reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej. Cieszę się bo u nas w mieścinie Pepco otworzyli, bardzo lubiłam zawsze ten sklep i wreszcie i u nas w mieście powstał:-) Trochę się poszalało dziś w nim:-p Jutro idę w miasto zakupić sobie jakieś buty. Mam typowo zimowe 2 pary a śnieg u nas był tylko 2 dni na całą zimę, więc nie będę chodzić w zimowych Bóg wie ile skoro mogę sobie kupić fajne jakieś botki:tak:

IANKA gratuluję synusia:-) Cieszysz się?:-) Że to boy?:-) Jaka reakcji męża i córy na tę wieść?:-)
ANIOŁEK super wieści a Mała już nie taka Mała, spora Laseczka się robi, suuuper:-)
WASILA fajnie, że Mała waży już ponad kg., moja pewnie waży z pół kg skoro niecałe 400g ważyła 5.02;-) Chyba, że mniej rośnie i nawet pół kg jeszcze nie ma.
VINGA no przy takim małym Szkrabie jakim jest Nataniel trzeba mieć oczy wszędzie. Oby to jednorazowy jego wybryk:tak: Brawo za ćwiczonka, małymi krokami dojdziesz do sukcesu:-)
GABRYSKA, SAMOSIA, FUMA, MUFFI kciuki zaciskam za staranka:tak: Niech w końcu się zazieleni na forum bo cosik ostatnio zastój się zrobił;-)
KURCZAK coś Ty taka małomówna ostatnio:-) Jak nocki? Wysypiasz się?
TESIAK super, że się odezwałaś:tak: Raz jeszcze wielkie gratulacje:-) Niech Anulka zdrowo rośnie:tak:
 
Witajcie !!!

Ianka GRATULKI JAJECZEK....dziewczyny pytają czy się cieszysz? Ja jestem pewna że tak !!! A jak nie...to trzecia będzie dziewuszka !!!

Ja kochanieńkie cały dzień sprzątam...popołudniu mam mieć gości....przyjdą do nas rodzice mojego małego podopiecznego Młodego ...pamiętacie go?
I muszę odsprzątać co nie co !!! Zrobię foty...jak umyję podłogi :)
A co do zdjęć...to bałaganu faktycznie nie widać na tych zdjęciach...ale na żywo sporo plam,odbitych łapek itp. by się znalazło !!!

Vinga kochana ja też mam zakwasy...i to jakie !!! Ciężko rano wstać z łóżka a i w nocy często przy przekręcaniu budzę się ! Trzymam kciuki...dasz radę !!!
 
witam :)
obyło się bez zakwasów! aż nie wierzę :-p

młodemu ciemieniucha wyszła, super :baffled:

Dorcia a tak po prostu cię odwiedzają ci rodzice? czy może pracę będą proponować?
 
pewnie dziewczyny że się cieszę, jakoś od stycznia gdy gin mi dał 60 % na chłopaka byłam przekonana że synek jest, dawniej zawsze chciałam mieć parkę, potem jak się niunia urodziła to chciałam dla niej siostrzyczkę no ale to nie my wybieramy :) ale tak czy siak moja dzidzia i tak się cieszę, tylko jak tu oporządzać tego siusiaka hehe nie mam pojęcia. A mojemu o dziwo też bez różnicy jeszcze jak widzę jak jest zakochany w córci to i na drugą córcie by nie narzekał :) tylko dawniej się tak mówiło żeby parka ale jak się ma to dziecko to wszystko już bez różnicy kocha się tak samo_Odłożyłam własnie walizkę różowych ciuszków :) na szczęście mam sporo uniwersalnych
Dorcia nie nie narazie trzeciego nie mamy w planach !! chociaż mój głupek wczoraj mówił że róbmy od razu trzecie po czym szybko dodał że i on musi odpocząć hehe, tak że może za X lat mi się umyśli . Pewnie że pamiętamy Twojego podopiecznego, on teraz chodzi do przedszkola czy znaleźli mu kogoś do opieki ?
ejj Wy tak już ćwiczycie, ja się też muszę za siebie wsiąść, po porodzie może się odważę iść na siłownie mam 0,5 km tylko zawsze ta bariera językowa mnie hamowała. Tylko wcześniej się muszę dowiedzieć czy muszę długo czekać po cesarce żeby fitnesy uprawiać.
 
Ianka po cesarce na pewno dłużej trzeba czekać niż po naturalnym porodzie.

Dorcia to ty też szalejesz z ćwiczeniami? stąd zakwasy? :-p

Vegas pepco średnio lubię, szybko ubrania się niszczą :( ja śmigam po lumpkach ;) mam swój jeden ulubiony, markowe ubrania za grosze można kupić :tak:
 
Tesiak gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Już masz Maluszka przy sobie !

Ianka, Aniołek - cieszę się, że wizyty udane i że wszystko w porządeczku.

Muffi - jak tam nasza tabelka ?

Amelia - ano wzięłam się powoli za wyprawkę, wzięłam .......

no i Vegas - to jest właśnie powód dla którego jestem ostatnio rzadziej, dodatkowo drzemki w ciągu dnia, rano przedszkole, zakupy, potem działam, potem znów przedszkole, chwile pobyć z Córuchną, ostatnimi czasy zawsze się ktoś zjawi w tygodniu, bo w weekendy ja się smykam, potem chłopina przychodzi a o 20 to ja już w wyrku leżę w piżamce :)

Dorcia - muszę Ci powiedzieć, że masz straszny syf i bajzel na chacie :D

Vinga - świetnie, że udało Ci się poćwiczyć.

Cosik jeszcze ....... hmmmmmm, w każdym bądź razie dla całej reszty buziole :*


Dziś z Aniołkiem posiedziałyśmy u mnie, zaliczyłyśmy wstęp do tłustego czwartku za tydzień i ogólnie na słodko było :D Maluchy zadowolone :]
 
Kurczak to zbieraj się z Aniołkiem do mnie...zrobiłam ciasteczka !!! Później wrzucę foto bo czekam na "gości" ZAPRASZAM

Vinga ni z gruchy ni z pietruchy zadzwonili we wtorek że wpadną....a że mnie w domku nie było...smykałam się !!???...to się umówiliśmy na dziś . Hmmm ciekawe czy to bezinteresowne spotkanie ??? W sumie oni są całkiem w porzo....żyją ciut inaczej,maja inne priorytety ale są bardzo serdeczni !!! I oczywiście z Młodym przyjdą...moja córa już pochowała wszystko co by mógł zdemolować ...hahaha.

Ianka Młody ma nową nianię....ale zawsze mówi że nadal mnie kocha więc chyba mnie lubi :-D Od września idzie do zerówki.

Kurczak wiem kochana ...wiem że mam bajzel...obiecuję że się poprawię. A tak na marginesie znalazłam dzisiaj pod fotelem ziemniaka pieczonego....a kebab z ziemniaczkami był w niedzielę ....i Ty nie widzisz bałaganu ... bo był pod fotelem :-D
Wiecie co najbardziej mnie wkurza że mam wszystko niemodne .... bardzo podoba mi się gust Amelii...pokoik Małej CUDO !!! Ja nie umiem tak dobrac kolorów,faktur i w ogóle !
Ale dobrze jest ... ważne że mi na łeb nie kapie, nie ?
Ale się pochwalę ...moja kuchnia ( meble mają 9 lat ) jest moim projektem !!! I jestem z nich bardzo zadowolona !!! Jedyne pomieszczenie w mieszkaniu które lubię i nie narzekam ( ale tylko na meble...płytki i cała reszta do doopy są )

Oki spadam kobiałki...piwko się chłodzi...ciastka stygną ! na pewno kuknę później !!!
CMOK !!!
 
Dorcia no ja właśnie ze względu na tego ziemniaka pod fotelem tak napisałam :cool2::cool2:

Piknie mosz i nie narzekaj bo kooopa zasadzę w pucinę ;] no i miłego posiedzenia.
 
reklama
Kurczak nie masz daleko...wsiadaj w pendolino i wskakuj posiedzimy wspólnie !!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry