reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
eh no i obaj się rozchorowali :( i mnie też bierze, gardło i głowa boli :(
mam nadzieję że szybko nam przejdzie, zaraz zarządzę grupową inhalację :p

całuski dziewuszki ;***
 
reklama
Vinga zdrówka w takim układzie, nie dajcie się !!!!!!!!!!!!!!!!
Gabryś ma 2 msc i 2 dni :O jak to, jak niedawno rodziłaś :O

Ja popracowałam trochę w domu i już mnie krzyża bolą :)
 
Vinga - zdrówka dla Was...

Ja działam w kuchni.... ach se obiad wymyśliłam to teraz mam... już mnie wszystko boli od tego stania przy garach....
 
Aniołek hehe mój tak miał abstynencję od piwka (no może jedno) już od 38 tygodnia a hehe urodziłam prawie 2 tygodnie po terminie, ale skoro my musimy tak długo wytrzymać to myślę że te parę tygodni to nie wielkie poświęcenie :) Co tam pichcisz?
Dorcia ale ładnie spadła beta, oby następna pokazała już0!!
Fuma przykro mi że znowu @ przylazła :( Może Gabryśka ma rację może obie weźcie swoich chłopów na dicho zatraćcie się i podziałajcie na wtedy
Vinga siły ! moja nigdy nie miewała kolek, dawałam jej delicol, nie wiem czy dzięki niemu nie miała. Może Twój faktycznie przez ten gips może mieć kolki, wzdęcia, nie może powierzgać nóżkami, kiedy ściągacie? uu doczytałam że chorowitki, zdrowia dla was wszystkich
Wasila wsiadam z wami na wózek pieluszkowych dziewczyn, moja nawet nie patrzy na nocnik, teraz czekam do kwietnia z nadzieją że podpatrzy u kuzynki jak to się robi.

babeczki czy tylko ja planuję ściągnąć obrączkę z obawą że paluchy spuchną? czy jakiś tylko to mój głupi wymysł
Ja z moją już 2 dzień zaliczyłyśmy samotny spacer za rękę, byłyśmy na placu zabaw o dziwo wcale do tych dzieci nie lgnęła, bo po 20 min sama chciała iść i spacerować po okolicy, ale najlepiej jej jak jej nie trzymam, proszę o rękę żeby dała a ta "nie" no ale gdzie może to może chodzić "luzem" więc ja ją na ręce a ona "sama, sama" to jej odp że jak da rękę i w taki sposób 30 razy ją podnosząc podaje rękę i idzie z małym oporem gdzie ja chcę, także mały sukces
 
Vinga karmisz więc wytwarzasz przeciwciała a dla młodszego to będzie najlepsze lekarstwo. Zdrówka

Muffi- działaj teraz a kg będziesz zrzucać po ciąży:)

Aniołek- pochwal się co robisz:)

Ianka- ja obraczkę miałam do samego porodu i teraz też jej nie ściągam. Moja za rekę chodzi od miesiąca dopiero. Wcześniej biegała gdzie ją nogi poniosą. Twoja ma czas jeszcze na nocnik. U nas 2 latka więc wypadałoby ale nic na siłę.

gabryśka- dziękuje za namiary, wysłałam zaproszenie


Mała spi więc i jak się położę, żeby wykorzystać chwilkę. Maż miał mieć ulrop tym tygodniu, ale mu odwołali. Dostanie w maju ufff. Przyda mi się bardziej po porodzie niż teraz.
 
Nie ogarnę Was, sorry. Piszę tyle, co zapamiętałam.

Vinga u nas kolek nie było, ale te Windi ponoć działają. Zdrówka dla Was.
Dorcia super że beta spadła, cieszę się.

Co do pieluch to według mnie 1 dada są tragiczne! Ale 2,3 są już lepsze, my już mamy 4 i też nie narzekam. Przy Neli używaliśmy w zasadzie tylko Dada i sprawdziły się super. Teraz mam też rossmanna na spróbowanie, a na noc zakładam pampers 4. Trzeba się przekonać do pieluch, mi na dzień po prostu szkoda pampersa, bo Tomek sra na potęgę i wolę tańsze pieluchy, a na noc zakładamy pampersa i wytrzymują do rana.

U nas wiosny ciąg dalszy, dziś wyszliśmy bez kurtek na dwór :) Tomek w body z dł. rękawem, bluzie i spodenkach dresowych, ja już chcę taką pogodę do lata!!

Aha może któraś ma blisko siebie i skorzysta https://www.facebook.com/events/515161678600370/?ref_newsfeed_story_type=regular
 
Ianka - dokładnie, my mamy przymusową abstynencję przez 9 mc-y ciaży a potem jeszcze przez okres karmienia, więc jak oni się poświęcą ostatni miesiąc dla własnego dziecka :D to im korona z głowy nie spadnie, co do obrączki to ja zakładam tylko na wyjscia z domu, zawsze tak robiłam nawet przed ciazą, nie spie też w biżuterii po za łańcuszkiem na szyi, kolczyki i pierścionki zawsze mam pościągane, o spuchnięcie palcy raczej sie nie boje do tej pory musiałam przełożyć obrączke na środkowy palec lewej ręki bo z serdecznego mi spadała bo palce mi schudły a w dodatku serdeczny w prawej rece jest pokiereszowany operacjami i sie nie zgina. :) ale teraz już wkładam na serdeczny :D prawej ręki.

Wasila - no moj już też ma na kwiecień zaznaczone w pracy, ze go nie będzie przez jakiś czas :) nawet ostatnio Kadrowa się uśmiechała, że czeka na niego z aktem urodzenia żeby pieniażki z PZU załatwiać :D Odpoczywaj skoro córcia śpi :) ja już też odpoczywam do wieczora :) 3 godziny w kuchni wystarczą :)

Robiłam kotlety mielone z kapustką zasmażaną i ziemniaczki, no i tym oto sposobem mam jeszcze obiad na jutro, tylko ziemniaczki trzeba będzie ugotowac :)
a no i w piekarniku dochodzą ciateczka francuskie z jabłkami..... takie mam kurcze zachcianki a co :-):-)

Carla - ja też od rozmiaru 2 będe chciala wypróbowac Dada bo podobno nie są najgorsze, zresztą wszystko wyjdzie w praniu jakie pampki niunia będzie tolerowała. no to niezła pogoda, jak już tak dzieciaki wyrozbierałaś :)
milego popoludnia
 
Ostatnia edycja:
Na grupie zamieściłam mapkę z miejscowościami. Spr czy mniej więcej się zgadza:) No i brakuje mi Vegas- nie pamiętam skąd pochodzisz. Aniołek i Kurzcak- was zaznaczyłam razem, tak samo Dorcia i Amelia.

Aniołek - u mnie też dziś mielone i jutro też tylko ziemniaki ugotuję i obiad z głowy.

Carla- zapomniałam, że dady się trochę zmieniły. na poczatek kupie pampersa a potem się zobaczy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wasila mapka piękna :) Na początek kup pampersa, tym bardziej że o dziwo 1 i 2 wychodzą taniej niż dada, a są bardziej miękkie. Oj napisałam że 2 dada są ok, ale to z rozpędu- ja bym poleciła od 3 dopiero.
Aniołek ja bez obrączki jedynie mielone i ciasto ugniatam, bez niej czuje się jak bez ręki, ale kolczyki do snu też ściągam.
Obiadek u Ciebie pyszny, mniam, ja jutro grochówkę chcę zrobić.
Ja u dzieci stosuję zimny chów, Nela ma lodówkę w pokoju, od małego porozbierana, Tomka też lekko ubieram. Jak widzę w taką pogodę dzieci w śpiworach i wełnianych czapkach to mam ochotę je rozebrać, niech dorosły sobie czapę założy i opatuli śpiworem, ciekawe czy by się nie pocił. Niestety, ale Polki przegrzewają dzieci, co jest dla mnie totalną głupotą i żadne tłumaczenia mnie nie przekonają np. do czapki przy +15 stopniach.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry