reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Babeczki oczywiście, że DD jest 22ego, jutro:-) Nie wiem czemu myślę, że dziś 22:-D Ale że jutro Młoda idzie z laurką to pisałam, tylko, że mi się daty pokićkały:-)

My już wróciliśmy od teściowej. Mężu do roboty pojechał. Ma 18-6 i tak cały tydz., już kolejny;-)
U teściowej było kuzynostwo Martynki, więc było wesoło i fajnie:tak:

WASILA osz kurde blaszka, to na prawdę Twoja córa:szok: Ma przecudniaste oczy!!:-) Wygląda jak dziewczynka z obrazka, cud miód:tak::tak::-)

AMELIA o to jak masz mieć prenatalne to jak dzidzia da to się dowiesz płci:tak: Mi w 12tc powiedziała babka jaka płeć, po nubach wiedziała, więc skoro się potwierdziło teraz to widać faktycznie było widać wtedy płeć:-p A masz na jakąś płeć czuja??
 
Ostatnia edycja:
reklama
We Francji właśnie urodziła się Pola 3500 g , 51 cm ... zostałam ciocią !!! Boże jak się cieszę !!!
Jednak los przygotował dla mnie nie tylko negatywne rzeczy na ten rok !!!
 
ale ja mam dziś nerwy!!! piję już drugą melisę i serducho nie może zwolnić! o dziwo ciśnienie w normie a byłam pewna że za wysokie. no tak mnie nosi, jak już 4 raz ściągałam Roksankę ze stołu a ta w ryk tak siadłam i beczałam z nią.
Carla a to chyba fajnie z tym autem, bo skoro i tak go nie macie to niech państwo mu zabiera!! dobrze mu tak. Co do męża to wcześnie wraca powinien coś porobić sam od siebie. Mój wraca zawsze 18 po 18 kąpiel małej o 19 tak że już staram się ja ogarniać wszystko. ale pogadaj z nim że to wasze dziecko i ma takie same obowiązki . A tak w ogóle to Cię podziwiam za Twoją motywacje do ćwiczeń, ja pamiętam jak długo nie mogłam się zabrać za siebie po porodzie, jaka senna chodziłam,o 21 to już spałam a Ty wracasz o 22 z fitnesu! szacunek
Wasila ale śliczne zdjęcie!!! żeś nie dała pomysłu wcześniej to i mojej bym tak zrobiła foteczkę bo też mamy daleko dziadków. Heheh się uśmiałam z tych ogórków hehe
Aniołek powodzenia na wizycie. Moja siostra dziś w rów prawie wpadła taka szklanka na drodze!
Amelia ale Cię męczą te mdłości! ehh niech się już kończą. a niestety tu nie kupisz nic w takich zalewach jak nasze, przeważnie na słodko, ogórki mają takie małe niby jak konserwowe ale daleko im do naszych, a nie kupisz tu octu alkoholowego czy jak to nazwać więc automatycznie te zalewy są inne. mi nie podeszło nic. ALE szwagier mi przywiózł słoik z polskiego sklepu i :(:( 11 zł za pół litra, 7 ogóreczków w środku, z szacunkiem zjadłam 2, reszta czeka :)ale były pycha
Dorcia gratuluję cioci. moja waga 3580 i 51 więc niemal tak samo
 
Dorcia - super , gratuluję :) Kochana limit złych rzeczy już wykorzystałaś teraz czas na same dobre :)

Vegas - no mam cichą nadzieję , że się bąbel ujawni :) , chciałabym dziewczynkę to pewnie będzie chłopiec :) , nie wiem , czuje się zupełnie inaczej jak z Majką .

Ianka - spokojnie , może odsuń krzesła od stołu ?


Dodałam parę zdjęć , z urodzin mam mało nadających się do publikacji :)
 
Ostatnia edycja:
Helołłłłł Dziołchy :D

Vegas ja też miałam kiedyś chomika, ale niestety hałasował mocno ;( A teraz mam 2 pieski i baaaardzo je kocham <3 hehehe

Carla zrób mężowi szlaban na sex hahahha :D

Aniołek 3mam kciuki za wizytę :D

Wasila u nas podobna pogoda ;) Snieg, fajny mróz supeerrrr ! JEJKU jaką masz śliczną córcie !!! Jakie duże oczka, piękna ! ;] A co do umowy to mam teraz zlecenie ;/

Dorcia gratuluję ciociu :*

Amelia odpisałam na grupie, ąz się wkurzyłam :D


Ja pierniczę oglądam mecz naszych piłkarzy ręcznych… z nimi to zawsze emocje! Genialny mecz !!!
 
AMELIA to Cię pocieszę, ja też czułam się inaczej niż w ciąży z Martynką i byłam pewna, że noszę chłopca a tu druga dziewusia:-p Więc może będziesz miała drugą Królewnę:-) A gdzie Ty te foty dajesz? Pewnie na jakąś Waszą grupę?;-)
IANKA ło raju, aleś mi narobiła smaka na ogórki kiszone, chyba sobie jutro kupię:-p
 
Muffi - nie denerwuj się :)

Vegas - no zobaczymy , obyś miała rację :) , tak daję na grupę , boję się tak publicznie :)

Dodałam jeszcze wpis na stopniach wtajemniczenia:)
 
reklama
Amelia skrobnęłam na grupie parę słów !!! Widzę że Ty też nie śpisz...ja wertuję internet w poszukiwaniu informacji o zaśniadzie ... jest tego trochę !!!
Ide spać ...ziiiiimno mi :baffled:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry