reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No Dorcia - melduj nam się tu bez kamyczka :)

Vinga - no to czekam na fotke malowideł na ścianie :) Ja tez przesyłam słoneczko dla Ciebie :) u nas wiosna :-):-)
 
reklama
Amelia- rozwaliła mnie Pipa Peppa. Moja jeszcze do niedawna zamiast pić mówiła cipa:confused:Ludzie się za nami oglądali w markecie;)

Aniołek- świetnie, że nocka udana, bezsenność tym razem dopadła mnie. Ale 10 minut poczytałam książkę i od razu zachciało się spać. Przy dziecku wydatków sporo- pieluchy, mleko- niesamowita oszczędność jak się karmi cycem;), buciki, ubranka, kosmetyki.Z resztą sama wiesz ile kosztowała wyprawka:) Ale warto.

Kurczak-u mnie chmury, dawaj trochę tego słońca

Vinga- fajne buciki, dobra cena. Ja wczoraj na tablicy kupiłam zestaw używanych ubranek dla Kornelii i babka dołożyła mi gratis nowe adidaski, o rozmiar za duże jeszcze , ale na pewno się przydadzą. Stopy szybko rosną.
Ja dziś też wyjeżdżam do mamy.

Vegas- teraz boleć będzie coraz częściej. tez nie lubię tych skurczyków:no:

Dorcia- czekamy
 
Hej Babeczki:-) No u nas niby też wiosna, ale rano mężuś musiał skrobać szyby w samochodzie:-p
Dziś popołudniu wybywamy na urodziny do cioci męża. Martynka tam ze swoim kuzynostwem poszaleje, będzie zachwycona:-)
Ja się dziś czuję jak nowonarodzona - byle tak dalej:-)

VINGA taa jakbyś była bez talentu to byś nie malowała:-) Już się nie mogę doczekać fotek efektu:-)
ANIOŁEK fajnie, że dziś nocka lepsza:tak: Może będzie coraz lepiej:-)
DORCIA melduj nam się tu Kochana:-)


No nic, uciekam dalej oporządzać w domciu:-)
 
Heloł Babki !!!

Kurddddde ile miałam czytania… 10 stron !!! MASAKRA :D

Oczywiście już nie wiem co odpisać Wam ;] O wiem! Pozdrawiam Was serdecznie :D :**

A no i tłusty czwartek był więc się obżarłam yeyeyeyey :D

Dziś u nas mega pochmurnie i strasznie lało rano… :( bu!

Aaaaaaa no i super są te nowe przyciski! Już dawno brakowało mi na forum opcji "lubię to" :)
 
Hej hej!! Mąż na uczelni (żebyście widziały jego minę jak wczoraj o 22 wspomniałam o jego szkole, po czym on rzekł "o kur... jutro muszę iść do szkoły!!" bo miał miesiąc przerwy i siedzi dziś do 18:45 hehe), maluchy w łóżkach, ja piję kawkę i myslę co na obiad zrobić...

Kupilismy Neli adidaski w Deichmanie za 59 zł. Doszliśmy do wniosku, że nie wydamy 120 zł na buty Nike czy Adidas, bo ona potrzebuje 2 par butów na teraz, jedne na plac zabaw itp., drugie na wyjścia, więc szkoda kasy. Patrzyłam za jakimiś ładnymi trzewikami, no ale ich powaliło z cenami, 170 zł za dziecięce buty??!!?? Paranoja. Poczekam moze w Lidlu będą jakieś buty przejściowe to jej kupimy, bo na zimę zawsze ma buty lidlowe i są według mnie super, no i dwa razy tańsze niż Bartki czy inne firmowe.

A my fejsa mamy na bb czy co :) ??

Vinga dzieci niestety też miewają gorsze dni, ale wierzę że byłaś umęczona. Oby takich placząco- marudząco dni było jak najmniej :*
Te adidasy za 60 zl są super i cena nie zabija, ale możesz zajrzeć do ccc czy deichmana za butami jak tych nie uda Ci się kupić.
Aniołek zdjęcia są piękne!! Wiesz co??!! Przez Ciebie muszę znowu zajść w ciążę bo nie mam ani jednego takiego pięknego zdjęcia ;)
Aha no i miałam Ci coś napisać, teraz już mogę bo Julka i tak zaraz się urodzi. Po tym jak straciłaś fasolkę i zaszłaś ponownie w ciążę, to przez długi czas czytałam ze strachem czy nie masz znowu złych wieści. Ale teraz mi ulżyło, nie mogę uwierzyć że za miesiąc Julka będzie z nami!!! Normalnie ryczeć mi się chcę jak myślę o Waszych ciążach, każdego maluszka oczekuję z niecierpliowścią!
Twoje nocki mnie nie dziwią, ja też tak miałam pod koniec. Oby Julcia dawała Wam spać :)
Amelia wiem że wystawiają mandaty, ale w razie czego mam wsparcie stowarzyszenia ktore pomaga w takich sytuacjach. W zachodniopomorskim wojewoda wystawia mandadty, ciekawe jak u mnie to będzie wyglądało. Bo lekarka w szpitalu powiedziała że i tak wysłali zawiadomienie do sanepidu że odmówiliśmy BCG i wzw b po narodzinach i że będą się kontaktować, minęły 4 miesiące i cisza.
Butów geoxa nie mieliśmy nigdy, u nas chyba nawet takich nie widziałam.
Pipa?/ O jeju, padła :) Zapisuj sobie takie teksty, my czasem przypominamy sobie jak Nela na coś mówiła, np. siesie to było jeszcze, kuka to był jogurt. I nie pamiętam więcej bo nie zapisywaliśmy :(
Fuma Foch ona też nie wiedziała jak Tomek ma inne dzieci pozarażać :)

Ooo moje dzieci już nie śpią, całe 10 minut spokoju miałam :)

Dorcia halo halo???? kiedy idziesz do dietetyczki?
Vegas Martynka sypiała z Wami jak była młodsza? Nela nawet jak była chora i miała gorączkę (pare razy gorączka jej się zdarzyła) to nie chciala z nami spać, co by się nie działo ona musi iść do siebie. Rano tylko przyłazi na tulaski :)
Zazdroszczę ogrodu, ja mam duży balkon z którego mało co korzystam bo w lecie nie idzie wysiedzieć tak słońce wali.
A na co tyle kasy wydajesz, co ;) ?? Jak na ubranka to dajemy Ci bana do odwołania :) Ale fakt, w sklepie zawsze dużo kasy zostaje, a jedną torbę zakupów się przyniesie...
Nela też gaduła, a najlepsze że ona na placu zabaw zawsze starsze dziewczynki bierze do zabawy i mówi im, w co mają się bawic :) Mała dyktatorka nam rośnie.
ianka Nela ogląda tylko bajki na MiniMini,lubimy je wszyscy. Są delikatnie, z morałem, uczą. Ale w wieku Roksanki nie była zainteresowana bajkami, późno zaczęła oglądać tv porównując do niektórych dzieci, za to reklamy do tej pory ją ogłupiają.
Wasila u mnie nie było takich akcji po seksie, uważajcie na siebie :* Stałaś w kolejce? Nic dziwnego, ja już nie pamiętam przy jakiej okazji, ale w labo tez mnie kiedyś wpuściła jakaś pani, bo przecież faceci ciąży niegdy nie zauważają :/
Masz rację z tą oszczędnością na mleku, pózniej jak się podaje inne pokarmy to mm jakoś tak nie boli po kieszeni, ale jakby tak karmić od początku tylko mm to kupa kasy idzie. Nam na szczęście puszka 800 g Hipp wystarcza na te 3 tygodnie, a zaczęłam mu dawać mm też przed spacerem- po prostu lepiej śpi.
Kurczak ja tyle butelek dostałam że na szczęście nie musiałam kupować, ale mogę polecić w razie czego butelkę Avent Natural, Tomek od razu załapał i nie zapomniał jak się ssie pierś.
Samosia hej!! Nie wypisaliśmy się, ale i tak to zrobimy bo lekarka jest beznadziejna, zrobili platny parking pod szpitalem a nie zawsze można iść piechotą, bo nawet nie ma gdzie dziecku pieluchy zmienić bo pizga w środku... Mam nadzieję, że w przychodni gdzie jest Nela zapisana nie odmówią przyjęcia Tomka...
Muffi przesyłam Ci trochę słonka, u mnie dziś pod dostatkiem :)

Miłego dnia laseczki, widzę że część z Was wybywa z domów, szkoda że ja nie mam gdzie... Buziaki :*
 
CARLA nie, Martynia nigdy nie spała z nami. Jak przyszłyśmy po porodzie do domu to od 1 nocki spała w swoim łóżeczku:tak: Tylko ona 4 lata miała pokoik obok naszej sypialni zaraz, w dodatku nie mieliśmy nawet drzwi łączących te pokoje, lekka ścianka działowa, więc pewnie się czuła bezpieczniej a kiedy w listopadzie /3 miesiące temu/ przeszła do nowego pokoju /by Zosia miała później ten po niej obok naszej sypialni/ to dzieli nas trochę więcej - malutki korytarzyk. I czasem się jej zdarza, że przydrepta do nas w nocy, ale bez płaczu, po prostu sobie czasem do nas wędruje. Jednak ja z racji, że nie wyspałabym się w trójkę /Martynka w jej wyrku tak się rozwala, że przypuszczam co miałabym w moim łóżku małżeńskim:-p a drugi taki jest mój J. On nie potrafi spać w jednej pozycji, też się rozwala/, to odprowadzam Małą do jej pokoiku. Czasem raz tylko w nocy wędruje, czasem w ciągu jednej nocy 3x a często w ogóle. Na szczęście to wędrowanie Martynki nie jest częste, często przesypia całe noce do 9-10 rano, więc nie ma tragedii;-)
No wczoraj akurat robiliśmy zakupy żywnościowe - poszło 200zł;-) A to na bank na tydz. nie starczy:-p No ale co zrobić, tyle się w sklepach zostawia na ogół, norma:-p
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam...już jestem !!!
Nie mogłam wczoraj wejść na BB !!! :-( to pewnie przez te zmiany ??!!

A więc byłam dzielna,bolało ale dałam radę...kamień 12 mm ... lekarz mówi że pięknie się rozbił ( oby )
Więc teraz pić i sikać pić i sexić się żeby wszystko ze mnie "wyleciało
Dostałąm prezent od męża ...ekspres ... to szczegół że ja kawy nie pijam ( raczej nie pijałam )
Dzisiaj mąż do łózia przyniósł latte z duuużą ilością mleka i wiecie co...smakowała mi !!!
Więc są dwie rzeczy których nie pijałam a teraz pijam....grzaniec i latte :tak::-D:tak:

Carla dietetyczkę mam we środę ... zrobiłam już badania ( w tym TSH które wyniosło 1.47)
Na kijki chodzimy ( wczoraj nie byłam - przyznaję się ) ostatnio ponad godzinę spacerowałyśmy.

Idę teraz poczytać wszystko wstecz !!!

MIŁEGO ŁIKENDZIKU KOCHANIEŃKIE !!!
 
No czuje się jakbym fejsa miała :-)

Vegas - nos jak członek :-D nie wpadłam na to heheh

Vinga - fajne buciki , ale to tak bez przymierzania kupujesz ?, no jak skończysz pochwal się , coś czuje że ściemniasz z tym brakiem talentu ;)

Wasila - cipa :-D no no , sama bym się obejrzała hehe

Carla - dlatego warto na wyprzedażach tych końcowych patrzeć na butki bo za niewielkie pieniądze można coś fajnego kupić , albo na allegro takie butki jak adidas czy puma itp zawsze są parę dych tańsze a w sklepie można rozmiar sprawdzić . Z tym jogurtem to bym nigdy nie wpadła :-) , moja jak się złości woła "go go " i nie wiem o co chodzi ? do klubu chce iść czy jak hehe . A powiedz mi bo się zastanawiam , jak ćwiczysz to nic Ci z piersi nie leci :) ? ( mam na myśli mleko rzecz jasna ;) ?

Dorcia - dzielna jesteś :-) , stosuj się do zaleceń lekarza ;-). Nigdy nie jest za późno na nowe rzeczy , jaki ten expres dostałaś , chwal się .

Doznałam dziś szoku , tak wielkiego że zaniemówiłam, pani w rossmanie skasowała mnie poza kolejką :szok: , i nawet nie sam fakt że mnie wypatrzyła , co już jest lekkim szokiem ale to że widać ze w ciąży jestem :szok:.
 
Amelia nie wiem czy jest się czym chwalić....ja wiem że pewnie wiele z Was ma już zmywarkę , express i inne cuda...ale dla mnie taki expres to nowość bajer szał !!! Jest nowiutki lśniący i w ogóle...mam Delonghi i mam nadzieję że się zaraz nie zepsuje !!??
A może kochana kasjerka Ci z oczu wyczytała że masz dzidziusia w brzusiu...bo jakoś ciężko mi uwierzyć że Ci brzusia widać ???

Ciężko mi Was nadrobić ....ale spróbuję !!!
 
reklama
DORCIA dzielna Bestia z Ciebie:-) To teraz dużo seksu:-)
AMELIA W sumie w 18tc to może już być widać brzuszolek:-) Ważne, że gest babeczka miała:-)



My o 19 zjechaliśmy z urodzin. Martynka poszalała z kuzynostwem, fajnie było. Od 19 jest u nas szwagier, grają z małżem na konsoli;-) Dawno nie mieli męskiego wieczorku przy piwku i gierkach;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry