reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
miłego weekendu laseczki, jedziemy zaraz do mieszkania, i jak zwykle do moich rodziców.

a kupony hehe, mąż dostał ode mnie książeczkę pt "kupony walentynkowe", a tam kupony na masaż, kolację przy świecach, śniadanie do łóżka itp. są oczywiście i pikantniejsze :-D

do poniedziałku ;**
 
reklama
Amelia no to super, że test pappa wyszedł ok, co do Anemii to w sumie nie ma sie co dziwić skoro non stop miałaś wymioty, ja też walentynki spedzam z laptopem ::) męzuś oglada mecz i pije piwko, kolacja dochodzi w piekarniku zjemy razem i tyle z romantico wieczoru :)

aaa mi A też dzisiaj odebral wyniki, - sa ok na szczęście, bałam sie o siuśki i o glukoze bo ostatnio nie mam hamulcow na słodycze :) no i przy morfologi dwie strzałeczki ale to nic groźnego :)
 
Amelia...mówiłam że Pappa to tylko formalność ... cieszę się bardzo że wszystko jest ok i dzidziuś rośnie sobie spokojnie !!!
Ja z Młodą miałam anemię,kisiłam barszczyk z czerwonych buraczków...piłam...nie smakował...ale do porodu morfologię miałam idealną :tak:
A co do siuśków to połóż sobie wieczorem na toalecie "kubeczek" - może w ten sposób nie zapomnisz ???

Aniołek super że i u Ciebie jest wszystko ok... a ciężarne maja prawo do kilku "strzałeczek" ... miłego weekendu !!!

Vinga ...super pomysł !!! Mój dostał bokserki z pozycjami "łóżkowymi" ... mówi że chce wypróbować wszystkie na raz...hahaha ...ciekawe !!!

Carla a Ty jeszcze nie zacałowałaś Tomusia ??? Ja to bym go dawno zjadła !!!
Dzisiaj byłam pierwszy raz na "kijkach" ...dietetyczka umówiona prywatnie...ale będę dzwonić do polecanej dietetyczki gdzie mogę pójść na nfz...zobaczymy co to będzie.

Wczoraj byłam u urologa...okazało się że mam kamień w nerce. Franca się schowała i to on dawał mi dolegliwości bólowe w ostatniej ciąży....rozwalę dziada...zabieg 28.02...będziecie zaciskać kciuki...prawda ???
 
Ostatnia edycja:
a u nas takie walentynki że ja siedzę z wami i słucham muzyki na słuchawkach, a mój gra na play station :) ale i tak byłam w szoku bo po pracy mój luby przyjechał z kwiatami :-)i bombonierką :wściekła/y: której mam nadzieję nie ulegnę !!!
Wasila zdrówka życzę i oby się niunia nie zaraziła
Carla jak ognia będę unikać działów dla ciężarnych, ale przyjdzie wiosna to człowiek będzie chciał jakoś wyglądać i wtedy mogę wpaść, no ale jak co to będę polować na coś uniwersalnego co i po ciąży założę. co do teściów to tak , kombinują jak się da żeby i renty brać i pracować a potem kogo zostawią z długami? ja z łazienkami nie pomogę , teraz jestem na etapie meblowania w myślach kuchni! i od przeglądania zdjęć kręćka dostaje, a potem będę myślała o łazience
Ada życzę szybkiej zgody lekarza na zaczęcie staranek
Amelia nie mów mi o kondycji.. bo ja jej w ogóle nie mam, byłam dziś na spacerze z niunią wózkiem ponad godz łaziłyśmy, parę km zrobiłyśmy a potem ledwo na parter wlazłam! mdłości już przeszły? hehe mojemu też się dostało krem :) fajnie że wyniki dobre, co do morfologi to buraczki marchewka, kiwi chyba mają dużo żelaza. A taka ciekawostka tutaj każą brać żelazo w tabletkach bez sprawdzenia w ogóle krwi, ja nie biorę bo w styczniu robiłam w Polsce badania i miałam i morfologię i żelazo na dobrym poziomie, a przecież za dużo żelaza jest nie dobre
Vegas mnie też wywaliło pryszczami w 1 trym. ale już na szczęście przeszło. ja piję jedną czasem dwie kawy fusiary 1,5 łyżeczki pierwsza kawa a druga jak jest to słabsza
kurczak moja mała też dostała walentynę czekoladową od tatusia! i mogłam pomarzyć że zje obiad
Aniołek gdzie Ty dodałaś zdjęcie włosów że ja go nie widzę?
vinga bo mały wie co dobre, a ręce mamy najlepsze!!
Dorcia akurat butów to ja nigdy nie kupowałam w h&m, te na zdjęciu bardziej stonowany kolor i są fajne (ale wiadomo dla 10-latki to kolor odpowiedni ) Jak Ty to mówisz będziemy zaciskać nie tylko kciuki tego 28 lutego !!
piszecie o farbowaniu włosów, jak ja się nie mogę doczekać żeby obciąć i ufarbować i skrócić skracam już w kwietniu ale z farbowaniem miałam się wstrzymać do porodu, wy farbujecie w ciąży?
my planujemy jutro uderzyć na jakieś centrum chcę kupić buty zimowe bo mi się przedziurawiły moje trepy które mam od 6 lat a teraz może już kupię dużo taniej bo sezon się kończy, ale że jedziemy komunikacją miejską tak jesteśmy zależni od pogody
 
Ostatnia edycja:
Vinga - super pomysł z tymi kuponami :-)
Aniołek - dobrze że badania ok , a od kiedy się chodzi na ktg , bo zapomniałam ?
Dorcia - wole same buraczki :) Taka Kamasutra na gaciach , hehe dobre , to maraton Was czeka , córy nie ma to trzeba korzystać :-). Biedna z tymi kamieniami jesteś , trzymam kciuki oczywiście &&&&&

Ianka - niech się smarują chłopaki ;) , ja nie farbuje włosów w ogóle ale w sumie nie wiedzę przeszkód by sobie zrobić farbę .

Dorcia - a czego się boisz ? , najwyżej zareklamujesz i już .
 
no właśnie Dorcia zareklamujesz jak co
Amelia mój dawniej nie używał kremu wcale, dopiero jak mu sprezentowałam to zobaczył jak to fajnie nałożyć krem na buźkę, co do ktg zazdroszczę wam, tu przy Roksance miałam w 41 tygodniu , a w tej ciąży nei wiem jakoś tak się bardziej martwie że coś jest nie tak
Aniołek przeoczyłam Twoje wyniki, rzecz jasna że dobrze że wyszły dobre :)

ale mi się marzy szklanka piwa
 
Vinga- fajny pomysł z tymi kuponami:) zazdroszczę Ci mieszkania na wsi,ale nie ukrywam ze w mieście wygodniej:-)

Amelia- super, że wszytsko ok. Anemię miałam w tamtej ciąży od 2 trymestru. U mnie tabletki były ale dieta również. Przede wszystkim mięso,Ja ktg miałam dopiero w 37 tygodniu pierwsze. Pojemnik zawsze kładę wieczorem na kibelku i rano nie zapominam

Aniołek- ja w morfologii zawsze mam strzałeczki. W ciąży to normalne. Tez ostatnio mam ciagle ochotę na słodycze.Kiedy wizytujesz? Ja we wtorek:)
Wanna rogowa 90x140 - to jest to! Tylko mój mąż ma 192 cm wzrostu i nie wiem czy mu będzie wygodnie;)
A Twój Cię rozpieszcza- tylko się cieszyć!!!

Dorcia ja na temat butów sie nie wypowiadam. mam tendencje do ich niszczenia niestety, nieważne czy sa za 50zł czy za 300zł. Dla męża przygotowałam kolację.

Ianka- ja ostatnio miałam ochotę na wino czerwone. Ale jakoś przeszło na szczęście.Też dostałam kwiaty i czekoladki od męża które potem zjadł z córka:)

Vegas-
u nas brokatów jeszcze nie było, bo Nelka za mała ale często daje jej farbki do malowania palcami. Ale ma frajdę. Dobrze, że farba łatwo się zmywa.Paznokci u stóp chyba już nie pomaluję:)

Tesiak- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Mam nadzieję, że niedługo nas odwiedzisz i pochwalisz się swoim szczęściem:)

Ja dziś czuje się lepiej, ale katar nie odpuszcza. Kornela zdrowa. Ograne trochę mieszkanie i wyjdę na spacer. Świeże powietrze jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Mam pytanie do mam dziewczynek- jak przekonać dziecko do spinek, gumek, czesania? jak widzi grzebień ucieka i nic jej nie można zrobić. Jak była mniejsza nie było problemu. Nie chcę jej znowu obcinać włosków.

Ktoś wie może jak ma na imię córeczka Tesiak?
 
Ostatnia edycja:
Witam rańca :) wlaśnie pochłonełam chocapici z mlekiem :) żeby zaspokoić mały glodek :)

Vegas - co do Kawy to ja już teraz nie pije codziennie, zawsze piłam rano jedną (łyżeczka kawy rozpuszczalnej, troszkę ponad pół kubka wody i reszte mleko) teraz może wypije raz dwa razy taką na tydzień no bo niestety kawa przyczynia mi się do większej zgagi więc zrezygnowałam.

Dorcia - Ja nigdy nie miałam butów z H&M, ale pewnie jak każde mają gwarancje i zawsze można zareklamować, tylko pamiętam jak uznali mi kiedyś reklamacje na buty w Housie to nie zwracają kasy tylko dają kase w formie karty i to trzeba wykorzystać na zakupy w ich sklepie, ale z tego co wiem to dużo sklepów tak robi. Trzymam kciuki za rozbijanie kamyczka i żeby w końcu minęły te nerkowe dolegliwości na zawsze.

Wasila - Wizyte mam w środe :) co do wanny to u moich rodziców jest jeszcze mniejsza bo zwykła prostokątna ok 1m długości i mój brat - 194 cm wzrostu jakoś się w niej mieścił :) ja też swobodnie nog nie rozprostowałam :) w tej mojej rozprostuje :)

Amelia - nie miałam jeszcze ani razu KTG i nie wiem od kiedy robią... wiem, że na pewno położna mi będzie robić w szpitalu (ta z ktorą chce rodzić) bo ona będzie mnie brała na taką wizytę przedporodową.

Ianka - no nie rób sobie jaj - mam nadzieje, że zjadłaś bombonierke, bo kiedy będziesz to jadła jak nie teraz :D:D, potem będziemy matki karmiące więc możemy zapomnieć o takich smakołykach. Na grupe jakieś dwa tygodnie temu wrzucalam zdjęcie i pewnie tam dziewczyny widziały moje włosy :-)

Tesiak - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) Pociechy z dzieci i męża oraz spełniania marzeń :)

Wrzucilam na grupe zdjęcia mojej łazienki...

Miłej soboty :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniołek- ładna łazienka. Moje kolory:) Podobna do mojej jeśli chodzi o wielkość, tylko u mnie wc i wanna odwrotnie;) Cały czas przekonuję męża do tej wanny i chyba się udaje

Dorcia- przeoczyłam Twojego kamyczka,.Zdrówka
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry