reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
zaraz w wydarzeniach na polsacie będzie o tej Basi...
Vegas no właśnie, kiedy te dzieci urosły?? Martyna sodka, widać że rogal jej z buzi nie schodzi :)
Dorcia dasz radę, jestem z Tobą!!

Myslę z tym krzesełkiem żeby czasem kasy za duzo nie wydać i żeby służyło...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wasila jak to się stało , że przeoczyłam Twój post ? Super , że wizyta udana :) , ja muszę kupić wagę by mieć jakąś kontrole bo moja stara się chyba popsuła , niemożliwe że tyle ważę hehhe

Kurczak - afera majtkowa miała ciąg dalszy , otóż jak zmieniłam jej na białe to je posikała , więc zdjęłam i ubrałam te różowe a ta poszła do łazienki sobie ubierać te zejszczane majty hehe . Ocipieje kiedyś !!

Carla - czytałam ten artykuł rano na onecie , ,dobrze by było gdyby ktoś wreszcie jasno się określił czy szczepionki mają związek ze śmiercią czy nie . Co do krzesełka to gdyby nie to że potrzebuje cokolwiek do siedzenia w warszawie oddałabym za darmo :) , te krzesła mają dobrą opinie , długo je wybierałam , więc inni są zadowoleni , mnie nie przypadło do gustu ale może u Ciebie się sprawdzi ?
Dorcia - pewnie że trzymamy kciuki :) . Czasem nie wiem czy mam się śmiać czy płakać

Vegas - Martynka strasznie pogodną dziewczynką chyba jest ? , ja czasem też sięgam po album i wierzyć mi się nie chce jak szybko mała rośnie .
 
Carla przed chwilką lookałam na allegro...jest cała masa naprawdę fajnych używek w idealnym stanie...moją uwagę przykuł Fisher Price z przesyłką za 120 zł !!!
Właśnie mówią w TV o tej Basieńce która zmarła ...po szczepieniu ! Została zaszczepiona mając infekcję !!! Boże widzisz to i nie grzmisz !!! !!! !!!

Vegas bardzo fajną masz gwiazdeczkę w domu...słodka śmieszka !!! Ja mam bardzo dużo zdjęć małej Młodej ale niestety zdjęcia wywołane...nie miałam cyfrówki w tamtych czasach !
 
Dorcia - nie oglądałam , ale w głowie mi się nie mieści jak można zaszczepić chore dziecko ? , i w życiu jako matka bym nie dała zaszczepić , nawet kilka dni po chorobie :no: . Oglądałam dziś o dziecku przywiązanym do framugi :szok:, co to są za ludzie , ja nie wiem !!
 
kurczak skusiłaś mnie na gofry i to właśnie moje dziecię dostało na kolację :szok: nie wiem czy nie za ciężkie na noc ale wcinała :) co prawda nie wychodzą mi jak kupne, eksperymentuje z przepisami i szukam tego jedynego ,narazie bez efektu.
Wasila przeoczyłam że ty masz wizytę dziś. super że same dobre wieści :) Co do żegnanie pieluch .... ehh nie wyjdzie nam chyba, nie planowałam na siłę jej teraz oduczać, ale sama zobaczyła jak kuzynka jej siada na nocnik i zaczęła robić to samo, więc zakupiłam nocnik i siadała robiła siku (bo potem sprawdzałam) no ale w pampersa !! nie dała ściągnąć spodni, dziś jej ściągnęłam pieluszkę, założyłam majtusie i dalej to samo, pokazała że robi siusiu ale za skarby nie ściągnie spodni, w nich siądzie ale bez nich już za skarby. jutro kolejna próba, nie chcę jej tym stresować bo jeszcze nie musi ale skoro rozumie o co w tym chodzi, no zobaczę jakie efekty. macie jakieś rady ?
Aniołek ja Cię podziwiam za tak piękne zrzucenie wagi, teraz spokojnie , po porodzie 10 kg polecisz w ciągu 2 tygodni, ja sama przybrałam 20 :( , 10 zeszło szybko 5 przez parę miesiący a kolejne 5 mi zostało, ale zaprę się już od sierpnia!
Amelia nie wytrzymałabym do wizyty w Polsce bo to na święta, na szczęście jest tu refundowane między 18-22 tygodniem a potem już nie ma żadnego, ale mam te usg prywatne więc tam będę chodziła,hehe afera majtowa :) moja też o byle robi problem naprawdę zastanawiam się czasem jak dam radę jak ona już teraz chyba wchodzi w okres buntu a co będzie jak faktycznie dojdzie do tego 2 roku? a maleństwo się urodzi, trochę mnie przeraża ta wizja, no ale sama chciałam
Fuma jak tam u Ciebie, przyszła ta @ ?
Carla ja kupiłam krzesełko do Polski na allegro za 35 zł, było trochę podarte ale wyrzuciłam tą ceratkę co się zakłada i przywożę sobie ze sobą z tego krzesełka, sama nie wiem co Ci doradzić, drugie mam drewniane jak dziewczyny z ikei ale faktycznie niebezpieczne trochę, jak się siedzi obok to ok. Zdjęcia załączam, mam nadzieję że się uda
Vegas ale masz piękną księżniczkę, mnie na wspomnienia najczęściej bierze jak kładę wieczorem małą spać i zamiast się cieszyć że mam "wolne" to głupia włączam galerie w tel i patrze jak to moje dziecię szybko rośnie!. zazdroszczę już kopniaczków, mi się wydaje że czasem coś czuje , motylki w brzuchu ale jeszcze chyba za wcześnie, czekam cierpliwie :)
Dorcia trzymamy trzymamy kciuki! coś rano słyszałam o tym dziecku półrocznym, i wiecie że tu nigdy nie badali Roksanki czy jest zdrowa, po prostu pielęgniarka dawała zaszczyk:( co prawda zawsze na moje oko była zdrowa, no ale

a to moja szefowa :
wiem wiem że się brudzi przy jedzeniu, ale nie da sobie ubrać śliniaka a karmić też się nie da
IMG_4443.jpgIMG_4438.jpgIMG_7864.jpgIMG_7984.jpgIMG_8060.jpg
 

Załączniki

  • IMG_4438.jpg
    IMG_4438.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 28
  • IMG_4443.jpg
    IMG_4443.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 31
  • IMG_7864.jpg
    IMG_7864.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 29
  • IMG_7984.jpg
    IMG_7984.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 31
  • IMG_8060.jpg
    IMG_8060.jpg
    38 KB · Wyświetleń: 31
Amelia o tej dziewczynce przy framudze mówili w wiadomościach...SZOK:szok:
A jeszcze jak zobaczyłam maleńkie dziecko na rękach tej kobiety to normalnie nie mogłam uwierzyć !!! Ja już Wam chyba pisałam że na osiedlu mam dwie patologiczne rodziny. W jednej dwie osoby chore psychicznie,dwoje alkoholików i siedmiomiesięczny chłopczyk. Druga to rodzice alkoholicy,piątka dzieci i szóste w drodze ... płakać się chce !!!

Ianka ale Roksanka słodziuchna...cudo !!! Dziewczyny ale macie śliczne dzieciaczki !!! CUDEŃKA SAME !!!

To teraz Amelia pokaże nam swoją Majunie ???!!!
Gabryska pochwali się synusiem !!??
Wasila a czy my widziałyśmy jak wygląda Twoja piękność ???
Kurczak Tobie tez nie odpuszczę !!!
 
Ostatnia edycja:
Dorcia pisałaś właśnie swego czasu o tych rodzinach u siebie na osiedlu, ale powiedz mi oni mają jakieś kontrole z pomocy społecznej? czy to tylko ściema? tak strasznie często się słyszy w tv o zmarłym dziecku i kolejnej patologicznej rodzinie:( dla mnie to do karceru na resztę życia o wodzie i chlebie
właśnie dziewczyny pokazywać swoje dzieciaczki
 
AMELIA tak, Martynka jest bardzo wesołą dziewczynką:tak: Oczywiście ma też swoje fochy mochy i rogi też pokazuje:-)
IANKA śliczną masz córcię:tak: Ja mojej też dawałam łyżeczkę jak chciała sama jeść mając ponad roczek i nie przejmowałam się, że się pobrudzi, najważniejsze, że chce:tak: Dzięki temu szybko sama pięknie jadła:tak: Bo jej nie ograniczałam.
DORCIA hehe ja byłam pewna, że Wy wiecie jak Wasze dzieci wyglądają, tzn Ty od innych i na odwrót:-p Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę, na pewno będzie wszystko super:tak::tak:
GABRYSKA jak tam??
FUMA jak tam?
 
reklama
Ianka - ale słodziak , i jak się jej włoski fajnie kręcą :) , moja ostatnio próbuje zupę sama jeść a później makaron znajduje np w uszach :). A np przed porodem nie robią usg ? choćby dlatego by sprawdzić jak duże dziecko jest ?
Podoba mi się , że ostatnio nadużywamy zdania SAMA CHCIAŁAM :-), nie znaczy to , że nie można sobie ponarzekać hehe .

Dorcia - ja nie mogę słuchać takich rzeczy :( , normalnie zatłukłabym !! . Foty wstawię , może coś w urodziny napstrykam .

Fuma - Ty masz jutro wizytę ?

Zamiast się uczyć to siedzę na BB : /
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry