reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Taaaaa, już jestem w aucie :D:D:D:D:D:D:D jeszcze skocze po drodze po Aniołka i Amelię :D:D:D:D
 
reklama
Hejka :) Ja dzisiaj Padam na pysk.... już nie mam siły na takie smykanie sie :) u Kurczaka ponad 3 godziny :szok::szok: tak sie zagadałyśmy :) w między czasie zadzwonił mój (miał dzisiaj wolne, więc zapieprzał z porządkami w kuchni :-D:-D) że odkurzacz siadł.... ja pier.... jak to.... ale przyjechałam do domu odnalazłam paragon i karte gwar. no i sru do sklepu bo to granda, żeby 1,5 letni odkurzacz już się popsuł, no a potem zakupy i przed chwilką wróciłam do domku, zjadłam obiado-kolację (mamusine pierogi) no i w końcu mam czas, żeby Was nadrobić.

Ianka - gratuluje udanej wizyty i synusia w brzuszku :D to Roksanka będzie miała braciszka, czas pomyślec nad imieniem :)

Vinga - no to teraz oczy do dokoła głowy, żeby faktycznie jakiejś większej krzywdy nie było.... dobrze, że nie ma zakwasów, widocznie mięśnie nie były bardzo zastane :)

Dorcia - chętnie przyjade na ciasteczka, ale już nie dzisiaj, dość władowałam słodkiego do dupki u Kurczaka :D

Amelia - rozwaliłaś mnie z tym nocnikiem hehe :)

aaaa no i jaki zaszczyt mnie dzisiaj kopnął w aptece, weszłam i stanęłam w kolejce, bylam 3 i jakie było moje zdziwienie jak Pan Farmaceuta poprosił mnie do okienka jako pierwszą....:szok::szok::szok::szok: normalnie do tej pory w to nie wierze, mina ludzi przede mną bezcenna.

Miłego wieczorku.
 
Kurczak skocz po wszystkie dziewczynki .... wstawiam wodę na herbatkę i czekam !!!

Aniołek...dobrze kochana ...wpadnij jutro...schowam kilka ciasteczek dla Ciebie :-D
 
Ostatnia edycja:
Kurczak to jak się już rozpędzisz to wpadnij po mnie na mazowsze :-D


dziś sama ogarniam kąpanio/ usypianie!! Nanek już umyty a teraz palulu
 
Hej Kobietki;-) Dzisiaj opijaliśmy - ja i Mała Picollo, mąż piwkiem, rodzice szampanem, bo mamuśka sobie nowe autko kupiła i była okazja:-) No autko fajne, śliczne, takie w sam raz dla niej, z mężem się przejechaliśmy i jest fajnie:tak: Mama kupiła sobie Dacię Sendero. Czerwoną.
Kupiłam sobie też dziś buty i jestem zadowolona, jak to baba po zakupach hehe:-)

DORCIA o, ciekawa taka wizyta, a może chcą zmienić obecną nianię i na Ciebie wypadnie?:-p Piwko? Mmmm:-p
ANIOŁEK, KURCZAK pączki miałyście może?? Jeeej, ale bym zjadła, chyba jutro popędzę z rana do piekarni:-D
IANKA no właśnie, imię wymyślajcie teraz:-) Czyżby chłopcy na liście przeważali?:-p
GABRYSKA jutro wizyta u gina? Trzymam już teraz kciuki:tak:



Co tam jeszcze, co tam jeszcze........ aaaaa w sobotę jedziemy do kina z Martynką bo Martynka jeszcze nigdy nie była:-p Wiem, wiem, późno, ma już 4 lata, ale w sumie nie było potrzeby wcześniej to się nie jechało:-p
 
Vegas - też dziś o pepco zahaczyłam :) , wpadłam kupić majty młodej bo leje po gaciach zamiast do nocnika i nie wyrabiam z praniem :) , skusiłam się też na 2 body dla bąbla ale tylko dlatego że były po 6 zł i całe rozpinane :) . Pochwal się butkami :) . Moja chrześnica na ponad 5 lat i całkiem nie dawno pierwszy raz była w kinie , ja zastawiam się czy Majki już nie wziąć ? ciekawe czy by wysiedziała .

Ianka - ja pytam dlatego że też chciałam siostrę dla Majki , ale tak dla siebie wole chłopca :) będzie mi miał kto na starość żarówki wymieniał ;-). Wybraliście już imię ? Na siłowni się nie gada tylko ćwiczy :-D

Aniołek , Kurczak - ładnie to się tak objadać ;)

Dorcia - kurcze aż się zarumieniłam , dziękuję :zawstydzona/y:, moje mieszkanie nie jest takie super :) , jeszcze dużo jest do zrobienia , łazienka aż się prosi o remont , ostatnio robiłam salon i już nie straszy , kuchnia też nie moja ale na razie musi zostać , jak stare masz wszystko jak mebelki nowe są hmm? , jak zwykle przesadzasz ;) . A jeszcze o tych firankach .. ja mam jakieś z ikei gładkie , jeszcze ich nie prałam i nie wiem czy coś z nich zostanie :)

Aniołek - hehe dobre z tym odkurzaczem , mąż musiał się bardzo przykładać do sprzątania :)

Kurczak - to czekam na Was :)
 
Ostatnia edycja:
Carla - podjęłaś decyzję kiedy szczepić Tomka?

Vegas
- ja też lubię od czasu o czasu kupić coś w Pepco. Moim zdaniem stosunek ceny do jakości jest ok. A wy już kupiliście nowe auto?

Dorcia- nie przesadzaj, Twoje mieszkanie tez jest fajne. Przed remontem możesz zawsze poszukać inspiracji w necie. Ty tez ćwiczysz?:)

Amelia- u mnie też kuchnia i łazienka nie moje, ale żyję z tym już 2,5 roku i się przyzwyczaiłam.

Aniołek- rzeczywiście dzień aktywny:) Chyba w końcu nie musisz sie tak oszczędzać:)Ja na pączki mam ochotę i zamierzamy je z P. robić na Tłusty Czwartek . Dobrze, że sprzęt psuje się w okresie gwarancji, ja to mam zawsze szczęście ze już po:(

Ianka- dla rodzica najważniejsze żeby dziecko było zdrowe. Ja chciałam dwie córeczki, ale ludzie mi współczują:) Prawie każdy mówi - następny będzie chłopiec:)
Ja po porodzie nie chodziłam już na fitness, tylko ćwiczyłam w domu. Będziemy się wzajemnie motywować na forum;)

Kurczak- czas najwyższy na wyprawkę. U mnie skończyło się na posegregowaniu ubranek.

Zegnam sie na weekend. Wyjeżdżamy do znajomych. Akurat moja księżniczka od wczoraj ma muchy w nosie i oby jej przeszło bo jest strasznie nieznośna. Nadużywa słów NIE i JA SIAMA!!!!!!!!!!!!!:no:
Miłego weekendu:)
 
Vinga jak będę zbierać dziołchy to zahaczę o Mazowsze a co by nie, rzut beretem, obskoczymy raz dwa .....

także Dorcia wychodzi na to, że pierwszy zjazd forumowy wypadł u Ciebie :D

Vegas to miłych wrażeń w kinie :) my już zaliczyliśmy parę razy z Kikusią, ale bez jakiegoś ogólnego szału, może za pierwszym razem.

Wasila - grunt to zacząć :] w zakupach jestem w połowie, w praniu maluszkowych spraw w połowie, w pakowaniu torby też w połowie - teraz znów panuje u mnie niemoc - czekam na kolejne natchnienie. No i miłego weekendu.

Aniołek - Adaś grzecznie wczoraj działał, aż sprzęt się popsuł, znaczy że się przykładał :] ............... aaaaaaa a odebrałaś robotę ? :cool2:

Amelia - te Twoje dolegliwości parę tygodni temu już się nie powtórzyły no nie ?!
 
reklama
hej hej

ja dziś gości z Anglii będę mieć. sama w domu od 4 rano jestem i od tej godziny też nie śpię, bo najpierw Gabi uskuteczniał swoje stękania... a potem Nataniel po 6 się obudził... także ekstra! jeszcze chałupa do sprzątnięcia została, bo jak gości przyjąć ehhh... masakra!
już nie mogę się doczekać jak pojadę malować rysunki w mieszkaniu :) ciekawe jak będą wyglądać z kolorkiem już. cyknę fotki oczywiście :)

a tak wypada, żeby zjazd forumowy zrobić po środku polski :-D czyli u mnie hehehe. a tak serio, to fajnie byłoby się kiedyś tak spotkać, ale pewnie to nie wykonalne
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry