reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tesiak wielkie buziaki dla Ani i Frania oraz dumnego tatusia i dzielnej mamusi !!!
Cieszę się że masz Malutką już przy sobie !!! Cycujcie i rośnijcie zdrowo !!! A może jakaś mała focia dla ciotek z BB ???
 
reklama
Tesiak - fajnie, że do nas zajrzałaś :)może nie żegnaj się jeszcze z forum.... pierwsze tygodnie najgorsze, ale potem poukładasz sobie to wszystko i będziesz wręcz chciała oderwać się od codzienności i do nas zajrzeć :)
Ania piękne imie :) też bym tak dała gdyby moja mama nie nosiła tego imienia :) fajnie, że corcia grzeczniutka, a Franio na pewno się wkrótce przyzwyczai do nowej sytuacji i roli starszego brata. Pozdrawiam...... a no właśnie jakaś fotka mile widziana.
 
Wasila zmieści Ci się :) ? Potette Plus, Składany Nocnik turystyczny 2w1, niebiesko-żółty - Potette Plus - Świat niemowlaka - Smyk.com
Aniołek - jej Ty rodzisz niedługo :szok:, ale super , no ale dobrze że szyjka ok i że z dzidzią dobrze :-)

Vinga - hmm to pewnie nieświadomie to zrobił , Gabryś akurat było obok i się stało, biedaczek , moja też jak w histerie wpada to nie patrzy co robi .

Tesiak - fajnie że napisałaś . Ania - bardzo ładne imię , mam nadzieję że jednak czasem do nas zajrzysz i napiszesz co u Was .

Kurczak - a Ty jak ? wyprawka gotowa ?
 
vinga mam takich samych rodziców, nigdy się nie narzucają ale gdy są potrzebni to zawsze pomogą, tak ze fajnie że będziesz miała ich blisko w razie czego. Ja też jestem w szoku jak moja mała wszystko rozumie, raz zrobimy coś razem a następnym razem już ona pokazuje co i jak, teraz tylko mówię to idziemy tu i tu zrobimy to i to i ona leci przede mną, fajnie :) żeby też zakazy chciała rozumieć:sorry2: kurde Nataniel pewnie pokazuję że mamo ustąp mi bo inaczej odreaguję złość na Gabrysiu, musisz być czujna bo jednak Nataniel jest jeszcze mały
Dorcia no to gratuluję wygranej ! szczeliłaś prosto i w temat jak to Ty :) i trafiłaś fajowo. Ale masz porządek w domu :) pozazdrościć
Wasila super że wizyta udana, a Kornelka zainteresowana była? bo moja dziś w ogóle latała po pomieszczeniu a tata za nią. Powodzenia z odpieluszkowaniem :)
Aniołek czyli córunia wypięła tyłeczek do mamusi :) kobito jak Ci już niedużo zostało!!!
Amelia no bomba nocnik hehehe
Tesiak ja też już mówię że pewnie w lipcu będę nieosiągalna hehe ale to mam nadzieję przez chwilę. Buziaki dla dzieciaków

buziaki dla reszty której nie odpisałam

a ja też miałam dziś usg połówkowe, i już na wstępie (tak samo było przy Roksance) mówią że nie mierzą tu długości dziecka ani wagi, więc nie mam pojecia jakie jest wielkie, dowiem się na usg w Polsce 9 kwietnia, ale pomierzyła nóżki główkę no wszystko , 25 min samego usg i mierzenia, najechała na szyjkę powiedziała że nie widzi żeby dziecko napierało na nią, spytałam czy mogą mi zrobić usg dopochwowe to mi powiedziała wg niej jest wszystko w porządku i żebym porozmawiała o tym z lekarzem rodzinnym jak będę mieć kontrol w 24 tc, ehh ogólnie pomiary wszystkie dobrze więc myślę że nie mam się czym stresować, ale i tak czekam na to usg w kwietniu, aha i będzie chłopczyk tak jak przeczuwałam
 
Ianka- gratuluje chłopaczka! Fajnie, będzie parka:) najważniejsze, że wszystko na usg było w porządku. W kwietniu zrobisz szczegółowe badanie i bedziesz spokojniejsza.
Kornelka nie była zbyt zainteresowana usg, była zajęta rysowaniem- dostała od Pana doktora kartkę i kolorowe długopisy:)

Tesiak- miło, że zajrzałaś i mam nadzieję, że od czasu do czasu zajrzysz do nas i napiszesz co u Was. Zyczę Wam jak najwięcej przespanych nocy. Porodu współczuję, najważniejsze ze wszystko zakończyło się pomyślnie.

Amelia- fajny:)
 
Ostatnia edycja:
Ianka no to gratuluję synka :) też się cieszę, że będę miała rodziców blisko, tym bardziej, że mąż na pewno będzie za granicę wyjeżdżał. zawsze to jakaś pomoc i przyjazna osoba niedaleko :)
Nanek zawsze delikatnie podchodził do Gabrysia i powoli czujność moja zanikała, ale teraz będę bardziej uważna

jestem po treningu z chodakowską. 30 min wytrzymałam. :sorry2: jutro pewnie wyjdą mega zakwasy
 
Vinga- ćwiczenia Chodakowskiej to nie takie hop siup:) Więc brawo!
Zakwasy będą, ale i samopoczucie lepsze.
 
reklama
Wasila ile mogłam to ćwiczyłam, często przerwy sobie robiłam bo bolało oj bolało!
Amelia ale za to teraz leżę i kwiczę! :-p

a to jest świetne ZUMBA MUJER - YouTube i chyba jak się przeprowadzimy to na zumbe idę! a co! raz w tygodniu tatuś może zostać z dziećmi
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry