reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dorcia- gratulacje. Witamy na świecie Polę:) Zostaw ten internet i nie szukaj informacji! Wiem- łatwo powiedzieć. Ja ten sam typ:-)

ianka- zrób zdjęcie małej wspólnie dla babci i dziadka i wyślij dziś mailem lub mmsem a za rok wykorzystasz pomysł już z dwójką dzieci. Jeśli dziadkowie nie korzystają z poczty elektronicznej to zawsze możesz wysłać np do siostry i ona pokaże:)

Amelia-
chłopieć tez fajnie, będziesz mieć parę, a jeśli dziewczynka to na pewno będą miały ze sobą świetny kontakt. Tak czy siak na pewno będziesz zadowolona

Muffi- piłka ręczna czy siatkówka jest 100 razy bardziej emocjonująca niż nożna. Niestety to na tą ostatnią Polska inwestuje tyle pieniędzy a oni nie odnoszą żadnych sukcesów.

Vinga- jeśli nic nie pomyliłam to trzymam kciuki za wizytę Gabrysia u specjalisty

Aniołek
&&&&

Ja też dziś mam randkę ze służbą zdrowia. Idę do endo ze wszystkimi wynikami i mam nadzieję, że po raz ostatni:-)
 
reklama
Wasila trzymam kciuki żeby to było Twoje ostatnie wizytowanie u endo &&&

Amelia jaką masz cudowną Niunię !!! CUDEŃKO !!! Jaka słodziutka,delikatna i rozkoszna panienka !!! Ale widać że charakterna ...czy się mylę ???

A ja mam zimę ...pierwszy dzień śniegu...Młoda rano aż piszczała że pójdzie do szkoły po kolana w śniegu bo oczywiście służby drogowe zaspały :-( Normalka...sorry taki mamy klimat !!!
Miłego dzionka !!!
 
Dorcia - każda z nas wie żeby nie czytać a i tak każda to robi , taka natura :) , ja wierzę , że to nie to i będziecie mogli się wcześniej postarać o dzidzię . Tak mamy śnieg , w nocy przecierałam oczy ze zdziwienia , u mnie trochę mało na sanki ale cały czas prószy , więc jest szansa że jutro pójdziemy . Majka jest łobuzem strasznym , niestety :) nie wiem po kim to ma ?

Vinga - trzymam kciuki za Gabrysia &&&&&&

Wasila
- za Twoją również &&&&&& , ja też idę ale za 2 tyg i też mam nadzieję , że będzie ostatnią ale tsh będę musiała robić co parę tyg do końca ciąży .
 
Hejo Lasencje

Jestem, czytam ale czasu brak i weny też trochę.

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty, wyniki badań - mocno mocno !!!!!!!!!!!


Dziś w końcu doczekałam się dnia odpoczynku, już mam w planie drzemkę.
 
Hej

Sygnaturka juz zmieniona,teraz nastepna zmiana na ciazowy:tak:.

KURCZAK-super avatarek.

DORCIA-gratuluje ciociu:-D.

IANKA- tak poronilam dwa razy.Bylo to juz kilka lat temu.Niechetnie o tym mysle bo to sie tez wiaze z moim exem i toksycznym zwiazkiem.

CARLA-ja jestem czasem przekorna i ja bym oddala ten samochod na rzecz panstwa.Moze to by pozwolilo pozbyc sie klopotu.

VINGA-tak jak dziewczyny pisza-moze u Gabrysia nie bedzie tak zle.Czytajac Googla mozna sie nie raz niezle przerazic a potem sie okazuje to u kazdego inaczej.

MUFFI- ja tez trzymam kciuki,za ladna umowe na etat
 
Ostatnia edycja:
Ianka - podziwiam Cię za te ogóry, mi śmierdziały na poczatku ciąży ale teraz już jem normalnie :)

Amelia - córa cudowna :) ciekawe czy moja też będzie miała takie piękne brązowe oczy po tatusiu :) U mnie też troszeczke śnieżek prószy ale jest go bardzo mało, za to szklanka pewnie na drogach bo mróz trzyma.

Muffi - no mecz był piękny, emocje jakich mało, pokazali klasę :) Oby Ci teraz zmienili tą umowe zlecenie na normalną o prace na pełny etet

i już zapomniałam co miałam której odpisać...
Miłego dzionka.
 
Amelia to sobie dosunie, cwana bestia z niej, pewnie że mogę wynieść krzesła do drugiego pokoju, ale mam po prostu nadzieję że za setnym razem zrozumie że się wchodzi tylko na krzesło a nie na stół. Córcię masz prześliczną!!!
Muffi też patrzyłam na mecz, grali super, marzy mi się finał Polska- Dania:) i jeszcze w Kopenhadze i żeby mieć możliwość niunię zostawić z kimś i tak się wybrać najlepiej we dwójkę
Wasila mam taki plan zrobić jej foteczkę dziś jak mó wróci, dziadki jako tako obsługują internet, ale tata zawsze 100 pytań do jak ma pocztę otworzyć, ale mają tam młodszą siostrę to ona otworzy im.
Dorcia właśnie nie buszuj teraz w poszukiwaniu informacji bo tylko wyczytasz te najgorsze scenariusze!!
Fuma przykro mi z powodu dwóch aniołków :( teraz już będzie tylko lepiej!
Vinga jak u lekarza?
 
Ostatnia edycja:
dzięki kochane za kciuki :***
my już po wizycie u chirurga, nie jest źle z naszymi stópkami. mamy skierowanie na rehabilitacje, no i to na razie tyle, potem kontrola ale lekarki są dobre myśli:)

gorzej ze mną... w niedzielę miałam zdjęte te dwa nieszczęsne szwy... wyobraźcie sobie, że zaczęło mi się krocze wczoraj wieczorem rozchodzić!!!! ja już siły nie mam
baffled5wh.gif.pagespeed.ce.aA6MwztLt7.gif
po dwóch tygodniach to jeszcze się nie zrosło. dzwonie więc do swojej położnej co z tym fantem zrobić, ona zbulwersowana, że w ogóle nie powinni mi tego drugi raz zszywać... ehh i bądź tu człowieku mądry.
 
Kurcze Vinga nie zafajnie z tym kroczem... i co teraz?? Dobrze, że zaczynasz rehabilitacje z Gabrysiem, raz, dwa i wszystko się unormuje...

A ja jestem po wizycie, z dobrych wiadomości to taka, że Niunia ma się dobrze, waży już 1500g a złe wiadomości to takie, że szyjka znowu się skróciła i ma 22 mm, lekarz zwiększył mi dawkę luteiny no i dalej kazał leżeć.
 
reklama
Aniołku kochana dbaj o siebie....ostatnio szyjka ile miała cm ???

Vinga wiedziałam że będzie dobrze...operacja i gips to ostateczność...naprawdę rehabilitacja potrafi zdziałać cuda...Młoda ma koślawość kolan...odpowiednie buty, prawidłowe układanie nóg przy siedzeniu i rehabilitacja i ma nózie jak sarenka :-D:tak::-D
Co do krocza to koniecznie pokaż się jakiemuś lekarzowi...nie pozwól żeby się całkiem rozeszło !
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry