reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Muffi- absolutnie nie chcę Cię poganiać, ale mam podobny staż małżeński do Ciebie i jestem w 2 ciąży:zawstydzona/y:Albo my za szybko kombinujemy:-)

Dorcia- miłej podróży Wam życzę:) cytomegalię też przechodziłam, objawy są podobne do grypy więc dlatego nie widziałyśmy, że chorujemy. Miło ze strony Twojego meża, ze zabiera Cie ze sobą a nie jakiegoś kumpla.

Venna- nie przejmuj się toxo, dbaj o higienę jak pisały dziewczyny. Moja znajoma zaraziła się toxo w ciąży i urodziła zdrowego chłopczyka, wcześniaka co prawda, Od zwierząt się człowiek nie zaraża. Co do ruchów to rzeczywiście niesamowite uczucie, pod koniec ciąży bywają bolesne ale i tak większość kobiet tęskni za kopniaczkami.

Co do szczepień ja sczepić dziecko będę, podobnie jak przy pierwszym tylko podestowe obowiązkowe sczepienia, też w 5w1 bo u nas żadnych skutków ubocznych nie było.

Wam też się dziwnie pisze w tym nowym forum?

Moja fasolką nadal jest dziewczynką ale 100% pewności będzie po następnej wizycie. Ciąża przebiega prawidłowo. Wczorajszy wypadek tak przestraszył mojego męża ze urwał się z pracy i pojechał ze mną na usg. W pierwszej ciąży był na każdym, ale teraz zawsze zostawał z Kornelią, poza tym stwierdził, że przy drugim dziecku go tak nie będzie ruszać. Wzruszył się troszkę:-)Faceci.....

No i chciałam Wam powiedzieć, że czuję bąbelka, jeszcze nie kopniaki, ale bulgotanie, łaskotanie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wasila - no to super, że płeć póki co taka sama :) no i gratuluję bulgotania w brzuszku :) moja wczoraj wieczorem tak szalała, że szok chyba pierwszy raz tak długo, wiadomo jeszcze są to leciutkie kopniaczki, ale już takie bardziej wyraźne niż wcześniej :) No i właśnie rozmawiałam z kuzynką, miała się stawić do szpitala 13 na Cesarke bo mała się nie obróciła, ale wczoraj dostała skurczy i ją wczoraj rozwiązali :) Jej Julia to kruszynka 2500 i 52 cm :) super, że ma to za sobą :)
 
Wasila, cieszę się że z Twoją małą (póki co) kobietką wszystko w porządku. Nie dziwię się, że napędziłaś mężowi stracha,mój by pewnie dostał zawału :)
Dzięki za pocieszenie! Każde, zawsze mile widziane :)
 
Wasila gratuluję pierwszych drobnych ruchów i dobrze, że na wizycie wszystko ok.

Aniołek gratulacje dla koleżanki.

Dorcia jedziecie?????

Dziś już zaznaczyłam rodzince, że nigdzie się nie ruszam, mam dość, chce się pobyczyć trochę :))
 
Kurczak...jedziemy !!! Bilety kupione ,wyjazd po 23 i wiecie co...nie było już miejsc na kuszetkę ani na sypialniany !!! Jedziemy w normalnym siedzącym wagonie..trudno !!! Nie miałam pojęcia że tyle ludzi jeździ PKP !!!
Czy któraś z Was może mi powiedzieć jak się pisze na BB z telefonu ???
 
Dorcia- ja mam aplikację babyboom forum i z niej piszę się elegancko, nie widać tylko suwaczków.
 
Wasila no wiem ociągamy się troszkę :p Musimy podkręcić tempo :p Super, że mała dalej jest dziewczynką, wy się lepiej zastanawiajcie nad imieniem :p I gratuluje pierwszych ruchów ;]

Aniołek jejku to malutka ta Julka ;]

Dorcia to trochę Wam niewygodnie będzie, ale miłego wyjazdu życzę :D

Ahaaaa i pochwaliłam się fotkami z plaży na grupie ;)
 
Widziałam zdjęcia, artystka z Ciebie Muffi,piękne!

Dorcia jeśli masz nowy telefon to sciagasz tak jak inne aplikacje, u mnie to sie nazywa sklep play, jeśli starszy telefon to chyba będzie gorzej, ta aplikacja jest chyba na smartfony i tablety
 
reklama
Wasila - jak dobrze że nic Wam nie jest !

Dorcia - oo to oby przedział był wolny , żeby chociaż nogi wyciągnąć :) , a jeśli chodzi o aplikację to zależy jaki tel masz , ja mam też tak że jak otwieram BB normalnie przez przeglądarkę to na samej górze strony jest propozycja ściągnięcia aplikacji , zobacz może u ciebie też jest .

Muffi - świetne zdjęcia :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry