reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dodatkowe kg, bóle kręgosłupa, nieprzspane noce, hermoroidy, rozstepy, obwisly brzuch i cycki, bóle porodowe- ale jaka nagroda! Dziecko wynagradza wszystko. I kobiety-jesteśmy szczesciarami, że możemy tego doswiadczyc. Dziś bliska mi osoba, straciła te możliwość w 11tc:(
 
Helołlłłłłłł lachony ;]

DŻIZZZZZZZZZZ… ile Wy piszecie??? Nic już nie pamietam !!!

Amelia kupa z rana jak….. heheh fajną niespodziankę Ci młoda zafundowała :D

Vegas, Gabryska super fotki ;] Fajnie ze dolaczylyscie do grupy ;]

Wasila… bardzo mi przykro :(

Laski ojjj nie zachęcacie do tego macierzyństwa. ;]



I ja też NIENAWIDZĘ prasowania !!!

Aaaa no i czemu weekend nie trwa 3 dni??? I wtedy 4 dni pracy by sie przezylo… HELP !!!! Chyba muszę szybko zaciążyć… bo pracować mi się nie chce hehehe ;]
 
wiecie co, ręce załamuję.... podobno krocze pruje się dalej! mąż mówi, że zaraz do drugiej "dziurki" zrobi mi się rozstęp... no masakra!!!!

Wasila przykra sytuacja :(

już nie pamiętam kiedy my tak dużo postów dziennie produkowałyśmy :)
 
Wasila - przykro mi :(

Muffi - nie za szybko ? jeszcze jakieś 40 lat do emerytury Ci zostało …zleci ;)

Vinga - ale się wkurzyłam i ciary mi przeszły i co masz teraz zrobić ? nie wiem chyba bym jechała tam gdzie rodziłaś , niech naprawiają . Nie mam pojęcia jak to jest mieć nacięte czy pęknięte krocze ale to brzmi strasznie . A boli Cię ?
 
VINGA o mamma mja, bidulko Ty nasza, może faktycznie jak pisze Amelia jedź tam gdzie rodziłaś bo coś z tym trzeba zrobić.. masakra:no:
WASILA przykre:-(
MUFFI ale jutro już środa, zaraz weekendzik:-) Strasznie szybko to zleci, zobaczysz:tak::-)


Ja jak zawsze chodzę spać 2-3 w nocy gdy mąż ma nocki, tak dzisiaj o dziwo jestem już śpiąca;-) Wypiłam na noc kakao i jak Zosia zaczęła szaleć:-) Chyba jej posmakowało:-p
 
Wasila o Boże ...dlaczego dzieją się takie rzeczy ??? Bardzo mi przykro !!! Niestety wiem jak się koleżanka czuje...niestety !!!
 
Faktycznie dużo pisałyście. Nie miałam wczoraj sił, żeby na wszystko odpisać.

Dorcia-
Przepraszam-kochana mam nadzieję, że Cię nie uraziłam. Przecież Ty teraz też to przechodzisz.Los jest niesprawiedliwy bardzo!!!! Po prostu uświadomiłam sobie, że nie warto narzekać i trzeba się cieszyć z tego co jest!

Vinga- O losie! a może to pękniecie zostało Ci jeszcze po porodzie? Może położna, która przychodzi do Gabrysia by Cie obejrzała?Trzeci raz Cię chyba nie bedą szyć:no:Co Ty biedaku teraz przechodzisz! Szok! Co do ciwczeń- ja po porodzie od polożnej dostałam ulotkę z ćwiczeniami które można wykonywać w połogu. Nie wiem gdzie to mam, poszukam moze znajdę i wyśle Ci.

Gabryśka- miło Cię zobaczyć. Piękne rodzinne zdjęcie. Napatrzyć się nie mogę!!!

Carla- ja chyba nie składam dla Nelki życzeń więc Wszytskiego Najlepszego dla córeczki. Czy sprawy z Twoim ojcem kiedyś się zakończą? Też uważam, że Chodakowska jest nudna, ale jej ćwiczenia jako pierwsze mnie zmotywowoały do działania. Brzuch się wciągnie tylko daj sobie min pól roku.

Muffi-
nie bój się ciąży! To najpiękniejszy okres w życiu. Choć fizycznie lekki nie jest. Ale większość z nas decyduje się na kolejne dziecko.Baby są twarde! Gdyby to faceci mieli być w ciąży i rodzić dzieci to wszyscy na jednym by zakończyli:)

Amelia- będziesz ćwiczyć i zwisa nie będzie! Moja tez sobie tyłek odparzyła:confused2:I przez to się obraziła na nocnik.

Fuma Foch- odpoczywaj. Jak twój biznes? Coś się kręci jeszcze? Też nienawidzę prasować i robię to tylko przed założeniem. Tylko ciuszki niemowlęce prasowałam wszystkie bez wyjątku.

Vegas- oooo śnieg- ja już mam go dość:/ Dla mnie zimy wystarczy. No dobra, niech jeszcze dzieci które mają ferie się nacieszą ale potem niech już zima sie kończy. Strasznie mało przytyłaś.
.
 
Vinga oby czopki pomogły. Co do porodu byłoby to bardzo pocieszające, ale w moim przypadku te bóle pójdą na marne, gin na ostatniej wizycie zaznaczył, że racje cc ... jeszcze tego nie przetrawiłam.

Carla świetnie, że imprezki się udały, czekamy na fotencje. Właśnie miałam pytać czy dalej chodzisz na aerobik, ale widzę, że lecicie tam z bajzlem z ostro !
No i oczywiście wszystkiego NAJ dla Neli :* bo przeoczyłam.

Amelia - noo dziewczyny zapodały nam tu "piękne" perspektywy :D Dajesz czadu kobieto (złoty medal - plastyka brzucha) !

Fuma - ale Ci dobrze wrrrrrr :) ja mogę robić wszystko ale nie gotować ;)

Samosia - dobrze gadacie !!!

Dorcia :*

Wasila - przytulaski dla tego kogoś
[*]

Muffi - popieram wniosek do czasu pracy i weekendu :D

Vinga - to co piszesz o kroczu, to brzmi niebezpiecznie, ja bym chyba aferę robiła, to już nie są żarty !!!!!!


Swoją drogą oglądałyście wczoraj Uwagę o bliźniakach - nóż w kieszeni się otwiera !!!!!!!!!!!!
Narzekałyśmy na ciszę, więc teraz miła odmiana - wracają stare dobre czasy, tak właśnie było, jak do Was dołączyłam w lipcu.
 
reklama
Wasila naprawdę nie uraziłaś mnie...niby czym !!! Naprawdę jest mi bardzo przykro że takie rzeczy mają miejsce...że Bóg to widzi i na to pozwala ...ehhhh

Kurczak...oglądałam...i beczałam ...ja , Oliwia i w ogóle !!! Szkoda gadać ...Tobie się nóż w kieszeni otwierał...a ja bym tasakiem takich skurwy... zaje...ła !!! SZOK !!!

Też się cieszę że wątek znów zaczął żyć !!! SUPER BABENCJE !!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry