reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Chyba odkryłam przyczynę płaczu i braku snu podczas spacerów. Dzisiaj założyłam mu inną czapkę i dałam butlę przed wyjściem i wiecie że spał grubo ponad 2 godziny? A w sumie na dworze byliśmy 3 godziny.

Samosia ale laska, a brzuch miała mega duży. Wrzuć tu jakieś linki do zdrowych obiadów. Co do spokoju to już mnie dziś wkurzył, bo wyrzucał zawartość odkurzacza w kuchni i nasyfił na podłogę, którą dziś umyłam i oczywiście w nosie to miał.
Aniołek ja maluję się codziennie, bo po prostu lepiej się wtedy czuję, a mój makijaż to nałożenie kremu bb na twarz, tuszu na rzęsy i delikatnie podkreślam brwi kredką jak henna mi się zmyje.
ianka nie kupuj ciążowych jak już masz, ciąża się szybko skończy. A tesciowie pazerni? Hmm nie brzmi to fajnie, ogolnie pazerni ludzie są okropni.
A młody już ma 3,5 miesiąca, ale to zleciało :)
Vinga uff na spacerze zastanawiałam się czy dobrze mnie zrozumiałaś :) Dla swoich dzieci mamą jesteś najlepszą, ale chłopcy nie będą szczęśliwi mając nieszczęśliwą mamę. Daj sobie czas na dojście do siebie po porodzie i ciąży,a tymczasem zacznij od wytuszowania rzęs, zaraz lepiej się poczujesz :) Póki karmisz to wiadomo że jakiejś diety nie zastosujesz, ale może zaczniesz patrzeć na to co jesz żeby troszkę wagi zrzucić? Ja na zdrowym jedzeniu się nie znam, ale zaczęłam zamiast słodyczy jeść owoce czy pić koktajle owocowe, a to dla mnie sukces to słodycze kocham :) Jedyne czego sobie nie odmówię to ciast i czekolady, za bardzo lubię hehe :)
Ja mam łatwiej bo Nela starsza i jak coś to mąż musi tylko Tomka ogarnąć a ja mogę iść, ale wierzę że z czasem i Ty znajdziesz czas na wyjście np. do fryzjera (ja chodzę z Nelą, poza tym mam blisko domu). Trzymam kciuki żebyś wszystko sobie ułożyła i pokochała siebie :)
Wasila ja tez bym się zafarbowała, ale szkoda mi moich naturalnych. Niestety mysl o farbie ostatnio męczy mnie coraz bardziej...
Ada cześć, co u Ciebie?
Kurczak coo? Ale o co chodzi z tym zakochaniem, mąż coś Ci zrobił ;) ??
 
reklama
czekamy na pozwolenie na starania od lekarza :/ wyszlo ze P mial bardzo silne leki i ma uszkodzone plemniki.
 
Ada parę stron wstecz jest lista - co u Ciebie, jak staranka ?

Carla - siiiiii, trafiłaś ......
To ile mam tych lat Twoim zdaniem :D


Muszę po moją Córuchnę przyjeżdżać do przedszkola tak jak przed zimą, kolejny dzień z rzędu mega płacz, ogromne łzy - bo przyjechałam po Nią za wcześnie, powiedziała, że ona nie zdążyła się jeszcze pobawić :confused: ...... od rana. Z Biura dziś znowu przylecieli bo Karolka płaczę i co się stało :angry: a i tak pojechałam już później niż wczoraj - jeszcze źle.
 
Ada ale przynajmniej znacie przyczynę, to też sukces - także trzymam kciuki mocno mocno !!
 
zrobiłam makijaż, pomalowałam paznokcie. zadzwoniłam też do mamy, żeby zapisała mnie do swojej fryzjerki, chce obciąć włosy tak do połowy pleców i walnąć sobie jakiś kolorek. ;-)
Carla jakiego kremu bb używasz? podobno niektórych nie wolno stosować przy karmieniu piersią :szok:



a ja w ogóle tak myślałam, żeby tą naszą listę ciążowo/dzidziusiować umieścić w naszej grupie i potem edytować jak chcemy coś zmienić?? zawsze do wglądu by była

Ada powodzenia życzę :)

Amelia śliczny pokój ma twoja córa. ja w weekend przystępuję do malowania obrazków w dziecięcym pokoiku. mam nadzieję, że się nie zbłaźnię :-D
 
Ostatnia edycja:
Vinga ja tez wlasnie siedze u fryzjera z farba na glowie. Pozniej regulacja brwi w domu. Trzeba cos zmienic.
 
Co do makijażu to u mnie to podstawa - nie cierpię siebie bez makijażu:-p Ale u mnie to wytuszowanie rzęs, kredka czarna i czasem puderek, ale rzadko. Po 1 trym. mam ładną cerę, więc nie chcę niepotrzebnie się tapetować;-)

VINGA no brawo, widzę zaczynasz działać:-)
SAMOSIA no brzuszek babeczka ma rewelacyjny:tak:
KURCZAK hehe lepiej, że Karolinka lubi przedszkole niż jakby było w odwrotną stronę:-)
CARLA no ja teraz też miałam ze sklepu fryzjerskiego prostownicę, 5 lat była sprawna, z Jaguara. Bardzo sobie chwaliłam:tak: No musi mąż popatrzeć na tę prostownicę, na razie chodzę w naturalnych pseudo lokach i nie ma źle, trochę włosy odpoczną.
ADA mam nadzieję, że będziecie mogli szybciutko postarać się o dzidziusia:tak:



Ale się czuję śnięta.. Pospałam od 17.30-19.30 i pobolewa głowa, nic się nie chce:-p Ah.. Może sok marchewkowy postawi mnie na nogi:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry