reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
I ja się witam w "piękny" dzionek :)

Dorcia - odnośnie Tesiaczka dzianks - fajnie mieć rocznice w okolicach "takich dat" - my mamy np. w Mikołajki :)

Aniołek - a jednak kawka dzisiaj, masz racje, trzeba jakoś umilić sobie ten cudny dzionek.

Carla - jak Aniołek pisze - dawaj foty, mu Cię tu zaraz zlustrujemy - pewnie kolejna "gruba" ;]
 
reklama
Hej , u mnie też leje itp , znów nie poszłam na badania , nie chce małej ciągać na ten deszcz . Może jutro się uda . W piątek znów mam wizytę , właściwie to chyba będę chodziła do dwóch ginów . Rozglądam się za Majkowym łóżkiem , nie chce ostatnio w łóżeczku spać : / , nawet jej odkręciłam jeden bok i podoba jej się ale za cholerę nie położy się spać , i śpi ze mną , w rezultacie się nie wysypiam bo się wierci strasznie i pcha :) , nie wiem może to przez tą chorobę ? , nigdy nie było problemów ze spaniem .

Dorcia - dzięki za info od Tesiak , ja dlaej stawiam na 14 - ego :)
 
my już po wizycie u lekarza... i wychodzi na to, że Gabryś został źle zdiagnozowany! Pan doktor jest specjalistą od stóp szpotawych i to absolutnie nie są takie stopy! nazwali je stopami fasolkowymi. pokazali jak je ćwiczyć i na kontrolę za 3 tygodnie.

mam nastrój depresyjny. pokłóciłam się z mężem :( do wszystkiego potrafi się przyczepić. dziś się dowiedziałam, że żałuje, że kupiliśmy mieszkanie! tak jakbym go do czegoś zmuszała. potem poszłam do sklepu - wydałam 30zł - to zrobił mi raban, że za dużo! aż w końcu wytknął mi, że o siebie nie dbam... wiecie co, ostatnio mam dość życia z nim :( on chyba myślał, że zmotywuje mnie tym, ale tylko doła przez to złapałam i co.. i zjadłam przed chwilką całą paczę ciastek... ja rozumiem, że chciałby mieć piękną,. szczupłą i wypachnioną żonę... ale niestety, z dwójką maluchów, sprzątaniem i gotowaniem dla księciunia to już nie mam siły sobie make-up'u zajeb.istego strzelić. za sukces uznaję dzień w którym uczeszę włosy bez ryku Nataniela.. eh ciężki los matki polki :(
 
Uff Vinga no to kamień z serca, szybka rehabilitacja i stópki będą cacy :)
Przykro, że takie słowa padły z ust Twojego męża, facetom nie dogodzi, może ma jakiś zły dzień i szuka dziury w całym, mam nadzieje, że sie pogodzicie :)
 
Kurczak -następny chudzielec , tyle to ja mam teraz :)

Vinga - super cieszę się bardzo :-) , faceci potrafią być okrutni , chyba najpierw mówią a później myślą ,jesteś ledwo po porodzie z dwójką małych dzieci halooooo kiedy masz mieć czas dla siebie? , chyba bym go w doopę kopła z to i kazała wynająć niańkę do pomocy , wtedy będziesz wypoczęta i zadbana . Zdenerwowałam się !
 
Hej laseczki


Dorcia
- dzięki za info o Tesiak,. czekamy czekamy.....

Kurczak
- chciałabym tyle bez ciąży ważyć.Dla pocieszenia!

Dodatkowo przybrane kilogramy służą matce i dziecku w różnych proporcjach:
- dziecko: 3 do 4 kg
- macica: 1 do 1,5 kg
- wody płodowe i łożysko: 1,5 kg
- piersi: 400 g
- objętość krwi: 1,5 kg
- rezerwy tłuszczu: 2 do 3 kg
- zmagazynowana woda: 2 kg

Jak się zsumuje te kg to nie jest źle;)

Vinga cieszę się, że to był fałszywy alarm z nóżkami. Co do męża- pewnie gorszy dzień. Za kilka lat nie będzie żałował, że kupiliście mieszkanie. To naprawdę rozsądna decyzja. Pewnie jak każdy facet boi się, czy podoła utrzymać rodzinę itp.
Co do jego słów - bez komentarza!Umawiaj sie na wizytę do fryzjera, kosmetyczki jak najszybciej a jego zostaw z chłopakami. Niech wie, że dbanie o siebie wymaga poświęcenia obu stron mając dwójkę maluchów.

Amelia- mieliśmy pójść na Karierę Nikodema Dyzmy, ale nie mogę znaleźć opiekunki:( Więc chyba będę zmuszona wykombinować coś innego. Dobrze, że jeszcze za bilety nie zapłaciłam. Jesienią wybierać się z Kornelią do teatru lalek i już nie mogę się doczekać jej reakcji:) Moja śpi w normalnym łożku od czerwca ale i tak co noc przychodzi do nas. Spimy więc w trójkę. I łoże chyba za małe się robi!

Wczoraj zapisałam moje dziecko do biblioteki, wypożyczyła sobie pierwsze książeczki i była pod takim wrażeniem, że chciała z nimi spać:-) Fajne są te pierwsze razy dzieciaczków.
 
Vinga - super że taka diagnoza, za niedługo stópki będą piękne - zresztą i tak są. Co do chłopa - może ma gorszy dzień, może chciał dobrze a nie wiedział jak się za to zabrać - nie mniej jednak przeprosiny konkretne powinien mieć w zanadrzu ! Nie jesteś ze stali, starasz się jak możesz ... powinien to widzieć i docenić ! Tulę mocno :*

Amelia, Wasila - ale po Was tego nie widać !!!!!!!!! Z pewnością jesteście wyższe od biednego kurczaczka :)

Wasila - poważna sprawa z tą biblioteką :)) ale jaka wzorowa mama z Ciebie :*
 
Amelia moja Młoda sama sobie wybrała łoże do spania kiedy miała niecałe 3 latka - oczywiście pomarańczowe ( wiadomo że zrobiłam tak żeby wybrała akurat to które mnie się podobało ) I pięknie w nim spała...wiadomo że jak miała gorsze dni to przybiegała do nas nad ranem...ale trwało to niecały rok i po sprawie !!!

Vinga super...wiedziałam że będzie dobrze !!! Troszkę rehabilitacji i nózie będą idealne !!!
Co do chłopa...zabiła bym !!! Nosz cholera co on sobie myśli....przy dwójce dzieci nie ma opcji leżeć i pachnieć ....uhhhhhhhhhhhh...ale Wasila mówi dobrze...dbanie o siebie kosztuje i sporo pieniędzy i sporo czasu !!!

Wasila ja pamiętam pierwszą książeczkę Młodej...ale była starsza od Twojej niuni...wcześnie zaczynacie :-D super !!!

A u mnie wczoraj zawisła "burza gradowa" nad moim związkiem....niby nic...a się tak pożarliśmy ,że szok !!! Kiedyś pisałam że się nie kłócimy z mężem...cofam to...raz na jakiś czas musimy się pokłucić jak widać ....i to o taką totalną pierdołę !!! Ehhhhhhhhhhhh
 
reklama
Vinga Twoj maz z prwnoscia na codzien jest wporzadku ale akurat w tej sytuacji zachowal sie jak (przepraszam za okreslenie) baran! Powiedz mu ze jak chce zebys wygladala jak modelka Victoria Secret to niech sam wyglada jak model Calvina Kleina :/ a jak taki jest oszczedny to niech sam zakupy robi.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry