reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Vinga - super , gratuluję :-)

Gabryska - też bym się pewnie zdenerwowała : /

Wasila - ja już jestem w tej drugiej połowie :) . To trzymam kciuki żeby to był obrót :tak:, dobrze by było :) , a siostra daleko od Was mieszka ?

Vegas - kurcze ja nie mam nic prawie , ostatnio kupiłam pajac i parę body rozpinanych …, muszę przejrzeć majowe rzeczy może się coś nada ?

Aniołek - mnie też kuje więc to pewnie tak jak piszesz nic nie znaczy .
 
reklama
Ianka jak tam ???

A ja właśnie zaliczyłam kroplówke w przychodni...dostałam takiej meeeega migreny z wymiotami,biegunką brakiem kontaktu z rzeczywistością ... dostałam dwa zastrzyki i jeden dożylnie i puściło !!!
Uffffffff czy ja kiedyś będę mogła napisać ...NIC MI NIE JEST...czuję że żyję ???
Może ja się już do niczego nie nadaję ... heee ???

Vinga to kiedy możemy wpaść na parapetówę ???

Wasila wytańczyłyśmy obrót Olusi ??? Haaaa na pewno tak !!!
 
dziewczyny jesteście kochane, dziękuje wszystkim razem i każdej z osobna. co ja bym bez was zrobiła, Wiem że pisałyście coś o blenderach, wyspach kanaryjskich itp ale nie odniosę się dziś bo mam struty łeb. tylko tak na szybko. więc pół dnia wisiałam na tel, najpierw rozmawiałam z moją koleżanką która jest tu pielęgniarką a 1,5 miesiąca temu też rodziła i ona miała problemy w ciąży a mimo wszytko nie miała żadnych badań itp, ale ogólnie mnie uspokoiła, no ale dalej mam jedno zdanie na temat duńskiej służby zdrowia bo lepiej zrobić dwa badanie za dużo niż jedno za mało, ogromnie się cieszę teraz że już w niedzielę w polsce będziemy a w środę za tydzień mam wizytę.
Potem zadzwoniłam do mojego gina w Polsce i mówię że to tylko pewnie 4 kropelki krwi, tylko że mnie krzyże bolą, on z pytaniem czy mi twarnieje brzuch to ja mu odp że już od 2 tygodni gdzieś, i stwierdził że może się szyjka skracać, i żebym brała magnez (który dzięki Bogu siostra mi przysłała) i nospę (której nie mam, może jutro zdobęde) , tak że ja nic nie robię już do niedzieli boję się przy obiedzie stanąć, ogólnie nie tą krwią się stresuje , tylko tymi krzyżami, i wiem że o też jest normą w ciąży ale jak dodać jeszcze te twardnienia tak hmmm. no nic mój ma wracać do 16 z pracy robi 20 min od domu więc jak co już nie będę dzwonić do szpitala tylko jadę prosto. buziaki kochane, idę się położyć bo mnie czacha dymi, jutro mam nadzieję coś naskrobię. i sorki że tylko o sobie. A miałam mieć dziś małe igraszki z moim... no poigraszkowane heh
Dorcia bardzo mi przykro ze beta podrosła, s..a jedna
 
IANKA Kochana odpoczywaj, leż, nie dźwigaj, nie stresuj się, na pewno będzie wszystko cacy:tak: Buziaczyska dla Kubusia(?):-):* Rośnijcie zdrowo:* A wizyta u gin. tuż, tuż.
 
Dorcia - jej współczuje , też kiedyś wylądowałam z taką migreną w szpitalu , z tym że mnie parę dni tak trzymała .

Ianka - jak możesz to leż ( wiem łatwo się mówi , sama mam leżeć a tylko w nocy mi się udaje ) i bierz ten magnez , nie wiem ile ci kazał , ja biorę 3x1 . mi twardnieje brzuch bardzo często , krzyż też boli ale szyjka jest w porządku , i u Ciebie też będzie ok !!!
 
Vegas współczuje dolegliwości, ale jakżeś chciała to i cierpieć trza było :*

Dorcia - no co za ustrojstwo, komuś trza dooopa skopać, może znów jakiś błąd pomiaru, bo różnica niewielka !
Współczuję dolegliwości, biedna, jestem z Tobą :*

Carla polecasz pue.zus ? masz podpis elektroniczny ? a zelmer dobra firma na pewno posłuży.

Amelia - bidulko, a gdzie tam do końca :* tulę mocno .... no i wczasów szkoda, ale odbijecie sobie, przyjdzie czas.

Ianka nie denerwuj się, na pewno będzie wszystko dobrze, może to jednorazowa akcja, poodpoczywaj parę dni jeśli to tylko możliwe.

Wasila super, że siostra pomogła, jeny Ty już w 34 tc :O szok.

Vinga gratuluję odbioru swojego M :))

Aniołek :*

Gabryśka kiedyś musi być ten pierwszy raz, dobrze że to tylko zadrapanie.


U nas popołudniu wyszło słonko i tak zostało już do wieczorka, w końcu - ale i tak drzemka dziś zaliczona.


Dziewuszki kiedy Waszym Maluszkom odpadł pępek ?
 
Kurczak - nie pamiętam kiedy odpadł pępek ale trwało to długo dłużej niż u innych , trochę nerwów przy tym było … pieprzyłam się głupia z tym octaniseptem bo tak w szpitalu kazali aż w końcu kupiłam spirytus i po 2 dniach odpadł .
 
Ianka będzie dobrze:)

Aniolek też mam czesto takie klucia,

Kurczak u nas odpadł po 10 dniach. Ja niczym nie smarowalam tylko dokładnie czyscilam i osuszalam po kąpieli. Jak odpadł odetchnęłam z ulga bo nie lubilam tych czynności.

Też mam dostęp do pue.zus, fajna sprawa. Ją nie mam podpisu elektr. Poszłam do zus i dostałam od nich login, mam też konto swoje w NFz i też polecam.

Dorcia co sie znowu do Ciebie przykleilo? Zdrowia

Amelia siostra mieszka daleko niestety, ale dzwonimy do siebie prawie codziennie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, u nas chyba pogoda będzie, więc pójdziemy na spacer i do ZUSu bo kurde kasy nie mam!! A w poniedziałek powinna być! Dodzwonić się tam graniczy z cudem, na szczęście oddział mam bardzo blisko.
tomek jest leniem okrutnym, nie wykazuje żadnych chęci aby się przewracać z pleców na brzuch i z brzucha na plecy, spośród dzieci październikowych jest daleko w tyle :/

Dorcia zęby widać, ale jeszcze się nie przebiły. Z bólu głowy w szpitalu? Wow, no to faktycznie musiałaś cierpieć bidulko...
Amelia ja w ciąży z Nelą miesiąc przed porodem malowałam sufit, przenosiłam meble, ciężko pracowałam do samego końca. Z Tomkiem spacery były dla mnie za ciężkie, tak więc wiem że się wkurzasz na swoją pokraczność, ja też tak miałam.
Vinga to kiedy oficjalna przeprowadzka?? Ale super, w końcu bedziecie u siebie :) A teściowie nic nie gadają że ich zostawiacie ;) ?
Gabryśka ja swoją siostrę uwielbiam, kocham bardzo i dlatego też tak marzyłam o siostrze dla Neli. Wydaje mi się, że jednak nie będą tak związani z Tomkiem jakby była związana z siostrą.
Zarysowaniem się nie przejmuj, zdarza się najlepszym, chociaż wierzę że nerwy masz.
Wasila oby te ruchy to było faktycznie przemieszczanie się Oli!! Przynajmniej jeden stres byłby z głowy :)
Aniołek na tym etapie to wszystko już jest zwiastunem porodu, w koncu lada moment się zacznie :) Ale wydaje mi się, że jak już będzie to TO, to na pewno będziesz wiedziała :)
Vegas no właśnie, Ty o sobie nie zapominaj :) Ja Tomkowi kupuję ubranka na wyrost, jak widzę promocję to kupuję ubranka np. na 12-18 miesięcy. U mnie o tyle dobrze że dzieci są też częściowo ubierane przez rodzinkę, Nela na urodziny zawsze dostaje ubrania, dla Tomka jednak wolę pieluchy :)
Masz jakieś typy co do karuzeli? Ja kupiłam ładną, ale tanią i nakręcaną ręcznie i trochę zła jestem. Po 1,5 minucie kończy granie, a miałam na baterię z Fisher Price od koleżanki pożyczoną to grała i grała, tylko się zepsuła...
ianka oby krwawienie się nie powtórzyło, a za tydzień pójdziesz do lekarza i będzie dobrze. Jakaś paranoja żeby nie mieć mozliwości pójścia do lekarza co zajrzy między nogi i powie co jest grane!
Kurczak nie wiem czy mam podpis elektroniczny :) Ale fajny jest ten dostęp do zusu, dziś muszę napisac żeby mi dali mozliwość wglądu w składki przekazywane do nich.
Tomkowi pępek odpadł, a raczej położna go wyciagnęła po jakiś 3 tygodniach dopiero, sam odpaść nie chciał. A mąż ładnie pielęgnował, raz dziennie psikał octeniseptem.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry