reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Vinga a żal się ile wlezie, na pewno nie możesz zostać z tym sama, przynajmniej to z siebie wyrzucisz !!! Nawet po ogromnej burzy wychodzi słonko, Ciebie też to czeka !!!

Amelia, Dorcia :*

Dorcia no i kciuki trzymam !

To są właśnie główne myśli, które pewnie każdą z nas męczą - niby 21 wiek, takie cuda techniki, możliwości a zdarzają się takie rzeczy jak sprawa z bliźniakami, choćby krocze Vingi.

Wasila widzę, że wspomnienia z porodu mamy podobne, też nic nie zrobiłam, ale jak się już ma tego nowonarodzonego, to jakoś inne tematy odchodzą na dalszy plan. Nie dam sobie ręki uciąć, ale to jak się potoczył mój poród i że zakończył cc w dużej mierze zawdzięczam nocnej zmianie położnych - widocznie tak miało być :/

Carla nienawidzę gotować !!! Widzę, że byłaś tam gdzie ja w 2012, albo ja tam gdzie Ty :D mam na myśli nadmorską miejscowość :))
Nie oglądałam całego DDTVN, ale Wasila tu linka zapodała, więc zaraz zajrzę, ja i tak mam zdanie wyrobione - nie pozwolę zaszczepić Synka wcześniej niż jak skończy 3, 4 miesiąc - jedynie to w szpitalu, nie będę tam szaleć, a później będę zwlekać !!!
 
reklama
Hej laski

Przepraszam nic dziś nie napiszę…. jestem wykończona i do tego przyszła @, więc umieram z bólu. Wogole dziwny ten cykl… tylko 24 dni ;/
 
Ja też się tylko odmelduję, że żyje, przeczytałam co napisałyście, ale jakoś chęci i weny brak... zmęczona jestem....
Miłego wieczorku. Buziaki dla wszytskich
 
Vinga noo na pewno umrze, przecież pneumokoki to takie potwory :/ Szkoda tylko że żyją sobie spokojnie w nas od wieków. Mi powiedziała że jak nie zaszczepię to będzie mi ciągle chorował- takiej durnoty dawno nie słyszałam. Dobrze że mój mąż otrzeźwiał w tym temacie, doczytał i stwierdził, że szczepienia nie są takie jak myślał. Dziś mnie zagiął stwierdzeniem, że szczepienie przeciw wzw b jest głupotą bo i tak nic nie daje.
ianka bardzo dobrze że nie ma tam szczepienia przeciw gruźlicy i wzw b, jak ja żałuję że się złamałam w szpitalu :( Ehh ważne żeby wiedzieć i być świadomym co się dziecku wstrzykuje i podjąc świadomą decyzję.
Amelia nie dziwię się jej, ja też tak bym zrobiła... Ale to musi być strasznie ciężka decyzja :(
Wasila dzięki za link, mąż oglądnął.
Kurczak przybij piątkę, gotowanie jest bleee ;) A kto u Was kucharzy?? U mnie mąż :) Ja czasem też, ale biedna wtedy jestem... Byliśmy oglnie w Mrzeżynie bo mój M. ma tam ciocię i mieszkał tam 5 lat, a w Rewalu i Kołobrzegu byliśmy na wycieczkach :) Rewal jest super.
Muffi jak fajnie ze ja okresu dalej nie mam :) trzymaj się
Aniołek buziaki :)
Dorcia jak tam????????????????????????????
 
Muffi buuuu:no:

Carla
kurcze nie oglądałam ...zazwyczaj oglądam a dzisiaj nawet telewizora nie włączyłam niestety:-(

No tak ja jestem już "PO" rozmowie... i tak...byłam jedną najbardziej zainteresowaną podjęciem pracy !!! Byłam w szoku kiedy zobaczyłam jakie są moje "rywalki" otóż jedna...kompletnie tempa panienka z tipsami - po wyjściu stwierdziła że rekrutująca to dziwka bo kazała jej ściągnąć tipsy,bo się jej wciągną w wyrzynarkę do nadruków !!!:shocked2:
Druga cały czas powtarzała że na bezrobocie musi mieć papierek że jej tu nie chcą :eek:
Trzecia była jak na moje oko "lekko wstawiona" i wyszła po minucie...czyżby się kapnęli że wypita !?
I przyszła moja kolej....i wszystko super, fajnie...sprawdzili mnie manualnie...pasowało że znam język angielski, że mam prawko,że znam Corela ( choć nie znam) i ...zadzwonią ...bo jutro mają kolejne 5 dziewczyn do "przesłuchania".
Więc czekam...choć wątpię że się uda...nie mam szkoły w tym kierunku...chcieli dziewczynę z praktyką...też jej nie mam ! I najlepiej zarejestrowaną na bezrobociu...też nie jestem !
A praca...hmmm...ogólnie rzecz biorąc to jest drukarnia...niezłe warunki pracy-możliwość brania "pracy" do domu,sympatyczni ludzie ... naprawdę fajnie to wygląda...ale wątpię...naprawdę wątpię !!! Choć praca...chyba marzenie !

Spokojnej nocki babeczki...czuję się jak wyżuta guma balonowa...
 
Hej Laski. Ale zimnica u nas, brrr. Ale i tak wolę zimę od lata:-p

AMELIA Boże jakie to przykre co napisałaś o jednej z sierpnióweczek:-(
DORCIA trzymam kciuki by zadzwonili, nadzieje trzeba mieć do końca:tak:
ANIOŁEK odpoczywaj:*
VINGA przytulam:*
CARLA teraz chcemy jakieś rodzinne, ale nie mamy konkretnego jeszcze upatrzonego;-)
MUFFI współczuję bolesnego @;*

Mój 20tc;-) 20 tc.JPG
 

Załączniki

  • 20 tc.JPG
    20 tc.JPG
    14,4 KB · Wyświetleń: 24
Ale cisza ... chyba faktycznie dzisiaj nieciekawy dzień był

Jutro będzie lepszy !!!
DOBREJ NOCY !!!
 
Dorcia - Trzymam kciuki by Ciebie wybrali &&&&&&&

Vinga - zgrabniutki :)

nie śpię od 4 -tej ..nie wiem jak ja dziś wytrzymam :no:
 
reklama
Hejka,

Dorcia - trzymam kciuki, żeby jednak zadzwonili :) &&&

Vegas - piękny brzusio chudzinko :)

Amelia - Biedaczku łącze się z Tobą w bólu, ja nie spałam gdzieś od 2-5 więc też zajebiście... jestem zmięta jak nie wiem co... bez drzemki w południe pewnie się nie obejdzie, jeśli zasne oczywiście...

Muffi - ale małpa z tej @

Ja też oglądałam Uwage z Włocławka, normalnie szok, a ten Dyrektor szpitala to ładna porażka, po tym programie utwierdziłam się w przekonaniu, że wzięcie położnej nie jest takim złym pomysłem, przynajmniej może jakoś szybciej będzie reagowała jak się coś będzie działo.

wybaczcie, że nie odpisze każdej, ale tyle naskrobałyście, że się pogubiłam w tym wszystkim,


Miłego dzionka i trzymajcie się ciepło .... brrrrrrr
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry