reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Venna jedziemy jedziemy...ale nie dzisiaj !!! Mój M jeszcze w pracy !!! No szlag mnie trafia...wszystko na dzisiaj przygotowane a jego nie ma. Pojedziemy jutro. Cały czas przeglądam zdjęcia , opinie o podróżach PKP...najlepiej jechać sypialnianym ale to 220 od jednej osoby, kuszetka bez pościeli 110 ...jest różnica nie ? Sama nie wiem...biję się z myślami po prostu... w ogóle nie uśmiecha mi się jechać,ale mój M się uparł że to ja mam jechać a nie np. jego dobry kumpel ...ehhh!
 
reklama
Aniołek to nie w BB a czemu cały czas wydawało mi się że w BB, coś przeoczyłam chyba :)) ale zakład jest, mam nadzieje, że przegrasz :p

Najlepsze jest to, że ja do BB przeprowadziłam się z Chybia, więc pewnie wiesz co i jak, ale długa historia, teraz BB i BB już chyba zostanie.
Dwupasem do Jasienicy śmignę za parę minutek, zwłaszcza że wyruszam od Sarniego.
Gdzie Ty pracujesz?



Dorcia romantico podróży życzę, czy to dziś czy jutro :)
 
Helol z wieczorka,

Wasila- cale szczescie, ze nic Ci sie nie stalo

Widze, ze dyskusja w sprawie szczepien byla. U mnie fakt nie ma szczepien na gruzlice, pierwsze szczepienie dziecko dostaje po skonczonym 3 miesiacu zycia, no i szczepienia nie sa obowiazkowe, ale niektore przedszkola np. nie przyjmuja dzieci bez szczepien. Ja mojego syna szczepilam, nic sie nie dzialo po zadnym, ale fakt przed kazdym szczepieniem denerwowalam sie strasznie. Ciezki to temat ale uwazam, ze kazdy rodzic powinien byc poinformowany o za i przeciw u pediatry i sam zdecydowac co dla jego dziecka uwaza za sluszne i nie powinno byc obowiazku szczepien a co za tym idzie jakiejs chorej nagonki na osoby, ktore decyduja sie jednak nie szczepic.

Spadam do moich facetow, robia kolacyjke wlasnie.

Milego weekendu babeczki
 
Kurczak - a ja całe życie mieszkałam w BB od prawie 2 lat mieszkam w Jasienicy, ale praktycznie na samym początku :) więc do BB mam rzut beretem :)

Dorcia - Ja z doświadczenia wiem, że nigdy w życiu nie pojade tak daleko po samochód, raz pojechaliśmy z moim za poznań prawie 500km w jedną stronę... no i gdyby nie to, że tyle km przejechaliśmy to mieliśmy kilka zastrzeżeń co do samochodu, ale i tak go wzieliśmy, kilka drobnych napraw zrobiliśmy na początku potem nam służył 3 lata no i poszedł dalej :)
Ale, życze powodzenia i obyscie jutro wrócili do domku nowym samochodem.
 
Vinga no faktycznie ty niedługo już :) do świąt przeleci migiem a potem zaraz będziemy witać kolejnego forumowego bejbusia
Fuma w szkole średniej było jakieś szczepienie? nie pamiętam:) ja się jeszcze nigdy na grypę nie szczepiłam. I właśnie to mi się w Danii (i jak gabryska pisze w Niemczech więc pewnie wszędzie na zachodzie) dziecka się nie szczepi przed 3 miesiącem! I spokojnie kochana doczekacie się maleństwa. a i chwal no się tu przepisem na te rogale, bo wgoglowałam nazwe i wyszły smakowite rzeczy
Jeju Wasila dobrze że się nic nie stało , napisz jak tylko dasz radę co u gina
Dorcia no wygodniejszy na pewno sypialny, ale i droższy, jacie nigdy nawet w kuszetce nie jechałam :) więc nie mogę w sumie oceniać. Tak czy siak miłej podróży i obyście wracali autem !
 
Ostatnia edycja:
Kurczak jak to jest, że na suwaczku jesteś 8 dni za Aniołkiem a w terminach różnica jest tylko 3 dni ??

Dorcia moi znajomi niedawno jechali kuszetką i mówili, że jest bezpiecznie i przyjemnie się jedzie. A możecie sobie z mężem zrobić romantyczny długi weekend i wyskoczyć do 3miasta na plaże, do Sopot… możecie mieć przy okazji fajny wypad we 2, skoro i tak już tak daleko jedziecie ;]

Wasila to dobrze, że z maluszkiem wszystko ok!
 
Muffi - taka różnica w terminach pewnie wynika z mojej winy ponieważ suwaczek liczy tygodnie od OM, a Termin od lekarza mam z 1 USG no i też pewnie dlatego, że mam długie cykle i miałam później owu dlatego ciaża kilka dni młodsza... ale ja tak czy siak liczę od OM bo jest mi łatwiej, nie będę sobie zaprzątać głowy kilkoma dniami różnicy.
 
Muffi i różnica może być zależna od długości cykli, tak miałam wczoraj jak wyliczałam musiałam podać długość cyklu, ale głowy nie daję :)
Wasila odpoczywaj i dobrze że z malutką wszystko ok
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry