reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Gabryś na szczęście nie miewa gwałtownych ruchów, bardzo spokojny jest. bardziej się przeciąga delikatnie, a jak kopie to bardziej jakby tylko dotykał mnie lekko. robi tak, żeby mnie nie bolało :)... bo to co jego brat wyprawiał na tym etapie ciąży było bardzo bolesne :no: oj ten to był szalony.
Kurczak termin mam na 21 stycznia :) z opryszczką to nie pomogę bo nie miewam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Babeczki. Dziś jestem pełna energii i siłek, bólu głowy brak!!:-):-) Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to najgorszy ból z możliwych:-p

ANIOŁEK super, że poczułaś ruchy Maluszka:tak: Zaraz mi się przypomina jak to z Martynką było ahh cudownie powspominać:-)
KURCZAK a jak ma na imię Twoja córa?:-) Moja córka najpierw chciała braciszka, teraz mówi, że jakby miała mieć rodzeństwo to woli siostrę, no ale ma być zdrowe, ona i tak kochać będzie i się przekona nawet i do chłopca:tak: Mój mąż marzy o synu, więc fajnie jakby mu się spełniło:tak: Bo mi to wszystko jedno jaka płeć, chociaż jak znam pragnienie męża to kibicuję w stronę chłopczyka:tak:
DORCIA dziś 23y, jak tam?
CARLA sama ciekawa jestem kiedy w końcu Tomcio zechce wyjść:-p 1.11 niezbyt wdzięczna data by była, więc mógłby wcześniej wyjść:-p
AMELIA jak tam?? czysto?:-)


Co do imion to my od dawna mamy ustalone, że córcia to będzie Zosia-Zosieńka a synuś Oskarek:-) Mam nadzieję, że mężowi się nie odwidzi bo on jest wybredny apropo imion. Martynka miała być Julką lub Zosią:-p
 
Aniołek wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :)
Vinga mi po ciąży nie zszedł brzuch i teraz wyglądam jak na 3 msc , co będzie jak będę w ciąży strach myśleć.
kurczak ja na opryszczkę stosuję te plasterki co się nakleja, a ostatnio mi nie schodziła, więc zastosowałam pierwszy raz metodę mojego, tzn. przebiłam wycisnęłam i naciskałam spirytusem, wiem brutalny sposób ale następnego dnia miałam już ładnie wysuszone

a ja chciałam mojej małej dziś dogodzić i pojechałyśmy na rytmikę dla maluszków ale na miejscu tylko ona była już chodząca a reszta ok 8 dzieci to takie siedzące jeszcze bąble tak że tamte fajnie słychały a moja latała wszędzie ! nie siadła nawet na moment, tak że po 25 min wrotki do domu. Ide do niej bo coś usnąć nie może :( już 20 min
 
Melduję że od jutra zaczynam nowy cykl....na razie plamię ale na bank jutro mnie krew zaleje !!!

Kurczak...kurczę :-D a Zovirax nie można w ciąży...wiem że on dobry był !!! Albo popytaj wujka Google o naturalne sposoby...jak pasta do zębów !!!
Już się na Ciebie nie gniewam...ale ślij fluidki co ???

Carla &&&& trzymam za szybki poród ( bezbolesny oczywiście) i przed 1.11 !!!

Ianka jak dziecko biega to nie ma opcji żeby usiadło...bieganie jest przecież fajniejsze !!!

Aniołek właśnie poznałaś najwspanialsze uczucie jakie może być...ruchy dzidzi !!! Niedługo będziesz czuć prawdziwe kopniaki !!! SUPER !!!

Vegas ja mam bardzo często migreny z aurą...dzisiaj też czuję się ok !!!
Gabryska jak tam ??? @ się rozkręciła ? Idziemy łeb w łeb bo ja dzisiaj plamię

AMELIA ??????????????????????
Zmykam umyć okna !!!
 
Dobre wieści- po ktg wyszło, że mam dużeee skurcze, położna by mnie zostawiła na oddziale, ale mój lekarz stwierdził że jutro na wizycie zobaczymy co się dzieje. Ja tych skurczy nie czuję jako bolące, wiem kiedy są, no ale ktg pokazuje że są naprawdę intensywne :)

Kurczak to u mnie tak samo z imieniem było, mąż i córa wybrali bo mi się żadne imię nie podobało :) A Nelkę urodziłam prawie 5 tygodni przed terminem. Opryszczkę można potraktować jakimiś lekami, akurat na innym wątku dziewczyna się pytała, a ja nie miałam więc nie doradzę nic konkretnego.
Vinga Nela była grzeczna w brzuchu, a ten daje czadu, ale może dlatego że ona tyle czasu nie wysiedziała w moich wnętrznościach ;)
Vegas z tych trzech imion to Martyna najbardziej mi się podoba, na Julie i Zosie mam alergię ze względu na mnogość dziewczynek o tym imieniu. Martynce się nie dziwię że chce siostrę, ja mam jedną i strasznie ją kocham, a nie wiem czy fajnie mieć brata (zawsze uważałam że nie).
ianka o widzisz, Nela na balecie jest za to najmłodsza i mniej się słucha niż inne dziewczynki :) Ona ma własny świat, a ja mam w nosie że laska często zwraca jej uwagę, ważne żeby ona miała radochę :)
Dorcia też bym okna umyła, ale jestem zmęczona- pojechałam dziś do tesco, poszłam na piechotę do szpitala i nie mam mocy. && za nowy cykl!

Oooo ale mam skurczybyka!!!! Czuję coraz wyraźniej, nie bolą, ale od wczoraj delikatnie ćmi mnie w krzyżu, więc może do weekendu się rozsypię :)
 
Hej Kobietki,

Vinga, Kurczak
- super fotki

Aniolek- gratuluje pierwszych ruchow :) i spoznione zyczenia z okazji rocznicy

ianka- corcia na rytmike poszla to co bedzie siedziec w miejscu ;)

Carla- wow to juz tuz tuz, kciuki zaciskam za Twoj szybki porod &&&

Dorcia- u mnie to ja sama nie wiem co jest, wczoraj plamienie a dzis nic, myslalam, ze dzis wredota sie rozkreci a tu na razie cichosza :baffled:
 
Carla mooocno trzymamy &&& ...może skórcze nie będą tak bolesne w ogóle...skoro są a ich nie czujesz !!! Jejuś ...jeszcze max 3 dni i Tomuś będzie z Wami !!!
Ale super !!! Cieszę się bardzo kochana !!!
Będziemy mieć pierwszego bejbisia forumowego... WOW

Gabryska a jak z testem...robiłaś ??? Hmmm ciekawe, ciekawe !!!
 
Hej

Nie odzywalam sie wczoraj bo po tym dwudniowym spadku temperatury nie mialam nastroju na nic.
Dzisiaj poszlam sobie zbadac prolaktyne i progesteron,wyniki w piatek.

CARLA-fajnie,ze cos sie ruszylo.Trzymam kciuki za szybki i bezbolesny porod.

ANIOLEK-wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.Igratuluje pierwszych ruchow malenstwa.

KURCZAK-dobrze,ze wrocilas do nas.

GABRYSKA-a moze to nie @ tylko implantacja byla?
 
Fuma- nie wiem, to raczej nie implantacja bo mam 29 dc

Dorcia- z testem sie wstrzymam na razie. Dobrze, ze nie mam zadnego w domu, bo pewnie jakbym miala to bym siknela ;)
 
reklama
Vinga to na Dzień Babci, jak będzie w terminie to piękny prezent :)

Vegas ostatecznie właśnie myśle, nie ważne co byle szczęsliwie donosić i urodzić zdrowe dzieciątko. Moja Córa to Karolina - ostatecznie trafiła do Niej dobra argumentacja, a Panią w przedszkolu mówi, że jej braciszek będzie miał na imię Lolek lub Kudłaty (niestety), natomiast mój uparł się wręcz, na Karola, jak czytałam zdrobnienia do imienia Karol, okazało się, że Lolek jest właśnie zdrobnieniem do tego imienia, nawet tak mówili na naszego Papieża, a z dwojga złego lepszy Lolek niż Kudłaty :D - no i okazało się, że Córa i Mąż myślą o tym samym imieniu i temu nie protestuje, ale ostatecznie jakoś mi to nie siada: Karol i Karolina - ale ja za to, nie mam żadnego pomysłu jak pisałam, więc się poddaję a czas jeszcze pokaże ..... :)) super że czujesz się juz lepiej !

Dorcia trzymamy w takim razie kciuki za nowy cykl, mocno mocno, a o fluidkach będę pamiętać :)

Ianka daj Córci szansę może na kolejnych i jeszcze kolejnych zajęciach skuma cha-chę, chociaż w tym wypadku jako jedyna chodząca będzie ciężko, a możesz wybrać inną grupę?

Carla no to się córci spieszyło, to przy takim obrocie sprawy można stwierdzić, że Tomek się zasiedział, no ale coś się konkretniejszego zaczyna już dziać, więc to kwesta kilkunastu-dziesięciu godzin i po sprawie - oby :))

Gabryśka słuchaj forumowych cioć, póki @ nie ma jest nadzieja !

Fumafoch oby wyniczki były eleganckie :*


Ja dziś zawalczyłam z pościelą i łożem, wysprzątałam wszystko od A do Z - teraz cierpię, ale zapachy świeżości .... warto było się poświęcić .... za to przez tego mojego mięśniaka każda taka akcja to wyczyn, więc będę odpoczywać teraz przez 1,5 dnia :))
Okna mi Chłopina pomyje, firany popierze więc można się byczyć !
Synuś zaczyna odzywać się w miarę o stałych porach, kręci się, raz jest na górze raz na dole, ale za niedługo mu się skończy ta swoboda ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry