reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Vinga łer ar ju ???? Czekamy na wieści od gina !!!

Aniołek ..wiedziałam...wiedziałam !!! Czułam że tam siusiaka nie będzie !!!
SUPER !!!

Idę spać kobitki...do jutra !!!
KOLOROWYCH SNÓW !!!
 
Carla-haha jeszcze Ci 60 zł wisi?to się nazywa karma?chciał od Ciebie kasę a teraz sam musi oddać :D
Aniołek - ale faaajnie,ze dziewczynka :) mi też się dziewczynka marzy..to jak Julka bedzie?:p
Jaka dzis niewyspana jestem,,chyba przez ta pogode..
 
Dorcia gratulacje dla koleżanki , 5 kg!! oj musiała się namęczyć. Przynajmniej się nie boi brać dzidziusia na ręcę bo już taki bobaskowaty jest :-D
venna teraz już takie moje gratulację na papierze! serduszko bije, więc spokojnych kolejnych miesięcy
gabryśka w poniedziałek jak chciałam uchylić okno to prawie z futrynami mi wyrwało, mój zamiast wracać 25 min wracał do domu 1,5 godz drogi pozamykane, korki , wiało podobno 180 km/h !!!
Carla no tylko pogratulować że tak się sprawa zakończyła, przytarła mu sędzia nosa super
Aniołek wszystkim dziś gratuluję to i Tobie :) co do skurczy, to do dnia porodu nie wiedziałam kiedy mam skurcze, na ktg mi coś pokazało już pod koniec ja nic nie czułam

moja wstała 5.30 i zawsze jak tak się budzi brałam ją na przytulasy i całusy do łóżka i jeszcze usypiała sobie, ale że odkryła że łóżko jest obok okna a na parapecie jakieś tam świeczki pierdoły to nic, tylko na równe nogi i do okna tak że wstałyśmy dziś 5.30 ehhh

wasila, tesiak co u Was?
 
hej, po wczorajszej wizycie nie za wesoło mi. z małym wszystko ok tylko ja zaczynam szwankować.
może zacznę od tych dobrych wiadomości, maleństwo nadgoniło troszkę swoją wagą, lekarz zawsze pokazuje mi taki wykres jak powinno przybierać dziecko, Gabryś był na najniższej "kreseczce" a teraz waży tak jak powinien :) czyli 1343g :)
termin dalej się przesuwa, teraz mam już na 8 stycznia ... ułożył się już główkowo, ale to sama wiedziałam
a teraz te złe wieści... tak jak się obawiałam wyszła mi cukrzyca - tak sądzi położna, a żeby było dziwniej lekarz sądzi że cukrzycy nie mam... i bądź tu człowieku mądry!!! w każdym razie mam mierzyć cukier 4x dziennie (już widzę jak moje palce przez to płaczą!) dietę też dostałam, mnóstwo papirków o cukrzycy i na kontrolę za tydzień
no.gif.pagespeed.ce.QLivJ0gNZF.gif
w tej chwili rozważam zmianę lekarza na serio
tyle o sobie :p

Carla jak teraz ci hemoroidy wyszły to przygotuj się na to co będzie po porodzie... ja miałam hemoroidy powysiłkowe po porodzie, to była dopiero jazda :no: chyba już je zaleczyłam bo od kilku dobrych miesięcy się nie odzywają ale boję się że po drugim porodzie się odnowią. jaki miałaś poziom glukozy po 2h jak miałaś to podejrzenie cukrzycy?
Aniołek a mówiłam że dziewczynka będzie!!! macie już imię?
 
CARLA URODZIŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
30.10.2013 godzina 6.55 przyszedł na świat Tomasz z wagą 3.430 kg i 52 cm


Jesssu jak się cieszę ....zwłaszcza że Carla jak sama napisała "nie było tak źle" !!!
Więcej na pewno napisze jak troszkę ochłonie !!!
Raptem trzy godziny temu urodziła a już napisała !!! Cieszę się że mimo bólu itp. napisała do Nas !!!

Wszystkiego dobrego kochana !!! Niech się synuś zdrowo chowa !!!
Buźka dla starszej siostrzyczki, dumnego i dzielnego Taty i niesamowicie dzielnej Mamuśki !!!
 
Ostatnia edycja:
ianka dobrze, że to wiatrzysko sobie już poszło ... 180 km/h masakra jakaś.

Vinga elegancko mały przybiera, zdrowy to najważniejsze, co do tej cukrzycy, na podstawie jakich badań ją stwierdzili?

Dorcia ale wiadomość wspaniała, w końcu Carla się doczekała, oczywiście mega gratuluacje dla pierwszego Bejbika forumowego - ciotuchny całują w stópki :*:* to Ci chłopina pukntualna :D
 
reklama
a jednak z Tomcia punktualny chłopak!!! :D no prawie ;):)
Carla gratulacje wielkie!!! strasznie się cieszę, że już po i że nie było tak źle :) już masz to za sobą, teraz ja następna w kolejce :szok:
Kurczak po obciążeniu 75g glukozy wyniki przekroczyły o 1 normę
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry