reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Aaaaaa Carla gratulacje kochana !!! Piękne wymiary Tomusia, takie w sam raz! Odpoczywajcie i cieszcie się sobą ;)

stork-570x325.jpg

Aniołek gratuluje córeczki ;) Nie zamartwiaj się, z szyjką wszystko będzie dobrze!!!

Wasila zdrówka dla twojej malutkiej.

Vinga kurcze to może poradź się innego lekarza??? Dobrze, że synek zdrowiutki ;)

Kurczak dobrze, że wizyta udana ;]

Tesiak gdzie jesteś???
 

Załączniki

  • stork-570x325.jpg
    stork-570x325.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 21
reklama
Carla GRATULACJE kochana :-D Dużo radości z synka życzę:)
Muffi dzis miałas tą rozmowę w sprawie pracy? dobrze pamietam?
 
Samosia dobrze pamiętasz ;) Ale nie rozmowę a test… 10 pytań opisowych, 10 testowych w 30 min ;/ I do tego dość trudny był, więc nie wiem… zobaczymy ;]
 
hej kochane
Wasika tak mierzę sobie 4x dziennie i wyniki są ok. dziś na czczo miałam 86 a po śniadaniu 104 więc bardzo dobrze
Aniołek oj tak ratowałam się cytryną. chyba bez nie bym nie dała rady zrobić tego badania. za 3 tygodnie już? nie za wcześnie? to badanie robi się po 25tc żeby było miarodajne.

a ja jestem ogólnie happy bo wczoraj się dowiedziałam, że we wtorek możemy już klucze odebrać :) czyli może zdążymy z remontem do porodu. wczoraj pytam męża czy zdążymy, na to on że jakoś kiepsko to widzi... ja mu na to że musi zdążyć i nie ma innej opcji, bo ja sobie przeprowadzki z noworodkiem nie wyobrażam.
 
Muffi - trzymam kciuki z Twój test ) oby był najlepszy i praca bedzie Twoja.
Vinga -a test obc. glukoza robi sie miedzy 24-28 tyg. lekarz to powiedział ale jak zrobie w 21 tyg. to też nic złego. Super, że juz bedziecie miec klucze :) w takim razie milego remontu i przeprowadzki :) Sorry, że bez PL znaków, ale pisze jedna reką a w drugiej trzymam kanapke... :)
 
Hejo Lejdis

Muffi trzymam kciuki za nową pracę oby się udało.

Vinga gratuluje postępów w nowym mieszkanku, remoncik na pewno szybko Wam pójdzie, mężuś ma sporą motywację - drugi syn tuż tuż - więc bądź dobrej myśli.


Dziewuszki ja się żegnam, u nas już weekendowo, duża rodzinka, groby mamy w różnych miastach a przy tym zawsze rodzinka się jeszcze odwiedza, więc ja się tu pojawię w poniedziałek.
Życzę wszystkim udanego i rodzinnego weekendu :*
 
Helou

Ja znowu jak po ogień ale jestem.

Carla -gratulacje. Niech się synek dobrze chowa.Buziak ode mnie :*


Aniołek- Gratuluję córeczki.

Muffi trzymam kciuki za pacę.

Vinga- jak fajnie,że już niedługo odbieracie klucze.NIech Wam się dobrze mieszka w nowym domku.

Dziewczyny nie wiem czy będę mogła się potem odezwać ,bo rodzinka się niedługo do mnie zwali. jakby co to miłego weekendu.
 
Hej Dziewczyny,

widze, ze cisza na watku, dlugi weekend rozpoczelyscie. U nas nie ma wolnego.

Zawsze we Wszystkich Swietych lubilam isc na cmentarz jak juz ciemno bylo i znicze zapalone...taka atmosfera troche mroczna, troche zadumy...

Pozdrawiam Was Laski
 
no to gabryska witaj w klubię, tu też dzień roboczy, wczoraj tylko dzieciaki się przebierały i latały chyba za cukierkami do nas nie dotarli:) typowa komercja
moja niunia zaliczyła dziś szczepienie na ospe,odrę różyczke, a że wczoraj się naczytałam o autyzmie to nie ukrywam że miałam pietra tam iść.
 
reklama
Witajcie

Ja też lubię wieczorne przechadzki po cmentarzu w Święto Zmarłych !!!
Jako dziecko zawsze robiłam sobie odlewy palców z wosku stopionego ze zniczy :)

Miłego weekendu !!!
Zmykam do rodzinki...dzisiaj na kolację sałatka kebab...któraś chętna !!!

Carla już z Tomaszkiem w domu !!! Pewnie niebawem do nas zaglądnie !!!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry