reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Aniołek ja przybrałam 1,5-1,7 kg (mimo ogromnych mdłości, nie wymiotowałam i w miarę jadłam) i podejrzewam właśnie że to mój brzusio i cycusie, w których zbiera się już mleczko :))

Vinga, jeny jak to dobrze nie być samą :)) potem się Ciebie pytają o bliźniaki :D a tu taka nasza przypadłość - swoją drogą piękny masz przybytek :* ..... wieczorkiem wkleję swój.
 
Aniołek to fajnie, że czujesz się dobrze ;) Już niedługo poczujesz pewnie ruchy dziecka ;]

Vinga wow ;] Faktycznie nie wygląda, że masz jeszcze 3 miesiące do rozwiązania ;] Ale to jak szybko brzuszek rośnie to też zależy od kobiety ;] Niektórym szybko wyskakuje a inne długo muszą czekać żeby cokolwiek było widać ;]

Kurczak, Aniołek cieszcie się, że jeszcze nie tyjecie ;] JEszcze macie czas!

Kurczak czekamy na fotkę brzuszka ;] I chyba będę musiała specjalnie dla Twojej córy zmienić sygnaturke ;] hehe
 
kurczak, gratuluję chłopaka! Brzuszek świetny i naprawdę szybko wszystko u Ciebie wiadomo. Maluch się rozbrykał, że nawet tata może się nacieszyć, super!

vinga! To sobie Gabryś miejsca narobił! śliczny domek :) moja przyjaciółka też bardzo szybko miała większy brzuszek, a potem nie rósł jej już prawie w ogóle.

Aniołek, właśnie, a Ty kiedy masz wizytę, żebyś w końcu wiedziała kto tam mieszka? Twóje mdłości już zupełnie ustały, prawda? namęczyłaś się trochę kobietko :) dużo miłości z okazji rocznicy!

Amelia, @ jeszcze nie przyszła więc kciuki wciąż zaciśnięte..
Dorcia, a co z Tobą?

gabryśka - rzeczywiście, głupia ta @
 
Kurczak- gratulacje, super, że tak szybko poznałaś płec. Ja pojutrze ide na usg ale nie sadze, żebym sie dowiedziała co dziecko ma miedzy nogami:) ja tez chce druga dziewczynkę, z synka też bede sie cieszyć, bo będzie parka. Ale ja czuje, że to jest kobietka:)

U mnie z ZUS tez nie było problemów. zanosiłam zwolnienie do pracy, po kilku dniach od zakończenia zwolnienia kasa była na koncie. Nigdy nic sama nie zanosiłam ani nie brałam pokwitowania.

Dziewczyny mocno trzymam za Was kciuki!!!!!!!!!!!!!!!! Dopoki @ nie ma nadzieja jest!!!!

Vinga- ale masz brzusio. wow!!!!!!!! Ja taki miałam jak szłam do porodu. Mam nadzieje, że się nie gniewasz:) Po prostu ciąży nie ukryjesz:) U mnie teraz tez chyba szybciej wskoczymy w ciążowe ubrania

Ja na razie sie nie chwale, bo nie ma czym. Przytyłam 1kg, ale w spodnie sie jeszcze mieszczę;) Cycki o na razie tez takie same.

Dziewczyny przepraszam, ze Was zaniedbuje,ale senność nie mija, po pracy lewdo jestem w stanie ugotować obiad i zajmować się małą a o 20 odlatuje. Juz niedługo będe mieć wiecej czasu:) Pozdrawiam
 
reklama
Carla - ja się nie mogę doczekać jak będę mogła z Majką spokojnie na zakupy pójść , bo teraz to jest wyzwanie . Też piłam to świństwo i na niewiele się zdało :)

Kurczak - Gratuluje synka :) oszczędzaj się ,na pewno wszystko będzie dobrze :) wybraliście już imię??

Gabryśka - następnym razem się nam uda !!!

Aniołek - Wszystkiego Najlepszego , duużo miłości :)

Vinga , Kurczak - super brzuszki :) ,Vinga - ja też miałam taki , a może nawet większy :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry