reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Samosia - no no no, największe wrażenie na mnie robi fota nr dwa - jakby w ciąży nie była :))

Carla - wszystkie mamy rację, i Ty i reszta - Vinga musi sobie to wszystko poskładać do kupy i na pewno wszystko się ułoży a może już jest lepiej :]
 
reklama
O jacie ale wieści z rana :) Tesiak ogromne gratulacje - piękną niespodziankę nam zrobiłaś :) no i że córeczka heh, ja obstawiałam chłopczyka :) Dużo zdrówka dla Was :) no i czekam na relację :)


A ja byłam rano na badankach potem na chwile w firmie i ledwo żyje, strasznie sie szybko męcze, teraz chwilkę poodpoczywam a później jakiś obiadek trzeba ugotować..

Zaraz postaram się Was nadrobić :)
 
Samosia - musisz wrzucać takie foty :D ale brzuszek po porodzie wow :) ale to wymaga mase cwiczeń i wysiłku, ja mogę zapomnieć o takiej figurze, zbyt leniwa jestem.

Amelia - pokoik cudny :) Masz taką samą komodę jak ja Julce kupiłam :) ściany w kolorze uniwersalnym, dodasz kilka elementów chłopięcych i będzie jak znalazł :) Sukienka super, ja już do konca ciąży postanowiłam nie kupować żadnych nowych ciuchów, czekam na wiosne i pozbycie się brzuszka :) a potem jesteśmy umówione z Wasilą na zakupy :-):-)

Carla - no to czekam na fotki, z Tym dbaniem o siebie to w sumie masz racje ... ja przyznaje się bez bicia też się zapuściłam, nie maluje się codziennie tylko wtedy jak wiem, że ktoś ma przyjechać albo ja gdzieś jadę, ale mam nadzieje, że jak będzie dziecko że przynajmniej na podkład i tusz będą chęci i czas :) Ale w marcu jeszcze przed porodem mam w planach fryzjera, trzeba jakoś wyglądać jak się niunia urodzi :)

Vegas - Rafaello dobra sprawa, ale u mnie musi być coś z czekoladą :) pochłaniam wszystko co czekoladowe ostatnio :)

Wasila - no no faktycznie ambitnie, córcia w bibliotece, ja nie nawidze czytać... heh

Ianka - nie przejmuj się teściami :) bo to tylko teście :-):-)

miłego dnia.
 
Tesiak moje ogromne gratulację!! niech córcia chowa się zdrowo
Amelia ładna ta sukienka, ja niby mam jakieś ciuchy ciążowe, ale to będzie wiosna lato, więc mam parę tuniczek które i po ciąży będą ok, u mnie jest tylko ten problem że ja im dalej w ciąży tym większe kompleksy o i wtedy jestem podatna na kupowanie ciążowych ciuchów mimo że wiem że to na chwilę. gorzej tylko jeśli wiosna nie przyjdzie niedługo bo za cholerę w kurtkę się już nie zasunę za miesiąc
Vegas przesłodkie to zdjęcie
Wasila ehh no właśnie łatwo to się tylko mówi, zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Moja niunia też piję z normalnego kubka już chwilę, jak ja mam herbatę u kubku ona inaczej nie chce :) a że moja jest gorąca tak jej muszę zrobić osobno
Carla,kurczak aniołek teściowie to raczej długo nie dadzą żyć , są zbyt chciwi żeby tak sobie podarować... no ale szara rzeczywistość.
Carla jeju Twój mały ma już 3.5 miesiąca !!
Samosia ale babeczka ma figurkę boską! pozazdrościć, ale jak w ciąży tyko brzusio jej rósł
 
dobra, powiiedzmy, że dzieci śpią :sorry2:

Carla ty to potrafisz człowieka obudzić heh :-p. absolutnie urażona się nie czuję i wiem, że masz rację, ale chyba faktycznie potrzeba mi było kopa w doope. teraz to widzę, że od kiedy pojawiło się dziecko, to gdzieś po drodze zagubiłam tą swoją kobiecość. starałam się być jak najlepszą matką a o sobie zapominałam... i masz rację, że muszę coś z tym zrobić, bo to co się ze mną dzieje nie odbija się tylko na mnie. czuję się źle ze swoim ciałem... już nie pamiętam kiedy dałam się mężowi dotknąć. no i się poryczałam. mam super męża i śliczne dzieciaki ale i tak nie jestem szczęśliwa, bo nie cierpię siebie... muszę wziąć się w garść... a tymczasem obiad zrobić
 
Ianka-tesciowe dają w kość?a może mąż niech z nimi porozmawia,Ty sie nie możesz denerwować.
Aniołek-a co z włoskami bedziesz robić?podciecie czy jakaś wieksza zmiana?
Mnie takie osoby jak ta dziewczyna mega motywują.W sumie ja na szczescie mam silną wolę i poki co trzymamy się z męzem dzielnie planu diety :)
a jak mam chwile zwatpienia to ogladam takie wlasnie zdjecia i watpliwosci znikają w sekunde :D
 
Vinga :) grunt to pozytywne myślenie :) będzie dobrze :) :-):-)

Samosia - no właśnie sama nie wiem, kolor na pewno zostawiam taki jak mam, ale nad scieciem się zastanawiam :) czy nie skrócić ich na równo np do ramion, ale z drugiej strony zawsze chciałam mieć długie :) ehhhh dylemat :)
 
Samosia- zdjęcia motywujące. Ta kobieta ma idealną figurę nawet w 39 tc.

Vegas- śliczne zdjęcie. Ja tez mam kilka podobnych z moimi dziewczynkami.

Carla-
zgadzam się, makijaż powinien być codziennie. Ja bez umalowanych rzęs nie wychodzę, paznokcie maluje wieczorem kiedy mała spi. Natomiast wyjście do fryzjera przy takim maluchu to już nie jest takie proste.

Vinga- Co do figury- żadne facet nie powinien powiedzieć kobiecie miesiąc po porodzie : Jak Ty wyglądasz? Skoro ciąża trwa 9 miesięcy to kobieta powinna co najmniej pół roku mieć czas na powrót do formy. Zacznij ćwiczyć w domu. Poczujesz się lepiej, ciało też zacznie się zmieniać. I nie dołuj się. Maluchy są najważniejsze.

Aniołek
- moja kondycja tez już nie ta. Właśnie wróciłam z córką z salonu zbaw dla dzieci. Nie nadążałam za nią!! Ale i ona sie wymęczyła, bo zasnęła w foteliku,
Ja tez chce odwiedzić fryzjerke przed porodem. Marzy mi się farbowanie, ale wróciłam do naturalnego koloru i szkoda mi teraz włosów.

Boli mnie gardło:szok:
 
reklama
Vinga - będzie dobrze, poukładasz sobie wszystko - dasz radę - wierzę w Ciebie :*

Aniołek, Wasila - dołączam do klubu :]


ehhhhhhh zakochałam się na nowo :cool2: to tak pod jutrzejszy dzionek ...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry