reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
babeczki wróciłam teraz z 2 godz. spaceru z niunią, siepało mnie w kości ogonowej, o i poszłam od razu do wc i się poddarłam krwią :( jestem przerażona, nie krwawię tylko się poddarłam, zadzwoniłam od razu na taki tu nr alarmowy i mi kazała czekać do kolejnej wizyty w wc, jak znowu będzie krew mam dzwonić, beczeć mi się chcę ze strachu
 
ianka kurde, nie strasz! A co to znaczy że się poddarłaś?? Ja to bym nie czekała tylko skłamała że byłam znowu w wc i niech coś działają! Może lepiej dzwoń po męża i jedzcie do szpitala.
 
Aniołek - wyspy kanaryjskie … , widocznie nie dane mi są , w grudniu też miałam jechać to rzygałam dalej niż widziałam a teraz to ..

Carla - no nigdzie nie jadę :( hehe mąż Ci uwierzył że to Tomek ?:-D . Blender fajny , też kupiłam zelmera ostatnio bo mój poprzedni nie wytrzymał spotkania z mrożonymi truskawkami :)


Ianka - spokojnie !!! ale też nie rozumiem że się poddarłaś ….. aaaaa w sensie , że nie leci z ciebie tylko jak się wytarłaś tak ?
 
Amelia kurcze, ale lipa że nie lecicie :( A szkoda, bo ten etap ciąży jest niby najbezpieczniejszy na podróże i najmniej upierdliwy, szkoda że nie dla Ciebie... Pocieszę Cię- my w tym roku też nie będziemy mieć wakacji.
Wysłałam mu z samego rana zdjęcie malinki, pewnie uwierzył bo Nela też mi kiedyś zrobiła, a było to w lecie, malina była ogromna i wszyscy ją widzieli :)
ianka i jaka decyzja??
Aniołek chorowałam na ten blender już jakiś czas, więc też mam nadzieję że posłuży jak najdłużej :)

Miałam iść na spacer, już pogoda była nawet nawet i co? Zaczęło lać nie wiadomo co!!
 
no no nie leci, tylko ja się wytarłam to była krew, boję się iść do wc, dzwoniłam już do mojego, będzie za godz i do wtedy muszę zdecydować, mały kopie mnie, idę melisę sobie zrobić bo rzygać mi się chce z nerwów
 
Amelia - no to lipa z tymi wczasami.... daje Ci po dupie ta ciąża, a teraz masz taki okres że powinnaś się czuć dobrze... Też ostatnio chciałam potraktować mrożone truskawki blenderem :) nie dał rady, musiałam odczekać aż odmarzna...

Ianka - nie strasz mnie.... czekaj grzecznie na meża i pedźcie na IP.... a teraz najlepiej sie połóż...

Carla - u mnie chwilowo slonko świeci.... ale pogoda taka w kratke dzisiaj no i zzziiimmmnnooo....
 
ianka czekaj grzecznie, ale do toalety idź zobacz czy już nie leci krew.
Aniołek teraz mnie słońce razi!! aaa normalnie oszaleć można, ale w nosie mam, nie idę na dwór, młody śpi a ja nie będę spacerować w taką pogodę. Jemu nic w gondoli by nie było, ale ja nie mam ochoty się zaziębić.
 
Ianka a jesteś pewna że to nie z odbytu krew? Nie miałaś zatwardzenia ? Może żylaka masz i pękł !!!????
Koniecznie sprawdź jak jest teraz !!! I daj znać !!!
Jeśli była to tylko krew w śluzie to mogło pęknąć jakieś naczynko....ale ja bym wolała pokazać się tak czy siak ginowi !!!
 
reklama
nie z odbytu, wiem że mam nadżerkę, teraz wszystko ok, nic nie leci, chyba spanikowałam, ale krzyże mnie siepią, dzwoniłam drugi raz na izbę, (bo tu zanim się przyjedzie trzeba zadzwonić i się umówić i tak) i babka mi powiedziała że to wszystko jest normalne w ciąży i nie widzi powodu dla którego miałabym przyjeżdzać, bo tu nikt nigdy szyjki nie sprawdza, siedzę i beczę z tej bezradności. zdaję sobie sprawę że może panikuje, ale jak nie ? kur..a nawet nie mam gdzie podjechać.olatałam się za małą też po polku te 2 godz może to o przez to ,idę się położyć z niunią przed tv
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry