reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Vinga - Widocznie synuś potrzebuje bliskosci :) ładnie ze strony męża, dobrze, że konflikt zażegnany :)

Kurczak - Co najwyżej Kawe albo soczek, o napojach wyskokowych możemy zapomnieć jeszcze na jakiś czas :)
 
reklama
Aniołek - może być :))

Dziewuszki ja się żegnam weekendowo, do poniedziałku :*
 
ANIOŁEK oj tak, właśnie teraz też tworzy jakieś dzieła. Kupiłam jej wczoraj brokaty sypkie i frajdy po pachy, za to ja mam wszystkie podłogi kolorowe:-p Ugh, czego się nie robi dla radości dziecka - dobrze, że mam płytki to raz dwa pomyję podłogi i będzie cacy:tak: Ile Ty kawek pijesz za dnia? Bo się zastanawiam ile mogłabym takich moich ''siusiowatych'' - ja robię z jednej płaskiej łyżeczki kawy rozpuszczalnej, mleko do tego i łyżeczka cukru, więc mocne to nie jest.
VINGA super, że po konflikcie. Jejku ale Ci zazdroszczę długości włosów:-)
WASILA mojemu na dobrą sprawę też foch nie minął jeszcze, ale u niego urażona duma trwa niestety kilka cichych dni:baffled: Jak mnie to irytuje.. My też nie świętujemy nie wiadomo jak Walentynek, dla nas miłość trwa cały rok i nie trzeba tego dnia sobie udawadniać czegoś:-p Co roku winko owszem jest /prócz w tym roku:-p/, ale prezenciki to rzadko, tak oboje zadecydowaliśmy, że nie jest nam to potrzebne:tak:



A, Młoda się cieszy bo od dziadków na Walentynki dostała lizaka w kształcie serca z napisem kocham cię i bombonierkę z czekoladkami;-) Pewnie i tak ja ją zjem bo ona podziubie i jej to wystarczy:-p

Uciekam pazurki w stopach umalować. Mam wenę:-p
 
Ostatnia edycja:
:* Witam się buziakowo!

U mnie w piecu szarlotka dla męża się piecze, robiliśmy z synusiem, teraz Tomek śpi (chyba) a ja skrobię do Was :)
Dostałam złotą zawieszkę, ale niespodzianka to żadna, bo raz że kazałam mu przerobić mój pierścionek na wisiorek, to dwa pokazał mi zdjęcie zawieszek i zapytał, która najbardziej mi się podoba :) Ooo i to cały mój romantyczny mąż.
My walentynek jakoś specjalnie nie obchodzimy, ja tam powtarzam że my walentynki mamy codziennie :) (taaa yhyy).

Kurczak yyy Ty urodziny miałaś czy o co chodzi bo zgłupiałam :) Ile lat bym Ci dała? Jakoś 27-28. Moja Nela zawsze chętnie wychodzi z p-kola, za to ze żłobka nie chciała czasem wyjść :)
Konkurencja straszna widzę :) Nela też strasznie zakochana a tatusiu, a zazdrosna o niego jak nie wiem.
Ada to trzymam kciuki za szybkie i owocne rozpoczęcie staranek!
Vinga jestem z Ciebie dumna :* Tak trzymać! Ja uzywam kremu bb z rimmela, nie wiedziałam że przy karmieniu trzeba uważać, hmm. Ale w sumie w ciąży nie powinno się niby paznokci hybrydowych robić, ja robiłam i moja kosmetyczka mówiła że w życiu czegoś takiego nie słyszała...
Oby Gabrysiowi minęła ta faza, bo to potrafi umęczyć... Jak Tomek ostatnio 2 dni dawał czadu bo nic nie spał to też byłam zmęczona, a Ty jeszcze masz Nataniela w domu więc już całkiem...
Super że mąż spokorniał i przeprosił, a co dostałaś?? 30 km do miasta to faktycznie sporo... A jak z Twoim kroczem??
Vegas ja w sezonie cieplejszym nie uzywam nic poza kremem do twarzy, ale zimą i jak jest chłodniej to nakładam ten krem bb jako dodatkową warstwę ochronną, bo to nawet jak tapeta na twarzy nie wygląda.
Fajnie że Martynka ma takie zdolności, Nela bazgroli okrutnie ;) Za to puzzle by układała non stop.
Amelia pokój idealny, cudeńko normalnie. Co do biegówki to na pewno się przekona, Nela po pierwszych podejściach się zniechęciła, za to później bez biegówki z domu nie wychodziła.
ŁÓżko kupiliśmy jej 140 cm długie, bo i tak chciałam drugie dziecko, więc nie było sensu większego kupować skoro później kupi się piętrowe dla dwójki.
Wiadomo że jak jest się samej z jednym, a co dopiero z dwójką to jest się "uziemionym", ale mi nie chodziło o to, żeby Vinga już na siłownię biegła, tylko właśnie o pomalowanie się i zrobienie czegoś dla siebie, niekoniecznie poza domem :)
Dorcia zaraz muszę zerknąć co z Twoją pracą... A miałaś iść do dietetyka, umawiałaś sie już?? Ile w ogóle kosztuje taka wizyta?? Ja piekę mężowi ciasto i tyle, on nie jest wymagający.
Wasila obyście się szybko pogodzili, ale ja też nie kumam co Ty masz robić jak nie siedzieć w domu?? Przecież na spacery wychodzisz, więc o co cho?? Faceci są czasem jacyś dziwni... Ja mojemu mówię że na bank zazdrości i dlatego czasem coś głupiego walnie, bo sam by chciał w domu z dzieckiem siedzieć i "nic nie robić".
Aniołek ja też bym chciała nowy sprzęt, ale u nas w planach wakacyjnych remont łazienki, więc mam nadzieję że ten laptop jeszcze z 1,5 roku pożyje.

Laski potrzebuje inspiracji na łazienkę mikroskopijną... Pomożecie coś?? Prysznic, kibelek, pralka, umywalka i wsio, no i jeszcze jakiaś szafka pod umywalką.
 
Carla- ja mogę zamiast doradzić sie podpiąc pod Twoją prośbę:) Też planujemy na lato remont łazienki, tylko cały czas nie wiemy czy wanna czy prysznic z głębokim brodzikiem. Zwiedziliśmy otstanio kilka salonów łazienek i zainspirowało nas kilka ich propozycji. Ale co z tego wyjdzie to zobaczymy. My chcemy zrobić remont tanim kosztem tzn mąż ma zamiar zrobić wszystko sam. Polecam obejrzeć tez Łazienka - Wnętrza - Deccoria.pl - łazienki z pomysłem
i Łazienka - Wasze Wnętrza Leroy Merlin

Ja dziś czuję kompletną niemoc, dobrze ze córka dziś współpracuje i jest grzeczna. Martwię się, żeby jej nie zarazić. Póki co faszeruję ją wit. C.
Niestety dzisiejszy dzień spisuje na straty, mam lekko podwyższoną temperaturę i mój organizm domaga się odpoczynku:)

Co do tego siedzenia w domu- faceci myślą, że my naprawdę "siedzimy" na tyłku.Wszystko robi się samo....
 
Ostatnia edycja:
to ja jako niedawno remontująca łazienkę może powiem co u nas jest
Wasila teraz u teściów mamy kabinę z głębokim brodzikiem, w dodatku bardzo dużą, coś w tym stylu
kabina-prysznicowa-z-hydromasazem-kabiny-prysznicowe-120x85-san-marino-1048862z0.jpg
w każdym razie, teraz do mieszkania kupiliśmy z płytkim brodzikiem i mniejszą (chyba 90cm), bo ta duża jak dla mnie jest niepraktyczna. do tego małą umywalkę nablatową, kibelek do zabudowy. a szafeczki mąż sam ma zrobić. co do pralki to poluję na samsunga 7kg.

zrobiłam prezent dla męża :) trochę śmieszny ale jest, tzw. kupony hehe.
 

Załączniki

  • kabina-prysznicowa-z-hydromasazem-kabiny-prysznicowe-120x85-san-marino-1048862z0.jpg
    kabina-prysznicowa-z-hydromasazem-kabiny-prysznicowe-120x85-san-marino-1048862z0.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 22
Vinga- a jak będzie z kąpaniem chłopaków w prysznicu z płytkim brodzikiem? Moja to lubi popluskać się w wodzie i i mojej mamy jest jest tragedia z myciem- mają tylko prysznic płytki. Mnie osobiście te głębokie też nie przekonują a wanna zajmuje sporo miejsca.Chcę większą łazienkę!!!! ;)
Pralkę mam Samsunga i jestem zadowolona. Tylko ja trochę mniejsza 6kg ale pojemna też jest.
Ja nie mam nic dla męża. Nawet muffinek nie zrobię. Leże pod kocem cały dzień:)
 
Hello WALENTYNKI !!!

Ja kochanieńkie nie szaleję z kasą w ten dzień ...choć pewnie gdybym spała na forsie to inaczej bym mówiła...wiadomo że kocha się przez cały rok...i nie tylko od święta powinno się to celebrować ,ale wiadomo jak to jest !?
Więc ja dzisiaj kupiłam ptasie mleczko w kształcie serdusia i bokserki w serduszka ( mój śpi w bokserkach) i ot cały prezent. Zrobię jakąś fajną kolacyjkę...wineczko...łóżeczko ( córa śpi u koleżanki)

Wasila jak to nie masz nic dla męża a BUZIAK ???
t_p_detail

aaaaaaaaaale bucior mi się wkleił....takie dostała córcią od taty buciki....wariaty...ja się pod tym nie podpisuję !!! Jestem zła...ale co ja mam do gadania !? Ja też dostałam podobny fason ...i tu mam pytanie...czy macie buty z H&M ??? Czy są trwałe???

Chorowitkom...ZDRÓWECZKA !!!

Vinga super że mężuś wie że źle zrobił... dobry chłopina z niego !!!
Kupony...nie kumam ???

Jeśli chodzi o łazienkę to mam wannę ( rzadko używaną) i prysznic z płytkim brodzikiem. Kiedy młoda była maleńka nie mieliśmy wanny...kąpałam ją w wanience na stojaku, później w miedniczce wstawionej do prysznica...ucierpiał na tym mój kręgosłup.
 
Ostatnia edycja:
Carla - ale smaka robisz tą szarlotka :) mmmmmmm

Vinga - kupony moówisz heh - pochwal się chociaz na co ?? :-):-)

Wasila - wspolczuje choróbska, kuruj się kochana....

Vegas - pazurki w stopach?? podziwiam za chęci :) mi już brzuś przeszkadza :) z obcinaniem mam klopot a co dopiero z malowaniem :)

Dziewczyny co do łazienki, to ja też mam malutką ok 2,5-3 m2 dokladnie nie pamiętam, mamy wanne rogową 90x140 (prysznica sobie nie wyobrażam), kibelek podwieszany zabudowany, umywalka z szafką szer 50 cm i regal taki z koszyczkami, no i wszytsko się jakoś pomieściło, plus taki że pralkę mam w pomieszczeniu gospodarczym :) chcialam Wam wrzucić fotki, ale własnie się zreflektowalam, że przecież wszystko mam na starym kompie :-):-)

Mężuś wrocił z pracy oporządza pstrągi, troszke się na niego zdenerwowałam, i łezki mi poleciały ale to chyba wina hormonów, oczywiście nic złego nie zrobił, tylko znowu nakupował mi prezentów..... a ja glupia bo mi szkoda że kase wydał, bo już dalby se dupy siana, laptop mi wystarczy....
 
reklama
HEJ , Ja walentynki spędzam z laptopem między nogami :) ,żeby nie było to kupiłam mężowi krem przeciwzmarszczkowy pod oczy , niech wie że nie tylko ja się starzeje :), i to tyle wróci pewnie będę już spać .
Jako że miałam dziś randkę z ginem , pochwale się że moje testy Pappa wyszły dobrze , kamień spadł mi z serca , strasznie się bałam że coś wyjdzie nie tak . Poza tym mam anemie i tsh 2,6 więc niby lepiej ale i tak za dużo , muszę milion badań zrobić i znów dziś siuśków zapomniałam :cool2:, już trzeci raz , następnym razem na drzwiach wc sobie zapisze żeby sikać do kubka .

Kurczak - że ja do takich wniosków nie dochodzę,:-) a ja bym ci dała z 22 -23 .

Vegas - nie oglądałam tego filmu , to w tv leciało ?

Wasila - też się zastanawiam co niby miałabyś robić ? , mój też myśli że wszystko samo się robi .

Vinga -mój by musiał miesiącami pokutować i nie wiem czy bym mu wybaczyła :) , co to za kupony hmm ?

Carla - ja chyba kupie 160 bo raczej będę stawiać na dwa osobne łoża. Ja wiem o co chodziło :) ale też w własnego doświadczenia wiem że jak się wyjdzie z domu do ludzi to zupełnie się inaczej czuje i na świat patrzy , i z drugiej strony jak się człowiek wytapetuje , wymaluje , paznokcie zrobi i w domu siedzi to nie ma to takiej mocy wtedy :) A w jakich kolorach chcesz łazienkę?

Wasila - zdrówka ! , moi rodzice mają taki prysznic głęboki ale mały i z siedziskiem dla mnie to jest masakra :) , jak się tam myje czasem to mam klaustrofobię :), tu mam wannę ale w wawie jest prysznic i w baseniku ją kąpałam jak była mała a teraz wchodzi , trochę się pobawi ale żeby ją umyć muszę z nią wejść .

Dorcia - fajne buty , gdyby były czarne , sama mogłabym chodzić , miałam butki z h&m ,ale to raczej sandałki , takie jedno sezonowe, ale takich zabudowanych nie miałam nigdy .

Aniołek - ja Cię proszę , Ty się ciesz kochana , że mąż o Tobie myśli i chce Ci przyjemność sprawić :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry