reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
I ja się witam, wczoraj cmentarze, i odwiedziny u rodziny :) i dzionek przeleciał, dzisiaj zakupy, sprzątanko, kilka godzin stania w kuchni bo wieczorkiem wpadają Znajomi, A stawia spóźnioną urodzinową flaszke... tak wiec cały dzień zajęty, nudzić na pewno się nie będe... Ale postaram się zaglądnąć :)
Carla - super, że już jesteście w domku :) Czekamy na Was :)
Miłego dnia :)
 
hej hej

Faktycznie pusto

Carla- Twój synuś to cud, miód.... slicznusi, normalnie się zakochałam;)

Wkurzyłam się wczoraj, spotkałam dobrą koleżankę ze starej pracy, zapytała co słychać więc powiedziałam o ciąży. Wiecie jaka była jej reakcja! "teraz? Z takim małym dzieckiem się zdecydowaliście? Aha, może i nie planowaliście ale Wam bardzo współczuje, Moje dziecko ma teraz 2,5 roku i sobie nie wyobrażam jeszcze być w ciąży albo mieć niemowlaka...." Dużo jeszcze gadała, czułam się jakby mi składała kondolencje:no:Potem zadzwoniłam do do dobrej kumpeli ze studiów i tez się dzwiwiła, że już, chociaż mniej i usłyszałam gratulacje. Cały dzień było mi przykro, ludzie potrafią być perfidnie wredni i nietaktowni. Mąż mnie pociesza i mówi, że będzie nam jeszcze zazdrościć.
No to się wyżaliłam. jest mi lżej:-)

Miłej niedzieli
 
Wasila kurde no co za wredna babka ta Twoja znajoma. Niech teraz za karę się jej "coś " przyklei-najlepiej bliźnięta !!!

Aniołek
może faktycznie dziewczyny powyjeżdżały...ja kiszę się w domu...na dworze leje...nie mam ochoty nigdzie łazić :-(

W najbliższą sobotę czeka mnie wyjazd do Starogardu Gdańskiego...może wdepnę do Gdańska na plażę ???
 
ja nie wyjechałam hehe, aczkolwiek wybyłam dziś do hm kupiłam sobie 3 bluzeczki i jeden sweterek, bo w szafie mam same sportowe rzeczy wrrr nic eleganckiego , nie czuję się na pewno jak kobieta :(, tak że postanowiłam coś zmienić, z chęcią bym przykróciła włosy ale tu za drogo mnie wyjdzie poczekam jeszcze do świąt.
Wasila to ta Twoja znajoma jakby się tu wypowiedziała na wątku to byśmy ją zjadły bo jest nas tu więcej które chcą/będą mieć dziecko po dziecku, nie przejmuj się ludzie lubią peplać za dużo. I żebyś wiedziała że będzie zazdrościć w chwili gdy Ty sobie odchowasz dwójeczkę, ona może będzie w pieluchy wchodzić.
 
Wasila - uwielbiam takie "koleżanki" zawsze najwięcej mają do powiedzenia... i nie pomyślą, że może to nie na miejscu :)
Dorcia - Ja też dzisiaj gnije w domku :) właśnie zajadam się resztką wczorajszej szarlotki :)
Ianka - Super, że zakupy udane, ja też muszę się w koncu wybrać i zakupić jakieś nowe tuniko-sukienki :)
 
no weekend minął to może większy ruch się tu zrobi. Dziewczyny u mnie w miasteczku wczoraj montowali wzdłuż całej ulicy co są sklepy choinki świecące nad drogą! 3 listopad ! pewnie że to ładnie wygląda, rozumiem w grudniu ale 3 listopada! tak ze tutaj już typowa świąteczna atmosfera.
Carla czekamy tu na Ciebie :)
 
reklama
czesc dziewczyny!
ja wczoraj w nocy wróciłam od rodziny z Wrocławia.
Carla masz naprawdę ślicznego synka.. :):):)
Wasila-no to kolezanka pojechała..czasami mam wraznie ze ludzie siebie nie slyszą...co mysli to jej sprawa ale po co się odrazu uzewnętrzniać..
Muffi-co u Ciebie??:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry