodatkowe siedzenia to miejsca jest naprawdę sporo ! A jak złoże tylne trzy fotele to można nawet się poprzytulać na luzie .. tylko troszkę twardo jest :-D Ja do tej pory jeździłam Oplem Vectrą i w sumie przy Młodej nie było problemu z włożeniem wózka...ale bez kółek !!!

Kobitki mam pytanie...co najczęściej robicie na kolację Waszym rodzinkom ??? Bo u nas na zmianę albo kanapki z wędlinką , z rybą albo parówki, jajecznica,jaja na miękko i to tyle ! Czasami wyskoczę z jakąś zapiekanką ziemniaczaną...ale cholewcia wszystko się nam już przejadło ! Zrobiłabym coś fajnego...pysznego ...jakie macie pomysły ?
 
reklama
Dorcia - nie mam mdłości tylko duszno, gorąco. W poprzedniej ciąży też tak było ale dopiero w III trymestrze a teraz już na początku II. Jestem z siebie dumna, że wsiadłam za kierownicę. Potem zajechałam do Biedronki i kupiłam Kornelcę fajny regał na jej zabawki. Czekamy tylko na tatusia jak wróci z pracy i będzie go składał. Co do kolacji to podbnie jak u Ciebie, czasem zrobię jakaś sałatkę albo zapiekankę ale rzadko. Najczęściej kanapki. Jajka i parówki preferujemy na śniadanie. Al dziś zaszaleję i zrobie nasze ulubione papryki faszerowane przepis tu:
Faszerowane papryki z oliwkami Kuchnia Lidla

Aniołek- kombi przydaje się przy dzieciach. My sobie bardzo chwalimy, choć nie podobają mi się te samochody. Wole sedany i hatchbacki.

Muffi- to Ty jednak się starasz!!!!!!! Cieszę się bardzo!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry