reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Vinga - bądź dobrej myśli , mam nadzieję że jednak ten gips pomoże :tak: i obejdzie się bez operacji . Ta @ to pierwsza po porodzie hm ??

Dorcia - to co to za wakacje :-)?. Jej śnieg ? , ja chcę wiosnę !! ten tydzień jest okropny .

Vegas - ja też się już przyzwyczaiłam do imienia , gorzej jak jednak dziewczynka będzie :-D
 
reklama
Vinga - tak jak dziewczyny piszą, głowa do góry, ja sobie zawsze powtarzam, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, więc będzie dobrze zobaczysz :)

Dorcia - u mnie też lało wieczorem i w nocy, a słońca już od 3 dni nie widziałam.... buuuuuu ja chcę wiosnę, no a córcia faktycznie może zastać śnieg w górach :)

Ja nawet się dzisiaj wyspałam mimo iż pobudki mam praktycznie co dwie godziny i idę siku :) ale przez to, że jestem zmuszona wstać z łóżka mniej bolą mnie biodra i nogi.... ehhh jeszcze Miesiąc muszę wytrzymać :)

Miłego dnia.
 
Witam

Vegas- też się przyzwyczaiłam do Zosi, ale i z Olą się powoli oswajam. Ja imię nadam na porodówce:)

Amelia- endo trzeci raz zwiększyła mi dawkę leku- mówi ze już ostatni raz, wyniki troszkę gorsze niż miesiąc temu, ale mieszczę się w normie. Zapowiada się, że leczyć się bedę musiała też po ciąży. Jak u Ciebie z tarczycą?

Vinga- tak jak piszą dziewczyny lepiej teraz niż za kilka miesięcy. I żadna w tym twoja wina. Najważniejsze, że dziecko masz zdrowe, a ta wada jest do "naprawienia". Już @ dostałaś? Biedaku! Ja pierwszą miałam 12 m-cy po porodzie.

Dorcia
- korzystaj z wakacji:) wygada na to, ze ginekolog sam nie wiedział do końca dlaczego są takie wyniki. Może faktycznie to pomyłka w labo.
Jesli chodzi o dietę to może sobie odpuść. Ogranicz najwyżej słodycze i jedz kolacje wczesniej, do tego ruch i waga sam spadnie. Wiele diet obciąża nerki. zwłaszcza popularna niedawno Dukana. Moja koleżanka do dziś czuje skutki tego odchudzania.

Aniołek- mnie też wszystko bolało w końcówce poprzedniej ciąży i już nie mogłam się doczekać porodu. Szybko minie:)

Samosia i Mufi- a może warto trochę pójść na żywioł i przyspieszyć starania?

Sąsiadka stwierdziła, że Nelka jest bardzo grzeczna i mogę ją za każdym razem przyprowadzać jeśli mam coś do załatwienia. Ona nie pracuje teraz więc z nieba mi spadła. Zawsze ją wszędzie ze sobą włóczę i obie się męczymy.
Wczoraj ustąpiono mi miejsca w autobusie. No w końcu! :-)

Kryzys minął. Znowu mnie dziś energia rozpiera i zastanawiam się co by tu dziś porobić?


ANIOŁEK- przecież Ty zaraz będziesz miała donoszoną ciąże!!!! Będziesz mogła w końcu zacząć wypędzać Julkę z brzucha;)
 
WASILA no to super sąsiadka Ci się trafiła:-) Ty masz powera a ja dzisiaj dla odmiany nie mam:-p Szkoda, że wyniki masz słabsze, ale może skoro zwiększono Ci dawkę leku to będzie lepiej.
 
Wasila - fajnie mieć taką sąsiadkę pod ręką, czasem taka pomoc sie przydaje... Ja nie bede miała na kogo liczyć niestety...
Najważniejsze, że wyniki w normie, lekkim wzrostem się nie martw, dobrze, że lekarz trzyma ręke na pulsie i zwiększył dawke leków :)
 
Czesc

Dzisiaj sobie robie wolne bo chyba @ nadchodzi i koszmarnie sie czuje.Wredna @.

WASILA-Ola to ladne imie,mi tez sie podoba.A nie myslalas nad imieniem Olga skracanym do Oli?

VINGA-zgadzam sie z tym co napisaly wczesniej dziewczyny.To szybko przeleci zobaczysz i maly bedzie smigal jak sarenka.

DORCIA-robilas bete w tym samym labku? Moze to jakis blad w pomiarze? Ja mam nadzieje,ze przy nastepnym badaniu bedzie juz wszystko ok.Trzymam za to mocno kciuki.

SAMOSIA I MUFFI-zabirerajcie sie za staranka bo tak to jestesmy z Gabryska same.W kupie zawsze razniej i moze szybciej sie uda;-).
 
Fuma a może jednak @ nie przylezie ???? Hęęęę ????

Wasila Olusia też super...ale mnie jednak bardziej podoba się Zosia.
Buziak dla miłej sąsiadki !!!
Szkoda że ja jestem taaak daleko...mogłabym wybawić wszystkie Wasze pociechy !!!
A ja dzisiaj rano się popłakałam !!! Młody przywitał mnie tak serdecznie że aż mi się łzy puściły !!! Wyściskał , ukochał , wycałował ... no byłam w szoku !!! I cały dzień był mega grzeczny...ciekawe jak długo tak będzie !!!
 
DORCIA- ja jestem jak najbardziej za tym,zeby @ nie przyszla.Ale chyba przyjdzie bo juz mnie brzuch boli jak wsciekly a wedlug moich wyliczen @ powinna byc jutro.

Ogladalas wczoraj-Nianie w Nowym Jorku? Ja juz kiedys to widzialam ale warto sobie przypomniec.Chociaz ksiazka lepsza.
Tez myslalam, czy by znowu nie zostac niania ale teraz jakos nie czuje sie na silach.
 
Ja byłam długo nianią, bardzo miło wspominam tę pracę:tak: Pod 'skrzydłami' miałam 3 dziewczynki.

FUMA trzymam kciuki by jednak @ nie przyszła. Mnie też bolał brzuch nim okazało się, że jednak @ nie zawita:-p Bo te dolegliwości na ciążę i @ są niemal takie same.
 
reklama
Fuma trzymam mocno kciuki zeby @ nie przyszla!!
Dorcia - ooo słodko,że Cie tak przywitał.Pewnie stęskniony był za Tobą. Ale opiekujesz się nim w zastępstwie za tamtą nianię czy zostaje z Tobą na dłużej?
a co do staranek to ja nic nie przekładam :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry