reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pokazuje mi że jestem w 6 tygodniu, ale na stronie tej przychodni jest jednak od 8 tygodnia (7+0) płatne 200 zł ehh to poczekam jeszcze, jutro jak nie będzie lać pójdę się zarejestrować do rodzinnego,
Wasila i chyba dobrze że jednak wsiadłaś za kółko, Twój ma rację że potem byłoby gorzej, moja bratowa zdała prawko jechała parę razy auto się zepsuło jej gdzieś na drodzę i już nie wsiadła za kierownice'
Dorcia samopoczucie ok, czasem tylko na kawę nie mam smaka, i wydaje mi się że mi już! piersi się takie inne zrobiły. U mnie na kolację jest obiad :) mój wraca ok 18 więc na tą godz robię obiad, przez ostatnie 3 dni robię obiady z mielonego, 1. spagetti , 2. na cieście francuskim (kupione mrożone ze sklepu) wyrzuciłam mięso mielone wcześniej podsmażone z cebulką i sosem pomidorowym, doprawione jakąś tam ostrą przyprawą i to posypana serem, na 25 min w piekarnik i włala, a wczoraj robiłam podobnie, mięso mielone uduszone w sosie ostrym pomidorowym dodana do tego puszka grochu (już gotowego) i to wrzuciłam w tortille, serek i na chwile w piekarnik, tylko to dania obiadowe, trochę za ciężkie na kolację no u mnie tak już musi być.
Muffi czyli można Cię już zapisać do aktywnie starających się ?:) to czekamy na Samosie jeszcze tylko
 
reklama
Nie laski :) Nie staram się jeszcze… :p Wpisałam się na listę dla towarzystwa :p Chociaż kto wie… czasem może się jakiś surprise wydarzyć hehehe

My też obiad robimy na kolacje… bo mój M z pracy wraca 19-20 ;/ No ale w weekendy to jakieś tosty wypasione, albo sałatki różne, albo pasty na kanapki, często też robimy domowe hot dogi, dobra bułeczka, parówka, keczup, majonez i domowa surówka i gotowe ;]
 
Ostatnia edycja:
Muffi życzę Ci suprise'a !!! TAK TAK TAK:tak::tak::tak:

Słyszałyście coś o Fertilman i Fertilcare ??? My to z M łykaliśmy ... i efektów żadnych nie było !

Wasila fajnie że Cię nie mdli ... jednak takie "cofki" mogą wykończyć...ale jak nie urok to sraczka !!! Trzymam kciuki żeby duszności minęły

Ianka szkoda...ale w sumie to tylko jeden tydzień czekania...już niedługo !
 
Was to nadgonić nie mogę ostatnio!!
Dorcia autko super!! Ehh pamiętam jak ja wyjechałam z komisu przy salonie 1,5 rocznym autem, jechałam i piszczałam ze szczęścia (tatuś zrobił z auta wrak). Cudowne uczucie, ale kasy też to kosztuje sporo, ja spłacalam kredyt i leasing, więc fajnie że Twój mąż miał kasę odłożoną. Szkoda że automat, dobrze że nie audi, poza tym rewelacja ;)

Mnie nogi bolą, bo się nachodziłam z wózkiem :) Pogoda dziś idealna była, więc z mężem i synkiem wybyliśmy na 2 h z domku.
I karmienie na siedząco nic mi nie dało, bo i tak raz zasnęłam :)
 
Carla...dlaczego szkoda że automat ??? Można przełączyć na manualną i biegi zmieniać przy kierownicy...ale ja nie próbowałam jeszcze ! Audi też jest ładne ale ten rocznik jest sporo droższy...dobrze jest jak jest.
Oooo super że korzystaliście z ładnej pogody ! Super ! A krwawisz jeszcze ?
Ja uważam że powinnaś "kimać" przy karmieniu...zawsze dobra chwila snu-wprawdzie jak się człowiek obudzi to musi upłynąć chwila nim się dojdzie do równowagi:tak:
Nela biega do przedszkolka ? Wózek macie po Nelci ???
 
Dorcia bo manual to manual :) Ja tam wolę normalną skrzynię, ale każdy woli to co lubi.
Wózek kupowaliśmy, Nela chodzi po przedszkola na szczęście, siedziała z nami 4 dni w domu i odetchnęłam rano jak wyszli ;)
Ja jeszcze krwawię, na szczęście mniej, czasem tylko takie duże wylewy mam, a tak to spoko.
Ja tam wolę nakarmić i odłożyć, bo później taka połamana jestem jak zasnę z Tomkiem.

My już zaczęliśmy kupować prezenty pod choinkę, w tym roku skromnie, bo musimy zapłacić 416 zł za ubezpieczenie samochodu który ma ten idiota :/
 
Witam wszystkie, melduje się .....

Dorcia fura pikna, nie ma co.

Ianka do wizyty zleci, wiem wiem fajnie się mówi i żadna z nas w sprawach ciążowych czekać nie lubi ;) ale przeleci i będziesz się nam tu chwalić za niedługo :)

Cosik to jeszcze miałam napisać ..... Muffi szkoda, że z pracą się nie udało :(

Carla trzymaj się dzielnie jeśli chodzi o teściówkę - nie daj się !

Wszystkim starającym powodzonka :D

To moje dzieciątko rusza się strasznie, daje popalić ;)
Czy któraś miała tu nieplanowaną cesarkę za pierwszym razem a teraz zastanawia się jak rodzić ????????
 
Wasila - My teraz mamy dwa heatchbacki no i w sumie to kombi mi sie bardziej podobają od sedanów więc stawiamy na kombi :)
ale w przyszłym roku zobaczymy co i jak, bo jak sprzedamy męża alfę to trzeba będzie jeszcze ok 15-20 tys dołożyć do tej nowszej i w kombiku.
Dorcia - Czuję się nie najgorzej, aczkolwiek dzisiaj mnie pobolewa podbrzusze, ale zrobiłam pranie, ugotowałam obiad, jestem już wykąpana i w piżamce i odpoczywam do wieczora, pytałaś o kolację, to ja z reguły jak mamy obiad ok 17 traktuje to jako obiado-kolację, mąż zazwyczaj jeszcze później przegryzie jakąś kanapke itp, a ja raczej nic nie jem, czasem jakiegoś owoca, albo podziubie coś słodkiego :)
Carla - pogoda fajna co sprzyja spacerkom :) aczkolwiek za ciepło to nie ma ale grunt, że nie pada :)
Kurczak - moja też strasznie ruchliwa od kilku dni, wczoraj mi zasadziła kopniaczka w żołądek... oj bolało mamusie.... ale, fajnie że się rusza, przynajmniej wiem, że u niej wszytsko ok.
Pytałam kuzynki, który poród lepiej wspomina czy pierwszy SN czy teraz CC powiedziała, że zdecydowanie SN.
miłego wieczorku.
 
Ostatnia edycja:
Dorcia - rozbawiłaś mnie tym przytulaniem na tylnej kanapie :-), z kolacją nie pomogę bo zazwyczaj robię ją tylko dla siebie. Ja uważam że automat o naprawdę świetna rzecz :) , myślałam inaczej dopóki się takowym nie przejechałam , jest mega wygodny a wiadomo człowiek się do wygody przyzwyczaja :), zobaczysz że nawet nie zatęsknisz za manu.

Ianka - zleci szybko te parę dni

Wasila - odważna babka z Ciebie :) , brawo !

Carla - o jakie dystanse pokonujecie :) , super , jak Majka była mała to jak jej się nie odbiło po jedzeniu to później ulewała więc musiałam się pilnować by nie zasnąć , byłam wtedy permanentnie niewyspana , nie wiem co lepsze , chodzić niewyspanym czy połamanym ? haha :) , ja do tej pory jak czasem ją biorę do siebie to chodzę pogięta bo księżniczka się rozpycha na całe łoże :) , też powoli muszę robić zakupy mikołajkowo - gwiazdkowe , żebym jeszcze wiedziała co kupić ...

Kurczak - ja co prawda w ciąży nie jestem i się jeszcze nie zastanawiam ale jak będę to wiem że nie ma nad czym , chcę cesarkę po raz drugi .

Aniołek
- odpoczywaj i nie przemęczaj się :)
 
reklama
no Muffi a niech się zdarzy niespodzianka :)
Dorcia automat fajna sprawa, miałam okazję parę razy pojeździć, zawsze myślałam że jednak manualna, ale jak Amelia pisze do wygody się szybko przyzwyczaja, tak że nie mam nic przeciwko autom. w moim starym oplu... hehe co ja mówię, wystarczy mi wspomaganie kierownicy :-D
Carla 2 godz na zewnątrz ale fajnie, moja dama miała 2 tygodniowy bunt na wózek i za fiksa nie wsiadła prężyła się i koniec, narazie jej mija ale i tak wózkiem nie pojeżdżę dłużej, a znowu jak ją wyciągnę to już nie wsadzę, korzystajcie z pogody ile się da :)
kurczak u mnie była nieplanowana cc , w przyszłości też chciałabym tylko cc, głupie myśli mnie czasem nachodzą że chciałabym naturalnie, ale nie , tylko cc . A u Ciebie jak było? jak rodziłaś, nie pamiętam czy pisałaś
Aniołek bycz się ile możesz
Amelia moja na szczęście nigdy nie ulewała,nawet jak nie odbiła, pamiętam że się ją odbijało i odbijało, bo jak to noworodki, śmialiśmy się nie raz z moim że z jej noworodkowego okresu to najbardziej to zapamiętamy a nie jakieś pieluchy, kupy itp, i to prawda haha\

gdzie się Tesiak pojawia?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry