reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Venna żyję ... u mnie na razie NIC...ale czuję że niedługo mnie krew zaleje !!!

Kurczak
po pierwsze to dostaniesz kopa w doopę...byłaś i uciekłaś ...nieładnie !!!
Jedynka ...siadaj !!!
A tak serio to GRATULACJE...kurcze zarażaj nas, ślij fluidki i nudnej ciąży kochana !!!

Carla jak tam ??? Pij malinkowe zielsko...podobno działa cuda !!!

Vinga cudny masz ten brzusio...ale chyba tylko w brzuchu przytyłaś nie ??? ja teraz wyglądam jak 6 miesiąc ciąży ...więc jak kiedyś dane mi będzie zostać po raz drugi matką to już w trzecim miesiącu będę giga !!!

Gabryska
plamienie to nie @...spokojnie poczekajmy do jutra !!!

Amelia
nosz kurde,no !!! Ja Ci kochana całkiem gratis oddam moją jedną krechę co ??? I będziesz mieć dwie !!! Co Ty na to !!! Ostatnio oddałam tak koleżance i w następnym cyklu miała II !!!!!! Nie ma @ ....znasz to nie ???

Wasila WOW to już 12 tydzień prawie ...ale ten czas zapiernicza !!!
 
reklama
Hej Dziewczyny. Ja w nocy do 3 męczyłam się z potwornym bólem głowy, myślałam, że z tego bólu będę wymiotować. Musiałam wziąć Paracetamol i jakoś usnęłam. Dzisiaj lekko ćmi mnie głowa, ale może nie rozkręci się. Masakra:confused2:

GABRYŚKA przykro mi, trzymam kciuki za next cykl:*
ANIOŁEK wiele wiele miłości dla Was i wszystkiego najlepszego:*:-)
KURCZAK witaj:-) Gratuluję synusia:tak: Szybko dowiedziałaś się płci, ale to w sumie fajnie, mogłaś się już nastawić:-) A te ruchy to czytałam gdzieś kiedyś, że w 2 ciąży występują szybciej? Może u Ciebie tak właśnie jest;-) Ładny brzuś:-)
AMELIA nie ma @ jest nadzieja:-) Masz regularne?
VINGA cudny brzuś:tak:
 
Wasila za co miałabym się gniewać ;) no co ty ;-)
Kurczak jeszcze na szczęście nikt nie pytał mnie czy bliźniaków się spodziewam ;) oj chyba by nie przeżył mojego gniewu hehe
Dorcia tak też mi się wydaje, że tylko brzuch urósł... co prawda przed ciążą do najszczuplejszych nie należałam ale teraz tylko brzuchal idzie do przodu.
Vegas mnie na początku też bóle głowy nawiedzały, na szczęście minęły
dobra lecę sprzątnąć w domku, mąż się zlitował i trochę mi pomaga, właśnie mopa szykuje do akcji ;)
 
Dziewczyny nie nadrobie Was dzisiaj,nie mam mocy :( ale wpadłam bo ciągle myślę czy Carla już rodzi i jak tam nasze kochane testujące..:):):)
Od czwartku bede miala wiecej czasu to będe czytać wszystko co napisałyście!
Buziaki !
 
dawno mnie nie było,ale jakoś co się brałam za pisanie to albo jedno albo drugie wyskakiwało, siedzę na muratorze i czytam o podbitkach i takich tam, bo może byśmy jeszcze coś kupili zanim zniosą ten VAT.
Amelia, Dorcia dopóki nie ma @ jest nadzieja , trzymam kciuki i za Was i za resztę dziewczyn!!
Pisałyście o meblach, ja narazie mam wszystko z ikei, w salonie mam ciemne meble! co za zmora, kurz osiada pewnie tak samo jak na jasnych o losie ale 3 razy dziennie można ścierać ! a i tak go jest masa, ja już nigdy ciemnych mebli nie kupię mimo że mi się podobają.
gabryska ale piękny wiek babci, jak ja bym chciała mieć babcie :(
Carla Twój się tylko droczy z tym czy będzie przy porodzie, napewno będziesz mogła liczyć na niego jak przyjdzie ten dzień
Aniołek a jeśli chciałabyś żeby Twój był to powinnaś mu to stanowczo powiedzieć, ma jeszcze dużo czasu żeby to zaakceptować, mój też twardo stawiał że nie będzie, ale z czasem już nic nie mówił że nie, i wiem że nie żałuje, mimo że się napatrzyła moje cierpienie.
Venna dobrze pamiętam, Ty dziś do gina??
kurczak gratuluję ! szybko poznałaś płeć małego, i te kopniaki, pieronem !! spokojnych kolejnych miesięcy

no nic moja już wzywa, nadrobię reszte potem
 
Mój suwaczek... Jestem przerażona!!! Po nocach spać nie mogę, bo śnią mi się skurcze, budzę się i czekam czy się zacznie... Brzuch mi twardnieje, często mam ból, jakby ktoś mi w szyjkę macicy nóż wbijał...

Kurczak witaj w klubie marzących o dwóch córkach- dla mnie zestaw idealny i do tej pory nie pogodziłam się, że będę miała syna. Nie lubię chłopców po prostu.
Suszone liście malin pije się od 34-36 tc, mają niby wzmocnić mięśnie macicy, uelastycznić szyjkę i usprawnić poród.
ZUS ma 30 dni na wypłatę od dnia złożenia u nich zwolnienia.
A Twój brzuszek malutki :)
Amelia nie rycz...
Vinga szkoda, ja mam ZUS pod nosem, a nauczona doswiadczeniem na wszystko i wszędzie biorę potwierdzenia, a jesli chodzi o kasę to już sama wolę wszystkiego dopilnować, szefowie zawsze mają czas...
A brzuszek super :) Współczuję tylko że jeszcze te kilka tygodni będzie przeszkadzał, bo z piłeczką nie jest łatwo funkcjonować ;)
Gabryśka to trzymamy kciuki za przyszły cykl &&&
Aniołek i jak tam po kolacji?? Wszystkiego najlepszego poza tym :)
Wasila kiedy idziesz na planowane l4??
Amelia jeszcze trochę :) Nela lubi chodzić na zakupy, bierze w nich czynny udział i przypomina co jeszcze trzeba kupić :) No i zawsze mi mówi "wyglądasz pięknie" jak kupuję ubrania :)
Dorcia za późno zaczęłam to pić, ale jakoś nie wierzę w cuda :)
Vegas współczuję bólu, ja nie raz cierpiałam, ale udało się uniknąć tabletek przeciwbólowych...
Samosia ja tez się zastanawiam kiedy urodzę :)
ianka sprawy budowlane to dla mnie czarna magia. Też mam ciemne meble, kolor wenge, po starciu kurzu i tak już jest nowa warstwa :/ Też już nie kupię ciemnych.

Idę dziś na ktg, jutro wizyta i będę bajerować lekarza, bo zastanawiam się czy nie umówić się z nim na wywołanie we wtorek żeby urodzić przed 1.11... Mam nadzieję że na ten weekend mnie nie złapie, bo mąż na uczelni. W razie czego ma 5 minut samochodem do domu, ale jest starostą więc nie chcę mu psuć kariery ;)
 
Witam,
ja na chwilkę bo pisze z pracy, dziękuje bardzo wszystkim za życzenia, kolacja udana, tak pojadłam, że dzidzia w końcu postanowiła się ujawnić, i jestem na 99,9% przekonana, że to były pierwsze ruchy, jak juz leżałam w łóżku i trzymałam ręce na brzuszku czułam jak się maluszek przesuwa :):-)


Carla -
Współczuje Ci tego czekania.... ale mam nadzieje, że lada dzień urodzisz i będzie po wszytskim :)
Ianka - sama nie wiem czy chciałabym aby maż był przy porodzie.... więc póki co jest mi to obojętne, może się nam odwidzi, jak będzie coraz bliżej :)
venna - u mnie mdłości minęły, wymioty też, teraz mogę powiedzieć, że czuje się rewelacyjnie, po za bolącymi korzonkami, swoje się nacierpiałam....... ale warto, nagroda będzie cudowna. a wizytę mam 29.10 i mam nadzieje, że dzidzia pokaże co ma między nóżkami
kurczak - super masz brzusio - i wcale nie duży.
Vegas -
wspólczuje bólu głowy, mnie na początku też strasznie bolała, musiałam ratowac się apapem.
vinga -
mnie na szczęście ominą problemy z zus-em bo wszystko będzie mi firma wypłacać, koleżanka z kadr wylicza wypłaty więc tu jestem spokojna :) o terminowość tym bardziej :)
Wasila - senność lada chwila minie, I trymestr dobiega końca więc teraz już powinno być lepsze samopoczucie :)

Miłego dnia życzę :)
 
Carla a może Tomeczek będzie bardzo punktualnym dzieckiem i wyskoczy 29?? hehe pamiętam jak ja się irytowałam i wkurzałam że to jeszcze nie teraz. a powiedz mi skąd wytrzasnęłaś te liście malin?? posuszyłaś wcześniej czy można kupić taką herbatkę??? powodzenia na ktg niech wykaże wreszcie jakieś skurcze!!!
Aniołek gratuluję pierwszych ruchów!!! :) cudowne uczucie prawda? :D
 
Aniołek fajnie że poczułaś ruchy, teraz są delikatne, później będziesz błagała żeby dzidzia się uspokoiła :D Tomek wieczorem szaleje, wczoraj to Michał aż brzuch mi zakrywał bo widok był niczym z filmu typu Obcy- takie gwałtowne ruchy pod skórą że szok, nie wyglądało to fajnie :)
Vinga może będzie punktualny, kto wie :) ? Ja zamówiłam z apteki Dbam O Zdrowie i odebrałam w aptece w mieście bez kosztów wysyłki Liść maliny, herbatka ziołowa, 50 g - Portal Dbam o Zdrowie w zielarskim i w żadnej aptece nie mieli, wręcz patrzyli na mnie jak na kosmitkę :) Mi skurcze na ktg pokazuje, ale jakieś lekkie, zobaczymy dziś czy są jakieś zmiany.
 
reklama
Wasila o tym czasie co Ty jesteś gin dał mi 80% że to syn, to było usg genetyczne, także może się dowiesz - usg nie robił mi mój gin prowadzący lecz ginekologo spec. od ultrasonografii ginekologicznej. Powodzenia na wizycie, daj znać jak będziesz po.

Muffi :*

Amelia mam problem z imieniem, właśnie dlatego że byłam pewna że to córa będzie - nie mam zupełnie żadnego pomysłu, dlatego temat zostawiam dla Córuchny i Mężulka :) jak coś będzie na nich - najgorsze jest to, że mają swój typ, który tak mi średnio leży, no ale sama nie mam jakis typów.

Dorcia koopa przyjęłam, a jedynke biorę na klatę, zasłużyłam a co :) @ jeszcze nie przyszła więc proszę nie tracić nadziei, co potwierdził kopniaczkiem Dzidziuś w brzuszku ;)

Vegas to miałaś nockę, mnie właśnie przy tej ciąży zwłaszcza teraz często atakują migreny, ale od razu biorę czysty paracetamol, bo tego wytrzymać się nie da, mdli gorzej niż z powodu ciąży :( dziś będzie lepiej.

Vinga zpoliczkowałabyś za "bliźniaki" :D i dobrze :)) na kiedy masz termin?

Samosia witaj

Carla ehhhh ale Ci dobrze, w sensie takim, że to już tuż tuż, o malinach sobie zapamiętam, chociaż i tak nie wiem jak pozwolą mi rodzić no i czy dotrwam do tego czasu. Moja Córa też chciała mieć siostrzyczkę i na początku była zawiedziona, że to jednak braciszek - no ale dobre argumenty mogą zdziałać cuda :)) a ona też znalazła na całą sytuację rozwiązanie "teraz braciszek a potem jeszcze siostrzyczka" - teraz się już cieszę, zwłaszcza że może być różnie, więc byle by było zdrowe.
Nele urodziłaś przed czy po terminie?

Aniołek gratuluje pierwszych ruchów i udanej kolacji i dziękuję, że w końcu usłyszałam że brzuszek nie jest wcale duży bo notorycznie słyszę co innego :(( :)


Dziewuszki pomóżcie, zrobiła mi się opryszczka wargowa - jak radzicie leczyć?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry