reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Vinga- współczuje. Kolek nie przechodziłam ale słyszałam, że dają popalić. Zabkowanie z resztą tez

Vegas- fajnie będzie jej z dziećmi, przyzwyczai się do nowej sytuacji. Ja czasem też mam przebłyski zeby moją posłać od września.

Amelia- to my dalej na tym samym wózku:) Kiedyś nas nasze córy zaskoczą i zaczną kumac o co nam przez te kilka miesięcy chodziło:-)Na razie dajmy zarobić producentom pieluszek

Fuma- współczuje bolesnych @. będę trzymac dalej&&&

Dorcia- brawo brawo. Kiedy następny "pomiar"?

Aniołek- ja bardzo chciałam urodzić Kornelię 1.04:-)Piękna data. Nie zdążyłam.
 
reklama
AMELIA na 100% będzie Przedszkolakiem bo już musi, ale obok nas w przedszkolu jest strasznie mało miejsc, więc musimy brać pod uwagę też inne przedszkola.
 
Dorcia super, że beta spadła :) i &&& żeby nie ważyła się pójść w górę
Fuma &&& za kolejny cykl ;**

u nas pięknie, wiosennie :) chłopakom garderobę na wiosenną zmieniłam :) kupiłam im takie same czapki hehe śmiesznie będą na spacerach wyglądać
 
Dziękuję dziewczyny....naprawdę bardzo się cieszę że Was mam !!!

Wasila betkę zrobię znowu w poniedziałek..to będzie dokładnie 2 miesiące od poronienia....a później już 17 kwiecień, 17 maj itd.

Fuma
buuuu już nie wiem kochana co Ci napisać...tak bardzo nienawidzę tej Twojej @ !!! Uhhh !!! A powiedz mi Twój mężasty badał sobie żołnierzyki ???

Amelia pampki w Lidlu po 88 zł za dużą pakę ...dobra cena !!! Ale sporo dobrego słyszałam też o biedronkowych pampkach ... podobno się identyczne jak Pampers a sporo tańsze !!!
Przyjdzie czas i na Twoją Niunię...w końcu dorośnie do pożegnania pieluszek. Trzymam kciuki żeby nastąpiło to jak najszybciej !!!

Uciekam do łózia !!! Te nerwy o betę mnie wykańczają !!!
SPOKOJNEJ NOCKI !!!
 
Vinga - kochana kup sobie rurki windi Windi Kateter rektalny, dla niemowląt, 10 szt - Portal Dbam o Zdrowie, są super , mały zrobi kupkę raz dwa i nie będzie płakał :tak:, nie raz mnie uratowały:-)

Wasila - może w lecie będzie łatwiej ?

Vegas - no właśnie tak myślałam że musi iść , to oby najbliżej się dostała , by nie trzeba jeździć za daleko .

Fuma - ku… a !!!! nic innego na myśl mi nie przychodzi :(

Dorcia - no cena super , ja wczoraj zapłaciłam 58 za 57 sztuk :wściekła/y: no ale musiałam , dziś tata jeździł i szukał bo już z rana nie było , dopiero w 3 lidlu znalazł ostatnie 2 kartony 5-ek , do tej pory używała 4 + ale to nic , może jak większe to więcej można nasikać :-) hehe ,ja raz kupiłam w biedronce i się zawiodłam , mi nie pasują , nie wiem czy moja dużo sika ale musiałam jej zmieniać co chwilę , to były 2 - ki , podobno 3 - ki są lepsze ale nie mam odwagi sprawdzać . Po cichu liczę że to ostatnie :)
 
DORCIA -tak badal sobie i wyszly ponoc ok.Na to wyglada,ze to u mnie jest jakis problem.

AMELIA-tak jak Dorcia pisala -pampki z Biedronki sa dobre,uzywalam jako niania i byly calkiem spoko.
 
Amelia tez słyszałam że 3 i 4 biedronkowskie są lepsze...nie wiem od czego to zależy przecież są z tego samego zrobione ?
Te rurki które polecasz w piątek wysyłałam koleżance za granicę...podobno to jakaś rewelacja...za czasów mojej córy nie było takich cudów,pomagałam sobie ( i jej ) termometrem...ale baaardzo rzadko !!!

Moje dziecko wróciło już z wyprawy...zmęczona, przeziębiona ale szczęśliwa !!!

Fuma a wiesz co ja myślę...że ani u Ciebie,ani u Twojego męża nie ma nic do czego można by się przyczepić !!! Ja myślę że tu Twoja głowa nie daje Ci zajść w ciążę !!! Bo dobrego gina masz ??? Co on na to ??? Nie proponuje dodatkowych badań ???
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczornie,
u nas ciag dalszy pieknej pogody wiec po pracy i przedszkolu spedzalismy czas na ogrodzie.
Wogole ja nie wiedziałam, ze dziś dzień chlopa, także kradne pomysl z piwem i kokarda ;) jak mój wroci to otrzyma prezencik ;)
Kurczak- z jednej strony nie schizuje, ze się nie udaje, a z drugiej nie umiem zapomnieć się przy sexie bo caly czas gdzies tam z tylu glowy mam myśl, ze staramy się przecież. Nawet się zastanawiam czy nie odpocząć ze dwa cykle na przykład i się nie starac, ale z drugiej strony szkoda mi czasu bo a nuz się uda, ehhhhh pokomplikowana jestem
Dorcia- haha to się usmialam ja starsza siostra, fota z daleka była robiona to moich zmarszczek nie przyuwazylas ;) a staramy się będzie już z osiem cykli, no i d… blada z tego wychodzi. Teraz od polowy poprzedniego cyklu biore te tablety ziolowe na pms i nawet jakby mniejsze dolegliwości przed i w czasie @ odczuwam, ponoc po 3 miesiacach brania widać poprawe, na sluz niby tez maja dzialac, zobaczymy, a i to nie jest castangus, ale działanie niby podobne.
Co do dietki, to ja z kolei słodyczy nie umiem sobie odmowic, ah i zauwazylam, ze po 30stce to mi metabolizm mega zwolnil, kiedyś nie potrzebowałam się tyle natrudzić aby zrzucić pare kilo
Piekny wynik bety, do zera już mało brakuje!!!!
Muffi- zazdroszczę imprez, poszłabym sobie podensic
Vegas- dobrze, ze Martynka chetna do przedszkola, co ci faceci maja z tymi kaktusami- mój tez kiedyś miał kolekcje ;)
Samosia- masz kochanego meza, takie niespodzianki sa the best
Wasila- jeju ale ty masz energii kobito;) tylko zostaw te okna w spokoju. A miałam wcześniej pisać, ze piękne imie wybraliście, mowie Ci to ja- mama malego Alexandra ;)
Aniolek- ale masz fajnie, ze mama na kawke wpadla, ja z moja przez skypa pije, ale to nie to samo
Fuma- wspolczuje Ci bolesnych @, znam to niestety. Wlasnie jakas taka jestem rozstrojona, ze nie wiem czy ruszac do boju, czy dac sobie trochę odpocząć od staran, rozterki mnie dopadly, ze jak się nie udaje, to może ktoś tam u góry przeznaczyl dla mnie tylko jedno dziecko, ze to nie mój czas i takie tam mam myśli głupawe. Niech ta glupia @ się skończy to energia we mnie wstapi mam nadzieje, i znajde sile do dalszych staran.
Fuma ty masz blokadę jak nic, wsio we lbie siedzi, z autopsji Ci to mowie, my to powinnysmy wziąć w owu naszych chlopow na dicho, a potem zaliczyć wpadke jak małolaty ;)
Vinga- trzymaj się. Problemu kolek nie znam, ale na zabki polecam kuleczki homeopatyczne OSANIT
Amelia- no to masz zapas pampersow teraz ;)
Jesuuuuuuu ale długo tworzyłam tego posta bo w miedzy czasie zezarlam ciasto francuskie faszerowane pieczarkami i cebula, ciekawe gdzie ja to teraz na noc spale ?
 
Kurczak, trzeba zrzucić trochę dupska ;)

Samosia wtedy zostanie 58-60 kg żywej wagi, więc też nie tak kolorowo ;] A wogóle ja też miałam miły weekend… w piątek byłam na masażu z peelingiem i u kosmetyczki :D Było bosko ;]

Aniołek ale jesteś surowa dla surowa dla swojego Męża ;] A z tym rozwiązaniem to ty się tak nie spiesz. Zobaczysz, jeszcze przenosisz ciążę :D

Wasila gratuluje skompletowania wyprawki, faktycznie szybko Ci to poszło ;) A co do chudnięcia to muszę zrzucić brzuch i boczki ;]

Dorcia gratulacje super bety !!! Już się nei mogę doczekać twoich staranek. Tak w ogóle jaki absurd, że my tutaj za jak najszybszym spadkiem bety kibicujemy hehehehe ;] Zazwyczaj jest na odwrót ;] Fajnie, że córa zadowolona z wyjazdu ;]

Fuma… cholerna małpa!!!!! :[ Do domu precz !!!

Vinga :*:*:*
 
reklama
Dziewczyny jak założyć nowy temat/wątek ??? No nie mam pojęcia !!!
Chciałam założyć temat o ciąży zasniadowej....al nie umiem .... buuuuuuuuuuuuu

Przepraszam Gabryska ale musze to napisać ....Ty nie wiesz jak spalić ciacho w nocy ??? SEX kobito SEX !!!
A i powiem Ci że my staraliśmy się 11 miesięcy i "zaskoczyłam" dopiero kiedy naprawdę odpuściłam...nie myślałam że kochamy się w celu zaciążenia...i miałam meeega przyjemnośc akurat z tego jednego jedynego razu !!! I się udało !!! Niestety dwa plemniki dotarły do mojego jajca...ale w ciąży byłam
Tak ,że sex dla przyjemności...i w końcu się uda !!!

Przed chwilą miałam telefon...od koleżanki? z która nie utrzymuję kontaktu....taka jakaś dziwna jest. I dzwoni zapłakana czy czasem nie mam testu ciążowego ??? No nie mam !!! Bo okres się jej spóźnia jeden dzień a przespała się z księgowym i z tej nocy nic nie pamięta !!! Dziwne deko że sobie akurat teraz o mnie przypomniała !!?? Ciekawe !!!??
Rano ma kupić test i siknąć...ale jestem ciekawa !!!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry